'.__('Upozornění: Bylo zjištěno porušení zásad webu. Při neustálem porušovaní zásad Vám může být zablokováno přidávání recenzí nebo zamezení přístupu na web.').''; } */?>
přidat recenzi

1.2.2012

Uživatel: kuchtík Přidáno dne: 15.03.2012 Restaurace: Restaurace U Jezera

Hovězí dršťková tak hovězí nebo dršťková? Možna 2 v 1?

Pečené králičí stehno, červení zelí, chlupaté knedlíky není co vytknout, až na tu hrubku.

Drůbeží steakové gordon bleu, sýrová omáčka, krokety s petrželkou no ovšem tohle je na vyznamenání. Minimálně na řád Le Cordon Bleu – ano, to je název řádu a vyhlášené Pařížské školy, po které tento výborný pokrm dostal jméno. Není z drůběže, není to steak, není to gordon, není to s omáčkou ze sýra a nedávají se k tomu krokety s petrželkou (?!!!)…já už nemůžu. Jak může někdo uvařit něco, o čem neví ani jak se to píše, ani z čeho to je ani nic. Ach jo.

Srnčí ragů na červeném víně, karlovarský knedlík no a jaké jiné víno by tam chtěli dát? Karlovarský knedlík není zcela ideální, ale proč ne

Babiččino kuře s játry a houbami, zapečné s farfallemi cože? čí babička? asi Kaťákova. A do toho ještě motýlci. Mno, to bude hit dne!

Špenátová mozaiková pečeně, máslové brambory s petrželkouvyber 3 náhodná slova, třeba „mozaika“, „špenát“ a „pečeně“. Dobře zamíchej a nějak to za sebou poskládej. Smysl to dávat nemusí. Brambory omasti máslem a říkej tomu máslové brambory. Je mi líto, ale dle názvu nelze chápat co to vlastně bude. Překvapení.

20%
Alicante z Pardubic

Komentáře