'.__('Upozornění: Bylo zjištěno porušení zásad webu. Při neustálem porušovaní zásad Vám může být zablokováno přidávání recenzí nebo zamezení přístupu na web.').''; } */?>
přidat recenzi

31.1.2012

Uživatel: kuchtik Přidáno dne: 15.03.2012 Restaurace: Restaurace U Jezera

Bavorská s černým pivem to pivo tam prostě patří, není třeba to psát.
Grilovaná panenka, restovaný pórek, brambory ve slupce se zakysanou smetanou grilování tak citlivého masa to je odvážné, jinak OK.
Kuřecí prsní steak na pražených žampionech, tagliatelle prsní steak neexistuje, žampiony se dost dobře nedají pražit a na upražených žampionech připravit maso nelze už vůbec. A omáčka tam není? těstoviny budou suché?
Bohatě plněná vepřová roláda, hrášková dušená rýže je hezké, že bohatě, ale čím by bylo lepší. v gastronomii se prostě bohatě neplní; hrášková rýže? že by nová odrůda? Nebo je to rýže s hráškem?
Langoše s boloňským masem a zeleninou, bazalka, sýr tak toto je masakr. V rámci udržení Evropské unie, chtěli zřejmě zkombinovat co nejvíce europoidních názvů a vytvořit tak eurokřížence. Takže, na langoš nic takového napatří. Boloňské maso neexistuje. Bazalka na langoš – to opravdu néé. A korunuje to Eidam 30%
Zapečená gratinovaná brokolice, francouzské brambory to ta brokolice dostane opravdu na zadek. Zapéct brokolici, pak ji ještě gratinovat (vlastně skoro to samé) a k tomu dát jako přílohu celé samostatné jídlo s názvem Francouzské brambory to je opravdu kruté.

20%
Alicante z Pardubic

Komentáře