'.__('Upozornění: Bylo zjištěno porušení zásad webu. Při neustálem porušovaní zásad Vám může být zablokováno přidávání recenzí nebo zamezení přístupu na web.').''; } */?>
přidat recenzi

Managerské meny

Uživatel: MC hadr ! Přidáno dne: 15.03.2012 Restaurace: Restaurace U Jezera

Chci se s Vámi podělit o velice pikantní a pro mě šokující zážitek z této restaurace. S kamarádem jsme si ve čtvrtek objednali k pátečnímu obědu manažerské menu. Bylo nám řečeno, že je to jako minutka takže si počkáme, proto jsme se domluvili že si jídlo objednáme ať nečekáme. Není problém říkal pan vrchní. Druhý den jsme se na mozzarellu, rajčata a olivový olej jako předkrm těšili. Hlavní chod se skládal z maxibrugru, hranolek a žampiónového špízu nemůže zklamat, mysleli jsme si. Dezert v podobě štrůdlu se šlehačkou měl být sladká tečka. Jenže … sranda začala, když jsme v 11:01 vstoupili do naprosto prázdné restaurace. V tu chvíli si říkám, nikdo nikde, to bude rychlovka. Opak je pravdou. Přes 20 minut čekání na předkrm mě zneklidnilo. Navíc to, že restaurace se během našeho čekání naplnila, lidé s klidem obědvali a my stále čekali mi přišlo už opravdu neobvyklé. Navíc se s námi evidentně nechtěl nikdo bavit, takže jsem si celou dobu připadal jako duch. Po 25ti minutách přišla číšnice, která nám donesla překořeněný předkrm s tousty. Nic extra, ale vzhledem k hladu jsem vše bez řečí pozřel. Když si slečna přišla pro talíře, zeptali jsme se jí jak dlouho to asi ještě bude trvat. Jen pokrčila rameny. Poprosili jsme ji tedy, zda by byl problém kdybychom jí nechali číslo a dala by nám vědět, až vše bude hotové. Prý se zeptá. Fajn, jenže čekat na odpověď dalších 10 minut už na mě bylo moc. Tak sem zašel za vrchním u kterého jsme si menu den předem objednali. Spojení “Prosím Vás…” ho asi natolik vyděsilo, že se začal blížit ke kuchyni. Snažil sem se ho zastavit aby mi mohl vysvětlit, proč tak dlouho čekáme na objednané jídlo. Prý mi zavolá vedoucího že on je tady přes tyhle minutky. Supr, jenže přišel pan vedoucí. Slušně se vší úctou jsem ho pozdravil a představil jsem se mu. Na oplátku se mi dostalo jen “Dobrý den.”. Ale jak se pan vedoucí jmenuje a jestli mu to to patří nebo jen dělá provozního jsem se nedozvěděl. Když jsem mu začal vysvětlovat jaká je situace, odvětil mi “No já se to dozvěděl až teďka (o půl dvanácté), ale viteco, to je věc kuchaře.” Tenhle argument mě naprosto zbavil slov. Nevěděl jsem co říct a tak mi zavolal číšnici, se kterou jsme se domluvili že nám jídlo donese. Najednou to šlo a během 5ti minut jsme jídlo měli. Maxiburgr sem si představoval opravdu jinak. A “žampiónový špíz” taky. Protože rozkrojený žampión na špejli, ze kterého kape omastek pro mě není špíz. O hranolkách se zmiňovat nebudu. Pro dezert jsem si musel ještě dojít, protože ho slečna asi někde po cestě vytratila. Na to mi odpověděla že nám dezer zase klidně přinese. Jaká ochota. Jenže další zádrhel byl v tom, že prý štrůdl není tak že nám donesou sachr. Nakonec jsme ale štrůdl opravdu dostali.
Tolik skvělého jídla, ochoty, luxusu za 170,- se Vám jen tak nikde neodstane. Takové zacházení, ignoraci, nezodpovědnost jsem opravdu nikdy a nikde nezažil.

20%

Fotogalerie

Alicante z Pardubic

Komentáře