'.__('Upozornění: Bylo zjištěno porušení zásad webu. Při neustálem porušovaní zásad Vám může být zablokováno přidávání recenzí nebo zamezení přístupu na web.').''; } */?>
přidat recenzi

Poděkován

Uživatel: Antonín LAŇAR Přidáno dne: 26.06.2012 Restaurace: Restaurace U Jezera

Chtěl bych touto cestou poděkovat všem, kteří dne 16.června 2012 připravovali a i realizovali svatební hostinu pro 40 osob a dalších 30 svatebních hostů v odpoledních hodinách. Mohu-li se rozepsat, tak bych chtěl začít s přípravou svatební hostiny.Majitel restaurace pan Šindelář nám při první návštěvě velice pěkně pohovořil o svých zkušenostech a poznatcích z jiných svateb. Tím, že nás do ničeho nenutil a netlačil, tím, že zaslal cenovou nabídku a později po jejím upřesnění z naší strany akceptoval,získal z mé strany důvěru a nabyl jsem přesvědčení, že to co říká nebude plané tlachání. Dokonce jsem byl mile překvapen, když před naší svatbou byla v restauraci akce a nebylo možné si podle vlastní představy provést výzdobu, jak personál podle vyslovených představ a 1 ukázky na 1 stole provedl a realizoval výzdobu.
Podle vlastního přání nám bylo připraveno menu a rautové stoly. K samotnému jídlu mohu říci pouze jedno, němělo to chybu(4 dietní porce byly připraveny na jedničku)Jídlo bylo velice chutné a z kvalitních surovin, na rautové stoly bylo nanášeno podle potřeby a čerstvé.Prostě na jedničku.
Přivítání v restauraci bylo velice decentní, vtipné a slušné. Tak nějak by měl fungovat personál,který má reprezentovat jméno restaurace. Obsluhující personál předváděl v průběhu svatby koncert pro dvě ruce a dvě nohy každého z nich. Na nic se nečekalo a vše bylo servírováno s noblesou.
Samostatně bych chtěl pochválit přípravu a grilování pštrosí kýty. To byla chuťovka i když se spoustě lidí nezamlouval tento druh grilování, nakonec někteří z nich byli ti největší jedlíci a chutnal to všem na koho se dostalo.
Na závěr dovolte abych poděkoval a udělil všem zainteresovaným jedničku z hvězdičkou.

100%
Alicante z Pardubic

Komentáře