'.__('Upozornění: Bylo zjištěno porušení zásad webu. Při neustálem porušovaní zásad Vám může být zablokováno přidávání recenzí nebo zamezení přístupu na web.').''; } */?>
přidat recenzi

Totální fiasko

Uživatel: Damian Přidáno dne: 04.04.2012 Restaurace:

První návštěva a proto berte tuto recenzi s rezervou…

Po příchodu v době oběda nás přivítal zatuchlý smrad dlouho nepraných ubrusů, k jednomuž z nich jsme posléze zasedli. Nečekali jsme zázraky, ale tohle bylo nad jakékoliv očekávání.

Kolem posedávali štamgasti a horko-těžko přes mlžný opar kouře jsme hledali někoho bez montérek. „Nu což“ říkám si, „třeba tady budou aspoň dobře vařit…“ a hladovým pohledem lákám „paní číšnici“, která právě objednávala partu dělníků, kteří dorazili cca 10 minut po nás.

Paní číšnice se však vytratila a nás si ani nevšimla. No nic, došel jsem si pro ní… Právě míchala pivní koktejl ze slitků, a když mě uviděla, pronesla opravdu věrohodné „zróvna sem k váám šla – héé“. Překvapilo mě (vlastně ani ne), že podobná štětka, jako byla ve dřezu na oplach půllitrů jí koukala z každého podpaží. Asi lokální LOKÁLOVÁ móda.

Průvan jejích podpažních hmatových vousků mě ovíval, když jsem se v závěsu za ní řítil zpět ke stolu. „Plátek je v nivovym těstíčkůů“ zaječela a tím nás utvrdila v tom, že zde nemáme co dělat. Na venkovní ceduli se totiž plátek v nivovém těstíčku tvářil docela jinak – jako „přírodní kuřecí prsní steak“ (nemohli jsme si ho dát z důvodu diety spolustolovníka, který poprosil, zda by mu mohli udělat plátek bez těstíčka – nemohli, měli je totiž již dopředu udělané)

TAKŽE SEM UŽ NE!

20%
Alicante z Pardubic

Komentáře