'.__('Upozornění: Bylo zjištěno porušení zásad webu. Při neustálem porušovaní zásad Vám může být zablokováno přidávání recenzí nebo zamezení přístupu na web.').''; } */?>
přidat recenzi

Seznam restaurací

Zelená Žába

Hronovická 929, Pardubice
hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení

Restaurace, sportbar a penzion na jednom místě. Tento prostorný podnik nabízí kromě gastronomických lahůdek možnost sledovat sportovní přenosy od jakéhokoliv stolu, buďto na klasických televizních obrazovkách nebo na velkoplošné projekci. Dále je možno v létě navštívit útulnou letní zahrádku, kde vás nic z rušného centra města nebude rozptylovat od relaxování.

Detail restaurace

ŽLUTÝ PES – MUSIC BAR

Ke koupališti 62
Tato restaurace má méně než 3 recenze

Hospůdka nadupaná hudebními akcemi o které se stará agentura 79 Promotion. Podnik Žlutý pes Vám nabídne něco jednoduššího k zakousnutí,hudební sál, zahrádku s místem na grilování a opékání buřtů. Pro sporťáky a sporťáčky je zde možnost vyžití: Flipper, stolní fotbálek, petanque, kuželková dráha, ping-pong, plážový volejbal se sprchou. Pro děti je zde připraveno pískoviště a dětský hrad. Tento podnik je velmi vhodný pro pořádání firemních večírků, nebo pořádných narozeninových oslav.

Detail restaurace

Žralok

Pasáž Sv. Jána 2685, Pardubice
hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení

restaurant & pizzeria & music bar

Detail restaurace