'.__('Upozornění: Bylo zjištěno porušení zásad webu. Při neustálem porušovaní zásad Vám může být zablokováno přidávání recenzí nebo zamezení přístupu na web.').''; } */?>
přidat recenzi

Restaurace ganga

Pernštýnská 15, Pardubice

Stylová Indická restaurace, která Vám nabízí zdravé pokrmy. Speciálně připravené podle tradičních receptur kuchaři z orientu.

89%
Telefon:775 287 231
Ulice:Pernštýnská 15
Město:Pardubice
Email:inkor2@seznam.cz
WWW:www.restauraceganga.cz
Alicante z Pardubic

Mapa

Fotogalerie

Uživatelské recenze

Array ( )
Nadpis recenze: FOTO 1:
Jméno: FOTO 2:
Email: FOTO 3:

Hodnocení jídla


Hodnocení personálu


Hodnocení prostorů


Text recenze:


Souhlasím s podmínkami
zpracováním osobních údajů.

Ověření proti spamu: Jaký je aktuálně rok?

Večeře s kamarády

hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení
Uživatel: HonzaPřidáno dne: 16.04.2014

Po dlouhé době jsme vyrazili do Gangy na večeři. Hned na začátku jsme byli poměrně překvapeni, že restaurace už není na svém původním místě, po chvíli pátrání jsme ji ale našli na místě bývalé bazalky.
Prostředí asi o něco příjemnější než dříve, prázdná hospoda, obsluha fajn.
Celkem jsme si dali 4 různá jídla – Chicken rainbow – kousky masa s omáčkami a česnekovým Nanem asi nejlepší, Vindaloo (po minulých zkušenostech jsme si řekli o trochu jemnější verzi) pálivé i tak hodně s chapati (celkem zbytečné protože jídlo už obsahuje i brambory) taky bez problémů, poslední dvě jídla byli s mashroom chicken a lamb chicken – ty byly slabší, obzvlášť pokuď nekd nemusí lehký zápach jehněčího tak bych si to moc nedával:)

Detail recenze
Nahrané fotografie:

Šel bych hned znova

hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení
Uživatel: HonzaPřidáno dne: 01.04.2012

V Ganze jsem byl 2x a vždy nadmíru spokojen. Poprvý poměrně pálivý, ale komu nevadí tak proč ne. Indický chléb nebo placky rozhodně stojí za ochutnání, díky nim se dá zkousnout i Pernštějn a sem tam poněkud pomalejší obsluha.

Detail recenze

Zajímavé prostředí a dobré jídlo

hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení
Uživatel: MarekPřidáno dne: 22.03.2012

Nedávno jsem do Gangy zavítal s přítelkyní a byl jsem mile překvapen. Příjemné prostředí indického stylu, několik stolů ve dvou oddělených místnostech a vstřícná obsluha – první dojem byl dobrý. Objednali jsme si Chicken Korma s Tandoori Cheese Protha a Pork Kadai s Tandoori Chapati. Neboli kuřecí maso v jemné omáčce s indickými plackami plněnými sýrem a česnekem a vepřové maso se zeleninou a indickými plackami. Obě jídla byla chutově zajímavá, nepálivá! a s oběma jsme byli spokojeni. Jen ty indické placky se sýrem nebyly nic moc. I proto 4*. Jinak ale můžu Gangu vřele doporučit.

Detail recenze