'.__('Upozornění: Bylo zjištěno porušení zásad webu. Při neustálem porušovaní zásad Vám může být zablokováno přidávání recenzí nebo zamezení přístupu na web.').''; } */?>
přidat recenzi

Restaurace U Jindřicha

Bělehradská 326, Pardubice, Pardubice

Velmi stylová restaurace, kterou najdete v Polabinách u autobusové zastávky. Interier restaurace je udělaný kompletně ve dřevě s námořnickou tématikou. Místní číšnice Vám mohou nabídnou ze 6 druhů točených piv. Co se týče kuchyně, tak zde najdete Klasickou českou kuchyni, bezmasá jídla a saláty

38%
Telefon:777 585 785
Ulice:Bělehradská 326, Pardubice
Město:Pardubice
Email:rut.prouzova@centrum.cz
WWW:ujindricha.eu
Alicante z Pardubic

Mapa

Fotogalerie

Uživatelské recenze

Array ( )
Nadpis recenze: FOTO 1:
Jméno: FOTO 2:
Email: FOTO 3:

Hodnocení jídla


Hodnocení personálu


Hodnocení prostorů


Text recenze:


Souhlasím s podmínkami
zpracováním osobních údajů.

Ověření proti spamu: Jaký je aktuálně rok?

NESPOKOJENOST

hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení
Uživatel: vilmaPřidáno dne: 18.08.2015

Naprostá nespokojenost! S kolegy s práce jsme šli v neděli večer na pivo. Zavírali ve Objednávali jsme si pivo ve 21:24 a ve 21:31 nám přišla servírka oznámit, že už nám nesmí nalít pivo když v 10 zavírají a pokud se nám to nelíbí ať si poprosime paní vedoucí. V tu chvíli jsme se okamžitě sebrali a odešli jinam! Do této restaurace už nikdy já ani moji kolegové nevkročíme!

Detail recenze

hrůza

hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení
Uživatel: MichalaPřidáno dne: 11.11.2014

Ze začátku pěkná hospoda s hrozným jídlem za pražské ceny a špatnou obsluhou. Postupem času špinavá hospoda, jídlo si už raději nedávám, strašná pomalá obsluha. Majitel za celou dobu provozu ještě nevymaloval ani neuklidil a podle toho to vypadá. Toalety hrůza. Škoda tak původně hezké hospody, ale sned se jednou dočkáme výměny majitele – nájemce.

Detail recenze

Od desíti k pěti

hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení
Uživatel: PetrPřidáno dne: 11.07.2014

Pivo už mají jenom Budvar, což je pro někoho slabota. Najíst se tam už chodí málokdo. Obsluha je také horší…… takže bych řekl, že vedení této hospody, její management, se jí pokouší úspěšně zavřít. Pěkná hospoda ve špatných rukách.

Detail recenze

Na večeři i jen na pivo

hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení
Uživatel: MarekPřidáno dne: 30.09.2013

Do jindřicha jsme chodili celkem často především kvůli zahrádce a blízkosti našich bytů. Vyzkoušeli jsme i některá jídla. Topinka s kuřecím masem by se dala pokládat asi za standard, na smaženém hermelínu asi není co zkazit a steak se vším možným mraženým je asi taková česká klasika. Takže jídlo takovej horší průměr, pivo ok, obsluha…. podle toho kdo, jedna slečna příjemná, bez problémů, druhá jako byste ji furt jen otravovali… každopádně jsme tam přestali chodit…

Detail recenze
Nahrané fotografie:

Nejhorší restaurace v Pardubicich

hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení
Uživatel: HanaPřidáno dne: 30.01.2013

Tento podnik jsem navštívili celkem 2x, jídlo bylo naprosto odporné, plavalo v tuku a bylo bez chuti, neodpovídalo ceně, o čerstvosti surovin se dá pochybovat.
Co se týká servisu, naprosto neschopný, na pivo se čeká min. hodinu
V životě tam už nevkročíme.

Detail recenze

Jindra

hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení
Uživatel: TBPřidáno dne: 01.06.2012

Tady se mi líbí. Nechodim tam často nebo pravidelně, ale když už tam jdu tak jsem spokojenej. Pívo dobrý, na jídle co sem byl tak sem si taky pochutnal, není to tam ani tak začouzený jako v některých podnicích. Hodnotím pozitivně.

Detail recenze

Žádná sláva

hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení
Uživatel: GomezPřidáno dne: 29.04.2012

U Jindřicha vypadá na první pohled jako docela slušná hospoda, kde se dobře sedí s chlapama u piva, případně se sem dá zajít na slušnou večeři. Oboje je pravda, ale jen napůl. Posedět u piva se samozřejmě dá, ale vzhledem k pomalé a ne zrovna šikovné obsluze, bych sem pravidelně nechodil ani náhodou. A jídlo taky nestálo za opakovanou návštěvu. Z mexické zeleniny se vyklubala ohřátá mražená zelenina z pytlíku s podivně vypadajícím i chutnajícím sosem. Znovu tam už asi nezavítám.

Detail recenze
Nahrané fotografie:

Hrůza !!!!

hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení
Uživatel: MyšákPřidáno dne: 27.04.2012

Jedním slovem HRŮŮŮŮŮZA!
Vzhled hospody je hezký i zahrádka, ale ten servis!!!!????? Dloho si Vás tam nikdo nevšimne a když máte štěstí tak vám vše donesou s velkým zpožděním. Neumějí počítat a pozor na připisování čárek na lístek (čárka sem,čárka tam). A opravdu „luxusní“ jsou červené ubrusy – špinavé z obou stran,pračku to asi dlouho nevidělo. O kuchařském umění tu rozhodně nemůže být řeč.
To je přesně výsledek, jak se dá hospoda skazit,prostředí pěkné (až na ty záchody,která občas zasmrádnou až k prvním stolům) ale personálem a kuchařem se dá všechno pokazit. Škoda dříve to bylo lepší.

Detail recenze

Nevstupovat!

hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení
Uživatel: KarbyPřidáno dne: 16.04.2012

Pěkná restaurace,uvnitř zajímavě řešená.Otevřete jídelní lístek a ihned zjistíte že ceny jsou posazené výše než v centru města na Pernštýnském náměstí ale budiš,říkáte si za kvalitu si připlatím třeba to bude odpovídat,bohužel vzápětí poznáte že takové jídlo dostanete i v té nejzapadlejší putyce,ještě horší je,že to není ani dobrý a tak chcete být co nejdřív pryč a řeknete si že i ta bageta z benzínky je lepší.O obsluze snad nemá cenu ani psát protože tam žádná není,jsou tam spíš jen nosiči jídla a pití,tedy pokud si vůbec všimnou že jste přišli.Je evidentní že tady někdo hodně nasypal ale vůbec tomu nerozumí a takových je bohužel spousta.Tahle hospoda je prostě úplně mimo.

Detail recenze

Upadající kvalita

hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení
Uživatel: Hana K.Přidáno dne: 04.04.2012

Tato restaurace bývala dříve moje oblíbená – výborné jídlo, příjemná obsluha, zajímavé prostředí. Poslední dobou – co začali zaměstnávat studenty, se však její kvalita zhoršila. Servis je velice pomalý, člověk vysedí důlek, než slečna přijde zkasírovat a co je nejhorší – ti studenti neumí počítat. Vždy za posledních pár návštěv si připočítali něco navíc – tak jsme jim už žádné dýško nedávali, když si ho započítali automaticky.

Detail recenze