přidat recenzi

U Nouzů

Staré Hradiště 22, Pardubice

Restaurace celoročně nabízí tradiční staročeskou kuchyni, to nejlepší z mezinárodní kuchyně a specialitou je nabídka čerstvých ryb a humrů z vlastního akvária.

V letním období se srdcem restaurace stává zahradní gril. Na dřevěném uhlí zde připraví exkluzivní voňavé pochoutky, jako např. hovězí, vepřové a kuřecí steaky, grilovaná křidélka stehýnka, pečená kolena, aj.

V restauraci je ve čtyřech na sebe navazujících místnostech 65 míst. Usadit se je možné u stolu se 2, 4, 6 místy, nebo u rodinného stolu s 8 místy. V samostatném salónku je k dispozici 15-ti místný stůl.

Telefon:466 645 005
Ulice:Staré Hradiště 22
Město:Pardubice
Email:unouzu@seznam.cz
WWW:www.unouzu.cz
Alicante z Pardubic

Mapa

Fotogalerie

Uživatelské recenze

Array ( )
Nadpis recenze: FOTO 1:
Jméno: FOTO 2:
Email: FOTO 3:

Hodnocení jídla


Hodnocení personálu


Hodnocení prostorů


Text recenze:


Souhlasím s podmínkami
zpracováním osobních údajů.

Ověření proti spamu: Jaký je aktuálně rok?

Kvalita služeb

hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení
Uživatel: Daniel PoláčekPřidáno dne: 29.06.2013

Právě jsem se vrátil z této restaurace a jsem silně znechucen. Po tom co jsme si objednali pití a jídlo nám bylo doneseno pití a polévka. Další hodinu se vůbec nic nedělo. Nikdo se nepřišel zeptat jestli si ještě něco nedáme a co je horší, tak ani jídlo, na které jsme k tam šli se k nám nedostalo. Mezi tím jsme jen koukali jak obsluha roznáší jídlo ostatním, kteří přišli po nás. Když jsme se zeptali, jestli na nás náhodou nezapomněli, tak nám obsluha oznámila, že se jídlo připravuje. Po pár minutách se dostavil číšník a oznámil nám, že to jídlo právě dali na gril.

Když už se chlubí oceněním Gurmán 2013 TOP 20 a mají podle toho i upravené ceny, tak očekávám i adekvátní služby a ne aby nám číšník při odchodu řekl no tak se hold nepovedlo. Zajímavé je, že s účtem byl u nás prakticky hned. Podle reakce vedlejšího stolu jsme nebyli dnes takto „spokojení“ sami. Stůl vedle se sice stihl najíst, ale pak tam na něco čekal také pěkně dlouho.

Detail recenze