'.__('Upozornění: Bylo zjištěno porušení zásad webu. Při neustálem porušovaní zásad Vám může být zablokováno přidávání recenzí nebo zamezení přístupu na web.').''; } */?>
přidat recenzi

Zelená Žába

Hronovická 929, Pardubice, Pardubice

Restaurace, sportbar a penzion na jednom místě. Tento prostorný podnik nabízí kromě gastronomických lahůdek možnost sledovat sportovní přenosy od jakéhokoliv stolu, buďto na klasických televizních obrazovkách nebo na velkoplošné projekci. Dále je možno v létě navštívit útulnou letní zahrádku, kde vás nic z rušného centra města nebude rozptylovat od relaxování.

90%
Telefon:466 616 016 (rezervace restaurace), 777 086 017(penzion recepce)
Ulice:Hronovická 929, Pardubice
Město:Pardubice
Email:info@zelenazaba.cz
WWW:www.zelenazaba.cz
Alicante z Pardubic

Mapa

Fotogalerie

Uživatelské recenze

Array ( )
Nadpis recenze: FOTO 1:
Jméno: FOTO 2:
Email: FOTO 3:

Hodnocení jídla


Hodnocení personálu


Hodnocení prostorů


Text recenze:


Souhlasím s podmínkami
zpracováním osobních údajů.

Ověření proti spamu: Jaký je aktuálně rok?

Rodinný oběd 26.7.2014

hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení
Uživatel: Jarmila PleskotováPřidáno dne: 27.07.2014

Včera jsme si zde udělali rodinné posezení.
Obsluha byla příjemná, jídlo výborné a za přijatelné ceny.
I když jsme měli možnost jít na venkovní zahrádku, dali jsme přednost příjemnému klimatizovanému prostředí.
Prostě 100% spokojenost.
H. Zemanová – Ostrava, rod. Obstova – Lanškroun, manželé Pleskotovi – Pardubice

Detail recenze

Polední menu 16. 10. 2013

hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení
Uživatel: MajkPřidáno dne: 16.10.2013

Volba poledního menu tentokrát padla na restaurace Zelená Žába. Bohužel již ve 12 hod. nebyly v nabídce 3 jídla. Vybrali jsme si tedy kuřecí paličky se salátem, těstoviny s kuřecím masem a fazolemi a vepřová pečeně s bramborovým knedlíkem a špenátem. Jídlo je v této restauraci průměrné (neurazí, nenadchne). Bohužel je zde vždy moc zakouřené prostředí, což moc k chuti jídla nepřidá.

Detail recenze
Nahrané fotografie:

obědy

hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení
Uživatel: tomPřidáno dne: 19.07.2012

Do restaurace chodím na obědy celkem často a polední hotovky musím jen chválit. Na Pardubické poměry je to jedna z nejlepších restaurací pro obědní posezení. Výběr asi z osmi jídel nejen, že nikde nedostanete, ale navíc se snaží dělat jídla rozmanitá. Samozřejmě, že se jídelní lístek občas opakuje, ale při počtu osmi jídel se není čemu divit. Za cenu oscilující kolem klasických 75 korun, s výjimkou salátů, které jsou levnější se šéfkuchař nemusí stydět. Umí udělat jak klasiku české kuchyně, která se vždy hojně vyskytuje v denním menu, tak si i troufne na jídla ze světa. Často se opakuje nějaká smažená variace klasických mas, brambory a hranolky. Prostě si každý musí přijít na to svoje. Ale ještě nikdy se mi nestalo, že bych si nevybral. Spěchejte ale, protože je hospoda k obědu vždy naplněná po okraj a jídla jsou v jejich několika variacích rychle rozebírány. Černý kůň dne je zpravidla ke dvanácté hodině už rozdaný, takže pozor na to. Obsluha je v pohodě, milá, příjemná, žádná překážka proč se nenajíst právě tam. Všudypřítomné obrazovky ocení zejména muži, protože jsou vyhrazeny jen sportovním kanálům. Do žáby chodím rád a chodit tam budu i nadále i když se občas podívám někam jinám, aby se mi žabák nepřejedl.

Detail recenze

poledni menu

hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení
Uživatel: j.novakPřidáno dne: 04.06.2012

Skvele jidlo ,rychla obsluha.Nemam co dodat.Vrele doporucuji 🙂

Detail recenze

poledni menu

hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení
Uživatel: MartasPřidáno dne: 17.05.2012

Parkrat jsem tu byl na obede a musim rict,ze jsem byl nad miru spokojen.Jsou tu velka porce jidla za rozumnou cenu.Jedina nevyhoda je,ze to neni rodelene pro kuraky a nekuraky.I tak sem budu nadale chodit.

Detail recenze

Paráda :)

hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení
Uživatel: MichalPřidáno dne: 15.04.2012

Byli jsme tu s kamarády na obědovém menu, dali jsme si vepřový steak na grillu s hranolkama, k tomu byla grilovací omáčka a musím říct luxus, velmi jsem si pošmáknul. Krémová česnečka nemohla chybět a ta byla taky parádní.

Detail recenze