přidat recenzi

Apetit Festival jako novinka i ve východních Čechách!

V současné době stále ještě panuje zima, ale vyplatí se myslet již nyní na léto. Na konci června se totiž uskuteční další ročník populární gastronomické události – Apetit Festivalu, která expanduje i do dalšího regionu, a to do východních Čech!

Jste z východních Čech a za gastronomickými událostmi jste museli vyrážet za hranice vašeho kraje? Pak vás jistě potěšíme, protože tento rok se vše změní a vy se můžete těšit na skutečný festival chutí a požitků přímo v Pardubicích. V termínu od 29. do 30.6. 2013 se totiž uskuteční ve vašem regionu Apetit Festival, tedy setkání s těmi nejlepšími šéfkuchaři, restauracemi, pivovary , vinařstvími, kavárnami, koktejlovými bary, ale i regionálními specialitami a potravinami, které byste jinde nepotkali.
Na tomto food festivalu budete moci ochutnat takové pochoutky jako je například vařený humr ve vinném vývaru podávaný s česnekovou omáčkou alioli a bagetou, nebo Flank steak – vyzrálý steak z hovězího pupku, připravený na lávovém grilu s omáčkou Criolla, jako tomu bylo na loňském ročníku v Plzni.

Východočeský Apetit Festival se bude tedy konat na pardubickém dostihovém závodišti tedy Synthesia parku, který pro tuto příležitost přeměníme v místo setkávání gurmánů, místo na vysoké úrovni, kde bude zastoupena ušlechtilá gastronomie a zkrátka vše, co je skutečně dobré. Naším cílem je vybrat ty nejlepší zástupce z východočeského regionu tedy Královehradeckého a Pardubického kraje, kteří by skvěle reprezentovali kvalitní gastronomii. Víte o restauraci, kde se vaří skutečně s láskou? Jste výrobce lokálních potravin, piva, vína nebo vybraných lahůdek, které by zde měly být prezentovány? Nebojte se a přihlaste se produkčnímu týmu!
Věříme, že i východočeský Apetit Festival se stane tou největší událostí v oblasti gastronomie v tomto regionu a těšíme se na začátku léta v Pardubicích na shledanou!

www.apetitfestival.cz

Komentujte

* Všechny pole jsou povinná.

Komentáře

Zatím nebyl vložen žádný komentář.