přidat recenzi

Podmínky webu

Provozovatelem tohoto portálu je společnosti Collorito s.r.o. se sídlem Sukova třída 1556, 530 02 Pardubice, IČ: 01528521, vedená u Městského soudu v Praze pod spisovou značkou C 207952. Veškeré dotazy, nápady a připomínky směrujte na emailovou adresu info@restaurace-pardubice.com.

Pravidla používání webu:

Portál restaurace-pardubice.com se zaměřuje na prezentaci restaurací, barů, kaváren ale i klubů a mnoha dalších podniků v Pardubicích a blízkém okolí.

Zvažujete do které restaurace zajít na dobrou večeři? Do jaké kavárny jít posedět s přáteli nebo v jakém pardubickém baru strávíte sobotní noc? Otázky na všechny tyto odpovědi najdete na tomto webu. Přečtěte si zkušenosti těch, kteří tato místa navštívili před vámi a rozhodněte se, kterému místu dáte přednost.

Cílem tohoto projektu je shromáždit co největší databázi pardubických restaurací, vináren, kaváren a podobných zařízení a usnadnit návštěvníkům výběr nejlepšího podniku v dané kategorii. Možná zde objevíte útulnou vinárnu nebo čajovnu, o které jste ještě nevěděli.

Restaurace-pardubice.com samozřejmě umožňují vkládání recenzí. Chcete-li se s ostatními podělit se zážitkem ze skvělého jídla, dobré obsluhy nebo byste naopak rádi ostatní upozornili, napište nám své postřehy. Recenzované restaurace lze také ohodnotit od 1 do 5 hvězdiček, všechna hodnocení se započítávají a každý podnik tak dostává výsledný počet procent, které se zobrazí na jeho vizitce.

Pokud jste majitelem či provozovatelem některé ze zde uvedených restaurací a chcete-li upravit svou vizitku, napište nám.