přidat recenzi

7. 2. 2012

Uživatel: kuchtík Přidáno dne: 15.03.2012 Restaurace: Restaurace U Jezera

Vývarová se zeleninou a játrovou rýží známe vývar zeleninový, kuřecí, hovězí atd. vývarový vývar neexistuje. Vývarová polévka je proto nesmysl. Je tedy z hovězích kostí, kuřecích skeletů nebo z prášku neznáme chuti a původu?

Krůtí plátek v parmazánové krustě, zeleninové rizoto 2 jídla v jednom? Nač to zeleninové rizoto?

Vepřový steak zapečený se smetanou a rumem, bramborové rosty blbost a nezapékáme S ČÍM, ale ČÍM. Opravdu si myslíte, že jde zapékat rumem???

Grilovaná kuřecí prsa se šopským salátem a pita chlebem ANO, tak to má být. Vím, co dostanu, netřeba přemýšlet. Jednoduché, elegantní. Teď už to jen dobře uvařit a je to OK.

Kapustové karbanátky s uzeninou, sedlácké brambory trošku škoda, že jídlo vhodné i pro vegetariány je zničeno tou uzeninou, ta by tam být nemusela, ale budiž. Sedlácké brambory – co to má být, co mám čekat, s čím mám být spokojen, kde to najdu – NE.

Grilovaná krkovička, máslová česneková omáčka, brambory ve slupce máslo patří téměř do každé podobné omáčky, je to pro omáčku něco jako sůl pro maso. Máslová tudíž není opodstatněný přívlastek. Brambory jsou ve slupce, ano to je dobrý postřeh. Ale jsou v ní pečené, vařené…?

20%
Alicante z Pardubic

Komentáře