přidat recenzi

K mexiku daleko

Uživatel: Milan Přidáno dne: 23.01.2013 Restaurace: Mexická restaurace LaCabaňa

Dnes jsme navštívily mexickou restauraci La Cabana. Při rezervaci personál milý a příjemný.
Při příchodu do restaurace jsme konstatovaly, že prostředí vypadá příjemně a hezky vyzdobeno v mexickém stylu. Při shlédnutí jídelního lístku, jsme si říkal, že to bude luxusní žranice a opravdu se těšil.¨
Za pár minutek jsme dostaly jídlo a to byla restaurace plná. Na první pohled to vypadalo hezky, ale chuť nebyla nic moc ba naopak. Soudím zde mexická jídla které jsme si objednali, nikoliv steaky a podobně.

Hodnocení jídel :

Fajitas : Když to servárka přinesla , ještě z toho prskal omastek a vypadalo to luxusně, nicméně to nepotkalo tolik masa a bylo to spíše o cibuli a paprice, v půli jídla se zbytky masa a hodně cibule s paprikou koupali v největší vrtvě olejě, co jsem kdy viděl a chuťové to bylo špatné, neboli žádná mexická chuť ani koření.Po snědení měl dotyčný hlad a bál se objednat si ještě něco jiného.Určitě nejhorší jídlo večera.

Empanada : Opět vypadalo skvěle, ale chuť průměrná masa bylo dost, nic méně samá cibule a paprika. Vršek byl zapečený s nivou , což vůbec nechápu ta nemá v mexické kuchyni, co dělat. ukažte mi mexičana, který se živí nivou ? No hnus, někteří tuto kombinaci v podprůměrných hospodách „čtyřkách“ vaří jako směs s hranolky , tady to dávají do tortily a říkají tomu „mexiko“ !!!! Shrunutí Das ist tipische Tsechsiche schlite !!!

Chimichangas : To vypadalo nejluxusněji a také nejlépe chutnalo, už to připomínalo mexiko a do chuti do bylo celkem dobré, ikdyž v minulosti sem jedl pravé buritos a do tohoto to mělo celkem daleko. Nic méně nejlepší jídlo večera.

Nakonec dezer . smažený banán ve skořicové tortile se zmrzlinou, to byla opravdu pecka a moc jsem si na tom pochutnal.

Závěrem musím říct, že tam bylo na poněkud chladno a to nám zima zase tak nevadí, seděly jsme v kuřácké části, ale ke konci už jsme měly dost chladné ruce, podotýkám v zimě.
Pití a tequily tam mají výborné , ale pokud mexickou restauraci , tak tuto Vám nemohu doporučit, myslím, že do mexika to má opravdu daleko, co se jídla týče. Možna špatný výběr jídla, ale celkově nás to dost zklamalo a už nikdy tam nepojedeme, ale pokud chcete „směs“ , kterou Vám uvaří kdekoliv jidne s hranolky a tady dají do tortily, takˇpřeji dobrou chuť.

40%
Alicante z Pardubic

Komentáře