přidat recenzi

Polední menu

Uživatel: Nikola Přidáno dne: 29.07.2013 Restaurace: Restaurace Rybárna

Na návštěvu Rybárny jsem se moc těšila, protože miluji ryby. Asi jako většina lidí jsem si říkala, že restaurace s „Pohlreichovskou“ hvězdou a vyšší cenovou kategorií mě nemůže negativně překvapit. Opak je bohužel pravdou.

Objednala jsem si Nilského okouna v pivním těstíčku s hranolkami(místo kaše) a bohužel jediné, na čem jsem si pochutnala, byly hranolky. Okouna jsem sice s pár úšklebky snědla, ale byl jakoby převařený, rozbředlý, a to celé zabaleno do těstíčka. Od ryby v Rybárně jsem opravdu čekala víc.

Spolustrávník si objednal Zeleninový salát s kuřecími nugetkami a řeckým dresingem, tento chod byl ještě o poznání horší. Salát ( V SEZÓNĚ! ) vypadal, jako kdyby byl nakrájený včera ráno, absolutně bez chuti – stejně jako dresing. Třešničkou na dortu byly „nugetky“, které rozhodně nebyly nugetkami. Nevím, zda jsem jediná, ale pod tímto pojmem si přestavuji osmažené, obalené kuřecí maso, ale na salátu se objevilo několik nevzhledných, ledových, tuhých kousků, o kterých jsem byla přesvědčena, že jsou odřezky ze zbytků ze včerejšícho grilování právě vytažené z lednice.

Tím spíš mě zarazilo absolutně neprofesionální chování personálu, který když jsme upozornili, že jídlo není tím, za co se vydává, reagoval “ Aha ehm hm. “ a tím celou situaci ukončil.

V souhrnu jsme v restauraci nechali okolo 250 korun, což by byla přijatelná cena, kdyby bylo jídlo alespoň na nějaké úrovni. Teď dokonce lituji, že jsem byla ochotná vůbec zaplatit. Původně jsem si zde chtěla ještě objednat kávu a crème brûlée(taktéž z denního menu), ale po té zkušenosti jsem chtěla být co nejdříve pryč.

40%
Alicante z Pardubic

Komentáře