přidat recenzi

Překvapení

Uživatel: Dan Přidáno dne: 15.03.2012 Restaurace: Dašické Sklepy – originál restaurant

Dašické sklepy jsem vyzkoušel záhy po jejich otevření, tedy to bude jistě více než rok? No a potom ještě jednou. Restaurace v podstatě předčila mé očekávání. Jel jsem do ní s informací, že majitel je z Ukrajiny, je v ní investováno hodně \“nějak\“ získaných peněz a je realizována ve sklepech pivovaru. Očekával jsme proto okázalost s katastrofálním servisem a kuchyní.

Byl jsem docela mile překvapen. Zejména kuchyní. Dovolím si dokonce tvrdit, že jsem zde dostal doposud nejlepší zapékané brambory se smetanou (příloha) v životě. POZOR, zde umějí (tedy minimálně v jednom případě) steak propéct tak, jak si objednáte!!! Už jenom to, že se na propečení zeptají, se musí velmi ocenit. BOHUŽEL, DOBA JE ZLÁ. Poprvé i podruhé velká spokojenost, především s ohledem na to, že restaurace je mimo Pardubice (to už je asi spíše výhoda) a mimo gurmetské trasy.

Servis je bohužel VELMI pomalý, tedy byl v době rozjezdu, i cca půl roku poté (věkový průměr servisu cca 18 let 🙂 ). Mohou za to prostory, které jsou NÁDHERNÉ, avšak z pohledu servisu obrovské. Obsluhovat je spíš maratonský výkon.

Škoda, že ani jednou v době mých návštěv nebyla otevřena zahrádka. Musí se tam vejít opravdu hodně lidí a prostředí k posezení přímo láká.

Pokud si tedy udrželi nějaký standard, který původně zamýšleli (což je vzácné), pak mohu doporučit.

80%
Alicante z Pardubic

Komentáře