přidat recenzi

špatné jídlo

Uživatel: leuwennovi Přidáno dne: 12.11.2012 Restaurace: Restaurace Cartellone

Člověk by si řekl… na Pardubice celkem pěkná restaurace, příjemná obsluha, elegantní interiér. Čekáte tedy dobré jídlo…omyl. O čem ale restaurace je, je dobré jídlo a to tu s politováním možná dobrého podnikatelského záměru a možné snahy majitele podniku, nenajdete. V restauraci jsem byla 2x na obch. jednání a jednou, po delší době s rodinou žijící v zahraničí na svatomartinské huse. Všechny tři zkušenosti jsou ovšem bohužel spíše negativní, než pozitivní. Ta poslední se svatomartinským MENU byla až děsivá. Husí jatýrka tuhá, neochcená.Polévka bez chuti-fádní. Ohřívaná, pár dní někde ležící, vysušená svatomartinská husa
katastrofální knedlíky na úrovni nějakého zapadlého moterestu- bramborové rozvařené,hoskové knedlíky nám zase připomněli závodní jídelnu na ZŠ PŘED 20 lety. Vše dokonale předražené /i pro movitého klienta, který očekává zážitek/ což se v této restauraci nedostaví a za jidlo v této restauraci znamená vyhodit peníze oknem- což si dobře rozmyslete, protože za takové peníze se najíte určitě excelentně v kdejaké pražské restauraci. Zde je to navoněná b… sice s příjemnou obsluhou, což nezachrání celkem až podprůměrné jídlo této restaurace /možná vařené ukrajinskami,neb tato řeč z kuchyně dolehla až k nám/.
Opravdu se těším, až ta každá druhá špatná restaurace v pardubicích skončí a my lidé dostaneme rozum podporovat tyto rádoby „podnikatelé“ .

Manžele Luewennovi

20%
Alicante z Pardubic

Komentáře