přidat recenzi

Vývařovna u Jezera

Uživatel: Markéta Přidáno dne: 11.03.2014 Restaurace: Restaurace U Jezera
Jídlo:
hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení
Personál:
hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení
Prostory:
hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení

Recenzi k této restauraci jsem se rozhodla vložit z důvodu, že jsem velmi tolerantní člověk, v jídle nevybíravý, ale co je moc, to je moc. Neexistuje, aby za peníze, které si za obědová menu účtují, servírovali výtvory, za které by se ani pejsek s kočičkou stydět nemuseli. Snaha o neobvyklé kombinace jídel se ne vždy vyplácí, u tohoto podniku to platí dvojnásob, jelikož člověk, který má sestavení poledního menu na starost evidentně nepřemýšlí nad tím, co z výplodů jeho fantasie vznikne, většinou bohužel nemastné, neslané cosi s ušlechtilým názvem. Úroveň servírování také není na tak vysoké úrovni, na jakou si tento podnik hraje, školní jídelna hadr(\\\“pouze\\\“ s rozdílem 50 Kč na porci).
Obsluha je také kategorie sama pro sebe. Místy připomíná výstup ochotnického divadla, zmateně pobíhající hlouček personálu se u každého stolu několikrát ptá, zda-li mají hosté objednáno, někteří z nich si nejsou schopni zapamatovat objednávku u stolu o třech lidech a vrací se pro upřesnění, popřípadě přinesou jídlo, které bylo určeno pro jiný stůl, následně se s ním s roztěkaným výrazem vrací zpět a vy stále čekáte,ne zrovna zanedbatelnou dobu, na jídlo, které do sebe musíte v půlhodině na oběd doslova naházet. Nedoporučuji dávat si k hlavnímu chodu k polévku, pokud pominu fakt, že je většinou ze surovin, které se už nikam jinam nevešli, obsluha není schopna si servírování naplánovat…polévkou je zmatete ještě víc, představuje to pro ně evidentně nepředstavitelný problém.Pokud chcete platit, připravte se na dvě varianty, buďto na placení čekáte 15 minut, než se nad vámi někdo slituje, nebo vás zkasírují ještě u dojídání. Při placení Vás obsluha okřikne, za to, že nemáte peníze přesně, nedejbože jste si sami svou útratu nespočítali a oni musí namáhat své mozkové závity pokročilou matematikou.
Pokud se chcete jednou za čas pobavit výstupy personálu a není vám líto peněz, které za nepoživatelné jídlo vyhodíte, mohu jen doporučit.

40%
Alicante z Pardubic

Komentáře