přidat recenzi

Seznam restaurací

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

Dašické Sklepy – originál restaurant

Komenského 27
hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení
Dašické sklepy

Originál restaurant Dašické sklepy se nachází v areálu bývalého pivovaru v Dašicích. Adaptací rozsáhlých křížových sklepů z roku 1616 vznikl stylový restaurant s kapacitou 190 osob. Připravujeme pro Vás staročeská jídla, speciality z grilu, ochutnávku tradičních ukrajinských národních jídel a speciální víkendové nabídky. Od pondělí do pátku nabízíme polední menu. Specialitou naší restaurace je originál Dašické pivo vařené podle původních receptur, které pro vás připravujeme ve vlastní varně. Možnost uspořádat rodinné oslavy, svatby, školení, konference, firemní akce Otevřeno: Po - Ne 11:00 - 23:00

Detail restaurace

Diskoklec

Ohrazenická 310
Tato restaurace má méně než 3 recenze
Disco klec

Diskoklec je noční diskoklub pro dospělé s pravidelným programem a dobrým technickým zázemím. Přes týden zde můžete navštívit hlavně studentské party, v pátek akce pro heterosexuály a v sobotu si přijdou na své homosexuálové. K pravidelným akcím patří live sex show, strip show, travesti a další. V pátek a sobotu se platí 30 Kč vstupné.

Detail restaurace

Dobrá Čajovna

Pernštýnská 16
Tato restaurace má méně než 3 recenze
Dobrá čajovna

Čajovna v samém srdci historického části města Pardubic, s příjemným interiérem a stylovou výzdobou. Přijďte si posedět k exotickému čaji či vodní dýmce nově na "čajový dvoreček".

Detail restaurace

DOLI klub

Ohrazenická 281
Tato restaurace má méně než 3 recenze
Doli klub

DOLI klub Pardubice - nabízí Zdarma pronájmy jednotlivých částí tohoto podniku a to k pořádní různých večírku, narozenin, koncertů, divadelních představení a turnajů v šipkách, stolním fotbálku, nebo kulečníku. Možnost občerstvení je u dvou barů a ceny pro všechny příznivé. Kapacita klubu je celkem 150 osob. Z toho jednotlivé místnosti: Havaj 20 - 100 osob šipky 20 - 40 osob terasa 20 - 30 osob kulečníky 20 - 40 osob

Detail restaurace

Dýdý baba

Studentská 201
Tato restaurace má méně než 3 recenze
Dýdy Bába

Chcete se najíst až k prasknutí a k tomu se večer pořádně odreagovat? Pak navštivte pizzerii/bar Dýdý baba. Každý večer plný podnik a k tomu studentské ceny.

Detail restaurace