přidat recenzi

Blatenský dvůr

Blato 76, Mikulovice, Pardubice

Penzion a restaurace Blatenský dvůr byl otevřen roku 2009 v obci Blato, nedaleko měst Pardubice a Chrudim. Místo je vhodné pro příjemné posezení u oběda, ale i pro oslavy všeho druhu a firemní události. Dále máte k dispozici salonky pro 30 osob.

64%
Telefon:722 230 723
Ulice:Blato 76, Mikulovice
Město:Pardubice
Email:blatenskydvur@seznam.cz
WWW:blatensky-dvur.cz
Alicante z Pardubic

Mapa

Fotogalerie

Uživatelské recenze

Nadpis recenze: FOTO 1:
Jméno: FOTO 2:
Email: FOTO 3:

Hodnocení jídla


Hodnocení personálu


Hodnocení prostorů


Text recenze:


Souhlasím s podmínkami
zpracováním osobních údajů.

Ověření proti spamu: Jaký je aktuálně rok?

Hrůza

hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení
Uživatel: zákazníkPřidáno dne: 18.12.2014

Restaurace celkem pěkná, ale celkový dojem kazí ožralý ,,štamgasti´´, kteří zde vysedávájí každý den. Dále toalety nejsou umyté, prkýnko zažloutlé, ale asi záleží na tom, kdo uklízí, někdy jsou čisté. Dále jídlo, velké porce, ale hnus, špagety Carbonara naprosto hrůza, místo slaniny šunka, smetana zředěná vodou, špagety tlustý, eidam na vrch strašný. Nedoporučuji na nějákou sváteční večeři nebo oslavu. Hrůza děj. Majitel asi nevím a totálně restauraci nezvládá. Kuchař zloděj, co víc by jste chtěli:-D

Detail recenze

cyklisté z VDF

hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení
Uživatel: zákazníkPřidáno dne: 06.06.2013

Chtěli bychom touto cestou poděkovat veškerému personálu penzionu Blatenský Dvůr za náš spokojený osmidenní pobyt, hlavně za klidné a čisté ubytování, výbornou stravu a ochotnou obsluhu. Oceňujeme i dobré tipy na cyklistické výlety do okolí. Tento penzion si zaslouží, abychom ho doporučili i ostatním!!!

Detail recenze

Příjemná hospůdka

hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení
Uživatel: MarttinPřidáno dne: 21.05.2013

Dobrý den, musím pochválit. Chodím do této restaurace již skoro 2 roky a chodím sem rád. Je zde krásné prostředí, téměř vždy příjemný personál a nejvíce mě baví Vepřové hody a jiné akce. Je hezké, že je zde možnost ubytování, venkovní dětské hřiště a hlavně dobrá kuchyně. Jezdím sem rád na kole s přáteli. Pension Blatenský dvůr je jednou z mojich nejoblíbenějších restaurací. Můžu DOPORUČIT!
S přáním hezkého dne

Detail recenze

Nic moc, ale stačí

hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení
Uživatel: DocikPřidáno dne: 02.04.2012

Rozhodně souhlasím s předešlou recenzí, na to, že prostory jsou bejvalým kravínem, tak je to až neuvěřitelné jak jsou prostory pěkně zrekonstruované, ale to je možná celé ten velký kámen úrazu. Nevím jak moc se tu rozepisovat o vesnických drbech :D, ale viděl jsem jak ta hospůdka roste. Jediná konkurence Na Netřebě o 10min pěšky vzdálená a zprvu to opravdu vypadalo nadějně. Kuchaři byli dva a jeden vařil lépe než druhý, obsluha nadšená, všichni se usmívali a byli spokojení. Lidé na obědy dojížděli a měla i vlastní štangasty. Ale hospoda postupem času začala skomírat. Jeden čas ji živili jakožto pracujicí personál dokonce rodáci blata. Ale co jsem slyšel, dokonce i za hranicemi Blata, tak zdejší majitel má problém s penězi. Nechci ho křivě obviňovat z neověřených informací, ale prý nebyl schopen vyplácet výplaty. A to je průser. Nepsal bych to zde, kdyby to v té hospodě tak také nevypadalo. Najednou se personál začal měnit každý měsíc a byla vidět zoufalost už na obou stranách jak, majitele a zaměstnanců, tak zákazníků. Když začala nouze s lidmi, začli být znatelněji znát indispozice interiéru. Jak bylo napsáno v předešlé recenzi, hospodu tvoří dvě velké místnosti, nekuřácká a kuřácká. Tyto dvě místnosti, jsou rozděleny různými nosnými sloupy a zídkami. Myslím, že jsem to viděl i v jednom díle ANO šéfe kdy jim vysloveně nakázal ty zídky zrušit. Ano dodávají vám možná u stolu jistý druh intimity, ale stejně, když vás někdo bude poslouchat, tak vám bude rozumět, takže jediné co způsobují je, že člověk za barem nemá přehled kdo má dopito, kdo si vybírá jídlo z jídeláku, natož, kde nemají příbor, nebo popelník. To se z pohledu zákazníka změní v peklo, kdy všude kolem vidí pivo, má žízeň, ale před sebou má dopito a obsluha kolem něj jenom běhá z kuchyně k pípě. Jo to základní jsem vlastně nedodal. V poslední době se stává hodně často, že je na celý ten plac jenom jeden člověk a to si myslím, že na takto členité místnosti není slučitelné s úspěchem. Musíte si objednávat dopředu a to na člověka co se zde jenom zastaví na doporučení někoho jiného nemusí působit dobře.Když k tomu přičteme skutečnost, že je podnik mimo Pardubice a přichází tím o určitý druh klientely, tak se z toho začíná stávat takové začarované kolečko, kdy se k lepšímu asi nic jen tak nezmění. Abych jen nehanil, tak jídlo bývá většinou dobré. Konají se zde velmi často zabijačkové hody, kdy dostanete za skutečně malé peníze obrovitánskou porci dobrého jídla. Většinou si přinesete zbytky domů a máte z toho druhý den ještě oběd 😀 Na závěr bych asi jen řekl, neočekávejte od této restaurace moc a třeba budete překvapeni.

Detail recenze

Polední menu – Blatenský dvůr

hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení
Uživatel: ZákazníkPřidáno dne: 01.04.2012

Několikrát jsme vyrazili na Blatenský dvůr na polední menu. Zrekonstruované prostory se celkem povedly a i oddělená nekuřácká část byla příjemným překvapením. Jídlo chutné a i porce nad očekávání velké. Ať už se jednalo o koprovou omáčku, steak s bramborami nebo třeba čočkovou kaši s klobásou, všichni byli s výtvorem kuchaře celkem spokojeni. Oceňuji možnost dát si k menu točenou kofolu za rozumnou cenu. Co celkový dojem z restaurace kazilo (výrazně) byla však obsluha a to ne jedenkrát. Vždy tam byla dvě děvčata. První trošku pomalá avšak snaživá tmavovláska, která občas něco popletla, ale vždy byla s to to napravit. Co se týče její kolegyně mohu říci jen KATASTROFA. Umouněná číšnice, která neumí pozdravit a hovoří za pultíkem jako padesátiletý dlaždič (nic proti nim). Nejen, že poplete objednávky, ale je navíc schopna Vám odvětit, že jste si objednali něco jiného a že ona neví, co si kdo objednal. Když posléze zjistí, že to skutečně spletla, tak se neobtěžuje s omluvou a ještě je arogantní. Při placení, na které čekáte kalendářní rok si pak utírá nos do ruky, kterou sčítá Váš účet. Takže celkově Váš pocit při odchodu z restaurace je takový, že přemýšlíte, co bude dobrého zítra, ale „Blato“ v potaz neberete. A stačilo by tak málo…jen kdyby si pan majitel dal trochu práce s výběrem zaměstnanců.

Detail recenze