přidat recenzi

Buffalo

Štrossova 291, Pardubice

Americko-mexická kuchyně.
Mezi oblíbená jídla mexické kuchyně patří především tortillová placka, která se připravuje z kukuřičné nebo pšeničné mouky a má řadu využití například k přípravě tacos, burritos, quesadill, chimichangy a dalších typických jídel mexické kuchyně. K přípravě pokrmů se používají suroviny mexické kuchyně jako kukuřice, rajčata, různé druhy fazolí, paprik, chilli papriček, avokádo, tykve atd. K základním kořením patří například mletá chilli paprička, oregáno, koriandr, merlík, skořice, kakao, ale také římský kmín, česnek a cibule. Typickými surovinami mexické kuchyně jsou fazole, kukuřice a chilli papričky.

Nabízíme Vám pravé hamburgery, steaky z jihoamerického skotu, plněné mexické tortilly, fajitas, nachos se salsa cheddarem, tacos, burritos, quasadillas, enchiladas, ale také těstoviny a saláty.
V našem jídelním lístku najdete i speciality české a světové kuchyně, které se proslavily nejen u nás, ale i ve světě. Nabízíme Vám například jelítko s jitrnicí, smažený řízek, pečené koleno a ze světové kuchyně Buffalo Mozzarella, Mussels in wine, Calamari grilled a jiné.

48%
Telefon:00420466301225
Ulice:Štrossova 291
Město:Pardubice
Email:buffalopce@email.cz
WWW:www.buffalo-buffalo.cz/pardubice/
Alicante z Pardubic

Mapa

Uživatelské recenze

Nadpis recenze: FOTO 1:
Jméno: FOTO 2:
Email: FOTO 3:

Hodnocení jídla


Hodnocení personálu


Hodnocení prostorů


Text recenze:


Souhlasím s podmínkami
zpracováním osobních údajů.

Ověření proti spamu: Jaký je aktuálně rok?

Odpověď

hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení
Uživatel: Pavel VaškovskýPřidáno dne: 13.03.2013

Byl jsem tam s manželkou v pondělí 11.3.A servírka byla opravdu hrozná !!! Už nikdy více.

Detail recenze

Hrůza

hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení
Uživatel: RadekPřidáno dne: 11.03.2013

Byl jsem tady s manželkou na večeři.S čistým svědomím můžu říci,že už mě zde nikdo neuvidí.Tak arogatní a namyšlenou servírku jsem již dlouho neviděl,zřejmě slušné chování pro ní nic neznamená.Jídlo bylo studené,polovička ingrediencí v něm nebyla.A doba čekání na jídlo 45min,nevím,zda je pro prázdnou restauraci dobrou vizitkou.

Detail recenze

Firemní večírek a reakce na Igora

hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení
Uživatel: Pavel VaškovskýPřidáno dne: 16.12.2012

Pana Váchu chápu, někdy se hold stane, že vše není podle představ a obsluha tomu někdy nepomůže. Neomlouvá to, ale stát se to může a ne jen v Buffalu. Já mám s restaurací Buffalo náhodou výbornou zkušenost. Byl tam náš firemní večírek a nemohu jinak než pochválit skvělou organizaci a skvělé jídlo. Personál se usmíval a dalo by se říci, že by se pro nás roztrhal. Zima tam žádná nebyla, asi to bylo i tím, že byl zapálený krb. Já tedy nemohu hodnotit jinak než kladně. Každopádně vzkaz pro pana magora, ehm pardon igora. Je ubohé nadávat a nevysvětlit důvod proč tak sprostě urážíte tuto restauraci. Nejste náhodou jeden z těch z prominutím ubožáků, který každé restauraci dává každý den po 1 hvězdě ? Člověk, který pouze píše urážlivé poznámky pro moje posouzení nemá žádnou váhu. Je třeba si také uvědomit, že restaurace je otevřena teprve krátce a chvilku potrvá než si vyjede své koleje. Rozhodně držím pěsti a přeji hodně zákazníků.

Detail recenze

igor

hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení
Uživatel: igorPřidáno dne:

Pana Váchu chápu, někdy se hold stane, že vše není podle představ a obsluha tomu někdy nepomůže. Neomluvá to, ale stát se to může a ne jenv Buffalu.
Já mám s restaurací Buffalo náhodou výbornou zkušenost. Byl tam náš firemní večírek a nemohu jinak než pochválit skvělou organizaci a skvělé jídlo. Personál se usmíval a dalo by se říci, že by se pro nás roztrhal.
Zima tam žádná nebyla, asi to bylo i tím, že byl zapálený krb.
Já tedy nemohu hodnotit jinak než kladně.
Každopádně vzkaz pro pana magora, ehm pardon igora. Je ubohé nadávat a nevysvětlit důvod proč tak sprostě urážíte tuto restauraci.
Nejste náhodou jeden z těch z prominutím ubožáků, který každé restauraci dává každý den po 1 hvězdě ?
Člověk, který pouze píše urážlivé poznámky pro moje posouzení nemá žádnou váhu.
Je třeba si také uvědomit, že restaurace je otevřena teprve krátce a chvilku potrvá než si vyjede své koleje. Rozhodně držím pěsti a přeji hodně zákazníků.

Detail recenze

amatéři

hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení
Uživatel: VáchaPřidáno dne: 15.12.2012

Pan Vácha má pravdu,jsou zde amatéři a kuchaři v této hospodě ještě větší amatéři. Prostě se tu dobře nikdo nenajíte a ještě utratíte spoustu penízek za srač.y

Detail recenze

Buffalo

hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení
Uživatel: VáchaPřidáno dne:

Určitě paní Nováková má pravdu…… , každý musí zkusit a pak posoudit jestli byl spokojen či ne. Samozřejmě obsluha byla na začátku velice příjemná a ochotná….,ale nevím jestli je správné když zákazník pak reklamuje jídlo které si zaprvé neobjednal a k tomu je studené atd. ( bohužel věcí které nebyli v pořádku bylo více….jako například syrové hranolky, syrové steaky atd. a to by se v takovéto restauraci asi stávat nemělo ). No ale to hlavní…. když informuji obsluhu že jsme dostali něco co jsem si neobjednali a že jídla byla studená atd. tak neočekávám ,že obsluha pokrčí rameny a odkráčí za bar ( tím to bylo ze strany obsluhy vyřešeno ) Hlavní ale pro obsluhu asi bylo že donesli účet ….. Opravdu nepatřím k těm zákazníkům kteří píšou recenze jednu za druhou, ale tato recenze je má první. Vím že nemůže být vše na jedničku a ani to neočekávám, jsme jenom lidi.Ale nezdá se mi být správné aby obsluha měla přístup k zákazníkům jako v našem případě. Každopádně zkuste navštívit Buffalo a posoudíte sami a přeji hlavně aby jste měli lepší zážitky než v našem případě…. a samozřejmě přeji restauraci Buffalo plno spokojených zákazníků.

Detail recenze

Buffalo

hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení
Uživatel: NovákováPřidáno dne: 10.12.2012

Reaguji na tuto špatnou recenzi na restaura Buffalo. Ja za sebe musím říci že se nám velmi líbilo. Obsluha byla velice příjemná a milá. Nabídla nám širokou nabídku jídel,že si vybral i můj velmi vybíravý manžel. Pane Vácha chápu vás že jste měl špatnou zkušenost ale já myslím že Buffalo restaurace má a bude mít budoucnost. Osobně bych radila všem at nejdříve vyzskouší a pak hodnotí a nedají na slova Jednoho pána……

Detail recenze

poprvé a naposled

hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení
Uživatel: VáchaPřidáno dne: 07.12.2012

Tak nejdříve musím pochválit web.Stránky restaurace……., mají hezkou nabídku jídel atd…
Proto, jsme se těšili na návštěvu restaurace BUFFALO, ale bohužel úsměv nás brzo přešel.Doporučuji si vzít sebou šálu a teplý svetr, protože takovou zimu v restauraci jsem ještě nezažil.
Když došlo na jídlo, tak to byl šok : Jídla byla servírovaná na ledových talířích a tudíž jídlo bylo obdobné teploty. Jinak nečekejte že dostanete vše co si objednáte a obsluhu to vůbec nezarazí, ale s úsměvem se obrátí zády…..
Tak ani nemusíte říkat jestli vám chutnalo a jestli bylo vše v pořádku, protože v tomto podniku to nikoho pravděpodobně nezajíma. Servis raději ani nekomentovat…….
Pravidelně navštěvujeme v Pardubicích restaurace, ale restauraci Buffalo nemůžeme doporučit……., bohužel patří k těm horším.
Přesto se restaurace BUFFALO řadí k těm dražším podnikům v Pardubicích.
Jednu kladnou věc to mělo….. pro příště víme, že se této restauraci máme vyhnout .

Detail recenze