přidat recenzi

Diskoklec

Ohrazenická 310, Pardubice

Diskoklec je noční diskoklub pro dospělé s pravidelným programem a dobrým technickým zázemím. Přes týden zde můžete navštívit hlavně studentské party, v pátek akce pro heterosexuály a v sobotu si přijdou na své homosexuálové. K pravidelným akcím patří live sex show, strip show, travesti a další. V pátek a sobotu se platí 30 Kč vstupné.

Telefon:723 923 237
Ulice:Ohrazenická 310
Město:Pardubice
Email:info@ptaciklec.cz
WWW:www.diskoklec.cz
Alicante z Pardubic

Mapa

Fotogalerie

Uživatelské recenze

Nadpis recenze: FOTO 1:
Jméno: FOTO 2:
Email: FOTO 3:

Hodnocení jídla


Hodnocení personálu


Hodnocení prostorů


Text recenze:


Souhlasím s podmínkami
zpracováním osobních údajů.

Ověření proti spamu: Jaký je aktuálně rok?

Ptačák

hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení
Uživatel: TBPřidáno dne: 27.06.2012

Ceny můžou mít dobrý, ale nějak extra mě tento podnik nenadchl. Byl jsem tam i když bylo plno a poloprázdno. Prostor pro tanec i pro posezení je, ale stejně mi to tam přijde takový smradlavý a zakouřený. Docela odrazuje i vstup, který by chvílema měli zaplatit spíš oni Vám, ale doufejme že se to časem zlepší.

Detail recenze

Brr

hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení
Uživatel: Přidáno dne: 03.04.2012

V kleci jsem se ocitla pouze párkrát a přeju si, abych tam nikdy více nemusela. Je to prý „studentský“ bar, ale povětšinou je to tam špinavé, zakouřené a plné individuí. Ceny jsou možná nízké, ale nikdy bych se neodvážila si tam nechat něco nalít. Je pravda, že když chcete vyrazit někam poblíž kolejí, nemáte prakticky jinou možnost, ale Klec si opravdu rozmyslete 🙂

Detail recenze