přidat recenzi

Evropa

Pernštýnské náměstí 54, Pardubice

V přízemí Evropského spolkového domu v samém srdci Pardubic můžete nalézt kavárnu vhodnou k formálním setkáním(pracovní schůzky, tiskové konference, semináře atd.), či k soukromým akcím (svatby, smuteční obřady, promoce atd.). Kavárna se může chlubit zápisy v knize návštěv od takových osobností, jako je současný prezident Václav Klaus, kardinál Vlk nebo hokejový brankář Dominik Hašek.

V nabídce lze najít kromě jiného i 40 druhů kávy (Alfredo Primus Premium a Darboven), točené pivo (Prazdroj 12°, Staropramen 10°) i jakostní a ročníková vína (Znovín Znojmo).

Telefon:466 535 300
Ulice:Pernštýnské náměstí 54
Město:Pardubice
Email:kavarnaevropa@seznam.cz
WWW:www.avekont.cz/evropa/
Alicante z Pardubic

Mapa

Fotogalerie

Uživatelské recenze

Nadpis recenze: FOTO 1:
Jméno: FOTO 2:
Email: FOTO 3:

Hodnocení jídla


Hodnocení personálu


Hodnocení prostorů


Text recenze:


Souhlasím s podmínkami
zpracováním osobních údajů.

Ověření proti spamu: Jaký je aktuálně rok?

hm

hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení
Uživatel: Jiří ŠťastnýPřidáno dne: 14.10.2013

V sobotu 12.10 jsem měl v úmyslu zajít do Evropy na oběd (přibližně ve 12 hodin). Obsluha se skládala pouze ze dvou zaměstnanců (mladý pán a mladá dáma). Sedli jsme si (společně s další rodinou s dětmi)ke stolu (bylo nás šest), kde byla cedule s nápisem “reservé 15:00″, takže jsme předpokládali, že budeme bez problémů obslouženi. Po dvaceti minutách (mezitím druhá rodina utekla) jsem si dovolil dotázat se mladého pána, máme-li naději se najíst. Odpověď: Jo, vy sedíte tam, kde je reservé, tak musíte počkat… Na další otázku, máme-li šanci něco dostat, následovala neurčitá odpověď, takže jsme po dalším čekání změnili lokál.
Závěrem podotýkám, že nevyčítám přítomnému personálu téměř nic (ten mladý muž mohl možná použít jiné formulace). Ovšem majitel je manažer non plus ultra – míněno ironicky – obsadit restauraci, která má dva sály a zahrádku venku, dvěma členy obsluhy, to je skutečně projev manažerské geniality. Ti dva vypadali uštvaně, jejich přístup chápu. Nicméně v budoucnu tenhle podnik vynechám. Jiří Šťastný, Pardubice

Detail recenze

obed

hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení
Uživatel: RadaPřidáno dne: 18.05.2012

Mel jsem tam jednou poledni menu a jidlo nic moc.Take jsem tam byl s kamarady kde jsme cekali na obsluhu asi 5 min tak jsme nakonec odesli jinam.

Detail recenze