přidat recenzi

Harmony Club Hotel **

Bělěhradská 458, Pardubice

Harmony club hotel je městský hotel v blízkosti centra města Pardubice, který nabízí několik kategorií ubytování.

Mimo ubytování nabízí i kongresové služby a kongresové prostory pro firemní akce nebo firemní akce v Pardubicích v pronajatých prostorách, například Pardubický zámek, Pardubická Universita, Kulturní dům Dukla Pardubice, Dům techniky Pardubice a jinde.

Hotelové ubytování je v oddělené části objektu a nabízí 26 zrekonstruovaných hotelových pokojů s vlastním sociálním zařízením, kuchyňkou s chladničkou, televizorem a hotelovými službami.

Turistická ubytovna nabízí 6 pokojů s novým interiérem, s vlastním sociálním zařízením, kuchyňkou s chladničkou a vařičem, televizorem a hotelovými službami.

Turistická ubytovna Pardubice nabízí levné ubytování se všemi hotelovými službami včetně snídaní a večeří.

Ubytovna nabízí levné ubytování v centru města Pardubice, ve 145 pokojích s kapacitou až 580 lůžek. Všechny pokoje jsou ve své podstatě zařízené byty typu garsoniéra nebo byty 1+1. Mají vlastní sociální zařízení, kuchyňku s chladničkou a vařičem.

Levné ubytování s nízkou cenou je ovlivněno počtem obsazených lůžek v pokoji.

Rozmanitost služeb městského hotelu – Harmony club hotelu Pardubice, která zahrnuje hotelové ubytování v Pardubicích, turistickou ubytovnu v Pardubicích, ubytovnu v Pardubicích a tím také levné ubytování Pardubicích, uspokojí širokou klientelu hostů.

Když k tomu přidáte vlastní prostory pro firemní akce v Pardubicích, možnost a schopnost pořádat firemní akce v Pardubicích v pronajatých prostorách, pro firemní akce vhodných, včetně kongresových služeb, prezentací, rautů a cateringových služeb, získáte spolehlivého partnera v Pardubicích k realizaci všech Vašich požadavků.

Telefon:466 435 020
Ulice:Bělěhradská 458
Město:Pardubice
Email:hotel@harmony-pce.cz
WWW:www.harmonyclub.cz
Alicante z Pardubic

Mapa

Fotogalerie

Uživatelské recenze

Nadpis recenze: FOTO 1:
Jméno: FOTO 2:
Email: FOTO 3:

Hodnocení jídla


Hodnocení personálu


Hodnocení prostorů


Text recenze:


Souhlasím s podmínkami
zpracováním osobních údajů.

Ověření proti spamu: Jaký je aktuálně rok?

Ostuda

hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení
Uživatel: KarbyPřidáno dne: 23.10.2012

Tento hotel nebudu vůbec hodnotit jaké má služby,jídlo,ubytování…Stačí jen pohled na něj z venku a je vám vše jasné,je to smutný symbol největšího sídliště v Pardubicích a jedna z největších ostud města:-(

Detail recenze