přidat recenzi

Hotel Labe ***

Masarykovo náměstí 2633, Pardubice

Hotel Labe je největší a nejznámější hotel v Pardubicích situovaný v samotném středu města. Vybavení odpovídá tříhvězdičkovému standardu, hotelová kavárna a restaurace je k dispozici po celý den.

Hotel Labe poskytuje 252 lůžek ve 120 pokojích a 6 apartmá. Všechny pokoje jsou s koupelnou, sociálním zařízením, telefonem s přímou volbou, s možností barevné televize se satelitním příjmem, rozhlasem, případně minibarem.

Hotel Labe má prvotřídní restauraci se 160 místy, nabízí tuzemskou i mezinárodní kuchyni, kavárnu s celodenním provozem, aperitiv bar, kongresový sál se 140 místy.

20%
Telefon:420466717111
Ulice:Masarykovo náměstí 2633
Město:Pardubice
Email:rezervace@hotellabe.cz
WWW:www.hotellabe.cz
Alicante z Pardubic

Mapa

Fotogalerie

Uživatelské recenze

Nadpis recenze: FOTO 1:
Jméno: FOTO 2:
Email: FOTO 3:

Hodnocení jídla


Hodnocení personálu


Hodnocení prostorů


Text recenze:


Souhlasím s podmínkami
zpracováním osobních údajů.

Ověření proti spamu: Jaký je aktuálně rok?

Bída s nouzí

hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení
Uživatel: MáchalovaPřidáno dne: 16.05.2013

Právě jsem v tomto „hotelu“ strávila pár dnů. Ošumělé pokoje dělají centru Pardubic jen ostudu.
Nejhorší je restaurace. Vše špinavé, odřené, zakouřené. Kvalita jídla je velmi bídná – vše z chemických dochucovadel. Tři pokrmy – nic nebylo k jídlu.

Parkování jen za asi úplatek – pro hotelové hosty nedostupné.
NEDOPORUČUJI.

KVĚTEN 2013

Detail recenze

Hotel Labe

hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení
Uživatel: lupensPřidáno dne: 01.06.2012

Jak jsou staré tyto stránky ? Restaurace a kavárna ? Prvotřídní kuchyně po celý den ? Kde jste na to přišli ? Kavárna již několik let zavřená !!! Restaurace byla několik let v provozu jen přes poledne, nyní zavřená !!! Snídaně jen pro hotelové hosty a jinak v provozu jen při akcích, konnaných v hotelu. Takže veřejnosti nepřístupná. V objektu je jen nonstop otevřený bar – herna. Z bývalého Finlandia baru.

Detail recenze

Výlet do minulosti

hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení
Uživatel: Petr PalackýPřidáno dne: 15.03.2012

Hotel Labe by měl být zapsán na seznam UNESCO, protože se jedná vskutku o kulturní dědictví.
Je to místo, kde se doslova zastavil čas, a to zhruba v době jeho výstavby – počítám někdy v obodbí mezi 70. a 80. lety minulého století.
Chcete-li si znovu připomenout éru za časů Gustáva Husáka, případně si oživit vzpomínky na závodní rekreace v duchu ROH, pak je tento hotel určen právě Vám,
neboť snad kromě výtahu je vše zcela původní a bez jakýchkoliv známek modernizačních zásahů a údržby – interiéry, pokoje, nábytek a nakonec i služby a personál …
Hotelové pokoje jsou zařízeny s ohledem na ty nejsilnější nostalgické vzpomínky – umakartové jádro, nášlapný platový koš, který nesměl okolo roku 1985 chybět v žádné domácnosti (i my ho měli doma), další plechový odpadkový koš bez víka, avšak s viditelnou směsí rzi a neidentifikovatelné krusty čehosi na dně. Klasická čalouněná rozkládací sedací souprava – pýcha každého obývacího pokoje rodičů Husákových dětí. Zelený (nebo zelenkavý?) nábytek s viditelnými známkami dlouhodobého používaní s minimální údržbou. Malá Lednice Calex Polar se spotřebou pultového mrazáku. Nevkusné a dosti opotřebované dřevěné obložení na stěnách a okolo topení pod oknem …
Zkrátka pokud by se měla natáčet další řada seriálu „Vyprávěj“, pak je tento hotel nejlepší živá kulisa.

K hodnocení tohoto hotelu ověnčeného třemi hvězdičkami dodám následující:
Personál se snažil být milý, ale nelíbila se mi nutnost platit za ubytování dopředu – s tím jsem se ještě nikde nesetkal.
Majitel by si měl najmout partu šikovných údržbářů, nebo provést kompletní rekonstrukci celého hotelu nebo alespoň těch pokojů, které chce pronajímat.
Zvláštní je, že ubytování bylo možno platit kartou, ale spotřebu minibaru ve výši 270,- již jen hotově – recepční se mi snažila namluvit, že za platbu této částky kartou by měl hotel poplatek 200,-. Osobně si myslím, že šlo o trochu něco jiného, ale nebudu svoji teorii nijak rozvíjet …
U snídaně by mohl být po celou dobu fungující automat na kávu nebo alespoň klasická bezporuchová várnice s kávou – to by bylo dokonce i stylovější. Pokud jsou ve snídaňové nabídce párky, bylo by vhodné změnit dodavatele, neboť to bezmasé sójovo-moučné cosi prostě za párek vydávat nelze. Stejně tak by u snídaně nemuselo být evidentně staré, lehce nakyslé mléko.
A nakonec, hotelu by rozhodně neuškodilo občas vyprat prachem načichlé a viditelně špinavé záclony a závěsy, setřít prach a celkově více dbát na čistotu.
Upřímně řečeno se obávám, zda-li jsem si nedonesl domů kromě tohoto zážitku i něco navíc …

Tento hotel bych doporučil snad jen milovníkům totalitní éry jako muzejní prohlídku, rozhodně ne jako seriózní a kvalitní ubytování.

Detail recenze