přidat recenzi

Mexická restaurace LaCabaňa

Smilova 312, Pardubice

Mexická restaurace LaCabaňa se nacházi v samém srdci perníkových Pardubic a přesto na klidném a tichém místě. Prostory naší restaurace dýchají mexickým stylem, dálkami a přirozenou pohodou a jsou tak ideálním místem pro pracovní schůzky, obědy, večeře nebo uspořádání firemního večírku. Pro maminky nebo tatínky s dětmi nabízíme koutek na hraní na naší oplocené zahradě.

78%
Telefon:466 655 403
Ulice:Smilova 312
Město:Pardubice
Email:info@lacabana.cz
WWW:www.lacabana.cz
Alicante z Pardubic

Mapa

Fotogalerie

Uživatelské recenze

Nadpis recenze: FOTO 1:
Jméno: FOTO 2:
Email: FOTO 3:

Hodnocení jídla


Hodnocení personálu


Hodnocení prostorů


Text recenze:


Souhlasím s podmínkami
zpracováním osobních údajů.

Ověření proti spamu: Jaký je aktuálně rok?

zakouřeno ?

hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení
Uživatel: Roman Přidáno dne: 05.06.2016

Zakouřeno i v nekuřácké části restaurace!! Obsluha pomalá, 1 hodinu jsme čekali na jídlo. Jinak jídlo dobrý.

Detail recenze

Večeře

hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení
Uživatel: HonzaPřidáno dne: 03.02.2014

V pátek jsme zavítali na večeři do Lacabani, jako vždy naprosto parádní zážitek. Jídlo super, obsluha příjemná, jen delší čekací doba, což se ale vzhledem k naplněné restauraci dá odpustit.

Detail recenze
Nahrané fotografie:

Večera LaCabaňa

hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení
Uživatel: OndrejPřidáno dne: 20.11.2013

Cez víkend sme boli na večeri v tejto mexickej reštaurácii. Objednali sme si Flautas de Spinachi Con Pollo a Enchilada Huasteca. Jedlo bolo výborné a samozrejme ako vždy sme mali problém zjesť všetko :). Obsluha bola veľmi príjemná, škoda len že nie sú lepšie oddelené nefajčiarske priestory…

Detail recenze
Nahrané fotografie:

Denní menu 1.11.

hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení
Uživatel: HonzikPřidáno dne: 01.11.2013

Dnes jsem navštívil restauraci Lacabana a k obědu jsem si dal Enchiladas de spinaci. Tortilla byla skvěle připravená a nemám nic, co bych vytkl. Jídlo, personál a prostory hodnotím maximálním možným hodnocením – 5 hvězdiček.

Detail recenze
Nahrané fotografie:

Lacabana – poledni menu

hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení
Uživatel: MajkPřidáno dne: 01.10.2013

Mexickou restauraci Lacabana bych zařadil mezi TOP 5 restaurací v Pardubicích. Z poledního menu jsem si vybral Enchiladas de spinaci (90 Kč) – tortila plněná kuřecím masem a špenátem. Nemám, co bych vytkl a doporučuji k návštěvě.

Detail recenze
Nahrané fotografie:

Natáhli nás

hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení
Uživatel: LajosPřidáno dne: 12.03.2013

Občas jsme tam zašli na polední meníčko a obvykle si dávali „mexiko“ a byli spokojení. Tak jsme se rozhodli, že tam uspořádáme vánoční besídku ze zaměstnání. Při dohadování podmínek předem a následném průběhu nebylo nic tak, jak bylo dohodnuto (to by bylo to poslední – stane se – chyby v komunikaci). Důvod, proč jsme tam od té doby nikdo nebyl je prostý důvodu – nechceme chodit tam, kde nás číšník okradl (což jsme zjistili bohužel až z následné rekonstrukce placení v pondělí). Obsluha nebyla ochotna vést účet pro každého účastníka (nebo aspoň stůl) samostatně, takže objednávky všech cca 25 osob házela na jeden účet. Po asi 3 hodinách, když začali někteří kolegové odcházet a platit, jsme požádali o vyjetí účtu a zaplacení toho, co jsme tam měli, s tím, že budeme pokračovat dále v užším kruhu. Konzumace na jednotlivce složitá nebyla, obvykle 2-3 piva (případně víno, příp džus atd.,), káva, jedno jídlo, nějaké oříšky. Obsluha odmítla donést účet k nám dozadu (chtěli jsme, aby odškrtávala již zaplacené) s tím, že platit budeme jednotlivě u kasy poblíž baru. Takže jsme průběžně odcházeli platit. Výsledek byl ten, že šéf platil všechna piva, toto slyšeli ještě 2 další ve frontě za ním, ostatním tam obsluha piva napočítala znovu. Ve vřavě to neslyšeli. Já osobně jsem platil 4 pita, což je fakticky nemožné, měl jsem 3 a pil jsem je sám. Vyloučeno též vzhledem k tomu, že jsem na jedno objednané pito hodinu čekal (nejspíš obsluha nahodila objednávku, pito jsem nedostal, a když si o něj řekl, tak ho naťukali znova). Jídlo dobré, prostředí hezké, avšak nebudu podporovat podnik, kde natahují hosty.

Detail recenze

K mexiku daleko

hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení
Uživatel: MilanPřidáno dne: 23.01.2013

Dnes jsme navštívily mexickou restauraci La Cabana. Při rezervaci personál milý a příjemný.
Při příchodu do restaurace jsme konstatovaly, že prostředí vypadá příjemně a hezky vyzdobeno v mexickém stylu. Při shlédnutí jídelního lístku, jsme si říkal, že to bude luxusní žranice a opravdu se těšil.¨
Za pár minutek jsme dostaly jídlo a to byla restaurace plná. Na první pohled to vypadalo hezky, ale chuť nebyla nic moc ba naopak. Soudím zde mexická jídla které jsme si objednali, nikoliv steaky a podobně.

Hodnocení jídel :

Fajitas : Když to servárka přinesla , ještě z toho prskal omastek a vypadalo to luxusně, nicméně to nepotkalo tolik masa a bylo to spíše o cibuli a paprice, v půli jídla se zbytky masa a hodně cibule s paprikou koupali v největší vrtvě olejě, co jsem kdy viděl a chuťové to bylo špatné, neboli žádná mexická chuť ani koření.Po snědení měl dotyčný hlad a bál se objednat si ještě něco jiného.Určitě nejhorší jídlo večera.

Empanada : Opět vypadalo skvěle, ale chuť průměrná masa bylo dost, nic méně samá cibule a paprika. Vršek byl zapečený s nivou , což vůbec nechápu ta nemá v mexické kuchyni, co dělat. ukažte mi mexičana, který se živí nivou ? No hnus, někteří tuto kombinaci v podprůměrných hospodách „čtyřkách“ vaří jako směs s hranolky , tady to dávají do tortily a říkají tomu „mexiko“ !!!! Shrunutí Das ist tipische Tsechsiche schlite !!!

Chimichangas : To vypadalo nejluxusněji a také nejlépe chutnalo, už to připomínalo mexiko a do chuti do bylo celkem dobré, ikdyž v minulosti sem jedl pravé buritos a do tohoto to mělo celkem daleko. Nic méně nejlepší jídlo večera.

Nakonec dezer . smažený banán ve skořicové tortile se zmrzlinou, to byla opravdu pecka a moc jsem si na tom pochutnal.

Závěrem musím říct, že tam bylo na poněkud chladno a to nám zima zase tak nevadí, seděly jsme v kuřácké části, ale ke konci už jsme měly dost chladné ruce, podotýkám v zimě.
Pití a tequily tam mají výborné , ale pokud mexickou restauraci , tak tuto Vám nemohu doporučit, myslím, že do mexika to má opravdu daleko, co se jídla týče. Možna špatný výběr jídla, ale celkově nás to dost zklamalo a už nikdy tam nepojedeme, ale pokud chcete „směs“ , kterou Vám uvaří kdekoliv jidne s hranolky a tady dají do tortily, takˇpřeji dobrou chuť.

Detail recenze

Souhlas

hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení
Uživatel: Rene F.Přidáno dne: 10.12.2012

Přesně, souhlasím se vším, co je napsáno. Parádní jídlo, příjemná obsluha, super prostředí. Jen když si někdo dá Fajitas, tak celá restaurace kašle 🙂

Detail recenze

Luxusní jídlo

hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení
Uživatel: LolipopPřidáno dne: 08.12.2012

Restaurace je krásně a velmi teple vybavena, máte tu přímo pocit domácí pohody. Obsluha je velmi ochotná, ve skladbě jídle se orientuje a dokáže Vám i šikovně poradit. Jídlo je přímo famózní!! Nemám co vytknout 🙂 100%

Detail recenze

Jidlo parada – pivo hnus

hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení
Uživatel: rudaPřidáno dne: 10.09.2012

V sobotu jsem byl v La Cabani a bohužel pivo (stella) opět nakyslý s divným ocasem 🙁 Jinak enchillada výborná a burritos ještě lepší, příjemná všímavá obsluha. Až na to pivo není La Cabani co vytknout

Detail recenze

Mexická

hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení
Uživatel: Bon JoviPřidáno dne: 25.07.2012

Tahle restaurace hraje v Pardubicích určitě ty první housle, co se týče kvality, servisu a trochu i ceny. Po poslední návštěvě bych vyzdvihl perfektní, milý (upřímně milý) servis. Dostali jsme hranolky, které mi přišly hodně solené. Po otázce, jestli bylo vše v pořádku, jsem číšnikovi sdělil, že mi hranolky přišly přesolené. On mi vysvětlil, že na nich bylo speciální (myslím, že to bylo argentinské sypání, nebo tak něco) a že mi to mohlo připadat trochu slanější. Přišlo mi to dost slané a číšník hranolky, i přes můj nesouhlas vystornoval. Líbí se mi, že jestliže se teda obsluha ptá, jestli bylo vše v pořádku, že se neptá storjeně naučeně, a že je odpověď vážně zajímá. Další částí bylo jídlo samotné. Ochutnali jsme tři druhy masa, každé výtečně připravené. Kuřecí na medové omáčce s kukuřicí bylo znamenité. Stejně tak krkovice, která byla připravena nejlépe jak mohla a potom pálivá směs hlavně hovězího masa. Podle číšníka jsme vybrali stupeň pálivosti 2 (1-3). Jídlo bylo opravdu hodně pálivé, avšak pálivost nezůstávala zbytečně dlouho a pokrm byl proto jedlý i bez bláznivého pojídání tortily nebo zapíjení. Pálivé, avšak chutné a poživatelné. Pití a přílohy na jedničku. V restauraci bylo celkem hodně lidí, neboť se jednalo o páteční večer a jediná vada na kráse byla hudba, která se naprosto nehodila do tak hezky vyzdobeného lokálu. Mexická hudba, kytary a castaněty se přímo nabízejí. Místo toho hrálo nějaké moderní rádio plné hudby bez umu a emocí. Je to maličkost, ale taková maličkost v jinak takhle dobré restauraci budí dojem nedodělanosti, nedotaženosti. Nebýt toho tak je to 100% večer.

Detail recenze

Poprvé a určitě né naposledy

hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení
Uživatel: ElissPřidáno dne: 02.04.2012

V La Cabaňa jsem byla jednou a určitě ne naposledy, moc mi tam chutnalo. Poprvé jsem měla buritos a opravdu jsem si pošmákla. Jediné co mi opět vadí je řešení, kdy se musí do nekuřácké části přejít přes kuřáckou a ještě to tam vypadá hůř. Všechno bylo v pořádku a nemám nač si stěžovat 🙂

Detail recenze

Nejlepší v Pce

hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení
Uživatel: TommyPřidáno dne: 30.03.2012

Abych řekl po pravdě tak opravdu nechápu negativní hodnocení této restaurace! Pro mě osobně je to jedna z nejlepších restaurací v Pardubicích a to nejen díky jídlu, i když to by možná stačilo protože je tu absolutně vynikající! Umístění je perfektní max. 5 min od centra města v klidnější části města. Prostředí je velmi příjemné, tématické, čisté, rozdělené na kuřáckou a nekuřáckou část s velmi kvalitním odvětráváním, takže i když jste pár metrů od kuřácké části nic Vás neruší. Personál je lidský a normální, žádné strojené gesta, ale je slušný, dokáže poradit a ví o jídle co je třeba. Ceny také nejsou nic hrozného, i když o něco dražší to tu mají, ale podle mě je to malá daň za kvalitní restauraci které se dá vytknout jen málo co,..

Detail recenze

Nezrušeno

hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení
Uživatel: Michal MacháčekPřidáno dne: 16.03.2012

Tato restaurace samozřejmě funguje, jen se před několika lety přesunula na jinou adresu. Konkrétně do Smilovy ulice čp 312, v místě bývalého penzionu Austria. Zkrátka od Plzeňky směrem na Karlovinu, zhruba v půlce 🙂 Velkou výhodou je možnost zaparkovat na soukromém (malém) parkovišti, kam vjedete z ulice Hronovická. Na psaní recenze se necítím, ale tuto restauraci doporučuji…

Detail recenze

Nezrušeno

hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení
Uživatel: MichalPřidáno dne:

Podle mých informaci. Restaurace LaCabaňa funguje, jen je přestěhovaná ve Smilově ulici.

Detail recenze

Žádná změna k lepšímu

hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení
Uživatel: CarolPřidáno dne: 15.03.2012

S přestěhováním restaurace do ulice Smilova se bohužel nezměnilo nic k lepšímu. Jídlo zůstává stále stejné, ale musím uznat, že chutné. Hodně zákazníkům však nejde jen o požitek z jídla a chtějí v tak pozitivně prezentované restauraci zažít i pozitivní jednání personálu, se kterým jsem se tam opravdu nikdy nesetkala. Jak je to možné, že při rezervování stolu se vás hned ptají, na jak dlouho ta rezervace bude? Abychom potom byli následně káravým tónem servírky upozorněni, že na objednání a snědení jídla máme 35 min a ještě záleží na tom, jaké jídlo si vybereme? V tu chvíli mě opravdu přešla chuť a objednala jsem si pouze vodu. A to popisuji pouze jeden z mých několika negativních zážitků s touto restaurací. Nevím, jestli je pan majitel někdy přítomen a zeptá se hostů na jejich názor, ale řekla bych, že tomu tak zřejmě není. Bohužel…

Detail recenze

Není to pravda

hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení
Uživatel: MeanPřidáno dne:

Restaurace funguje, pouze na jiném místě – tak, jak je správně uvedeno na tomto webu.

Detail recenze

zrušeno

hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení
Uživatel: PavlaPřidáno dne:

tato restaurace už min. dva roky nefunguje, byla zrušena!!!!!!!!!!

Detail recenze