přidat recenzi

Na Krétě

Tolarova 243, Pardubice, Pardubice

Restaurace u penzionu s nekuřáckým salonkem. Teplá i studená kuchyně. Oplocené hřiště pro děti u penzionu. Možnost parkování v areálu penzionu střeženém kamerovým systémem.

Telefon:+420 725 739 566
Ulice:Tolarova 243, Pardubice
Město:Pardubice
Email:info@penzion-nakrete.cz
WWW:www.penzion-nakrete.cz
Alicante z Pardubic

Mapa

Fotogalerie

Uživatelské recenze

Nadpis recenze: FOTO 1:
Jméno: FOTO 2:
Email: FOTO 3:

Hodnocení jídla


Hodnocení personálu


Hodnocení prostorů


Text recenze:


Souhlasím s podmínkami
zpracováním osobních údajů.

Ověření proti spamu: Jaký je aktuálně rok?

Na Krétě, výlet

hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení
Uživatel: PavelPřidáno dne: 25.03.2013

Dobrá hospůdka kde se můžeme těšit na dobré pivko a jídlo. Pivko je na výběr Kozel a Plzeň. Osobně mám raději Plzničku a ta je zde dobrá. Je znát, že je zde kladen důraz na čisté trubky. To se dnes cení. Je zde i slušný výběr vín. Takže když vyrazíme s bandou, každý si přijde na své. Obsluha rychlá a příjemná. Oceňuji produkci sportovních přenosů na LCD televizi. Dostatečně velký salonek pro nekuřáky s dětským koutkem jistě ocení rodiny s ratolestmi. Po výzvědách jsem zjistil, že se zde dá domluvit salonek pro různé akce. S majitelem je možná domluva menu občerstvení, dle přání hostů na danou akcičku. Už se těšíme na jaro, kdy se každý víkend venku griluje. Ovšem i teď, kdy je venku zima jak v ruským filmu, tady není opomenuto na gurmány. Grilovaná medová žebra nemají chybičku. Celkem pravidelně přilétne i pečená kachnička s duo knedlíkem a skvělým zelím. Dieto sbohem 🙂 Je rozhodně vidět, že při výběru kuchaře měl majitel šťastnou ruku. Jídlo nemá chybičku. Oceňuji, možnost odnést si jídlo domů. Personál nám jídlo zatavil do úhledných balíčků. Léto je někde schované, ale už se chystá zahrádka. Dokonce je zde travnatá zahrádka s vyžitím pro děti. Výlet ukončený na Krétě, je určitě dobrým nápadem. Určitě tento podnik doporučuji.

Detail recenze

hospůdka

hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení
Uživatel: cempaPřidáno dne: 20.02.2013

Dobrá hospůdka kde se na pivo nečeká! Mohu doporučit plzeň která je zde určitě lepší než v některých rádoby plzeňkách! Jídlo je též dobré ať už k obědu nebo k večeři. Občas se stane když je víc lidí nebo nějaký hokej v tv že je zde zakouříno ale komu by to nadměrně vadilo může si sednout do nekuřáckého salonku.V létě otravujou venku komáři ale to asi všude.Venku u zahrádky udělat víc atrakcí pro děcka a nebude to mít chybu. Určitě stojí za návštěvu až pojedete okolo na kole.

Detail recenze