přidat recenzi

Pod Košem

Gorkého 2573, Pardubice

Restaurace a pivnice Pod Košem je umístěna v městské části Dukla, konkrétně v ulici Gorkého, hned vedle Kulturního domu Dukla. V restauraci si můžete dát dobré pivko, ale i něco k jídlu. Přes léto je v Restauraci Pod Košem k dispozici poměrně veliká venkovní zahrádka zakrytá vzrostlými stromy.

60%
Telefon:736700111
Ulice:Gorkého 2573
Město:Pardubice
Email:restaurace@podkosem.cz
WWW:www.podkosem.cz
Alicante z Pardubic

Mapa

Fotogalerie

Uživatelské recenze

Nadpis recenze: FOTO 1:
Jméno: FOTO 2:
Email: FOTO 3:

Hodnocení jídla


Hodnocení personálu


Hodnocení prostorů


Text recenze:


Souhlasím s podmínkami
zpracováním osobních údajů.

Ověření proti spamu: Jaký je aktuálně rok?

To mi ani neříkejte

hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení
Uživatel: ČervenáčPřidáno dne: 14.05.2014

Pod košem je výborná piváreň ale bohužél totálně mě zklamala jídlem a přístupem. S kolegy jsme zašli na zahrádku na obed, objednal jsem si plňené kuřecí řízky s bramborami (asi na smetaně) a polívku. Polívka byla v pohodě, kuřecí taky ale brambory nestáli za nic, neslaný a bez chuti. Nic jsem však neřek a nějako jsem se to snažil sníst. Asi v půlce této porce jsem však v jídle našel kus skla, okamžite jsem přestal jíst a po příchodu číšnika jsem mu túto nepříjemnost oznámil, na co mi bylo odpovězeno: „To mi ani neříkejte.“, ne pardon omlouvám se nebo něco podobnýho… Jedniné co mi řek bylo 79 Kč prosím a nashle :)… Na pivo supr, jídlo nedoporučuji.

Detail recenze
Nahrané fotografie:

Na pivko

hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení
Uživatel: matejsPřidáno dne: 14.04.2014

Super restaurace na pivko na zahrádce když je pěkně, obsluha fajn, dobrý pivo, kozel za 24 Kč, nemám problém.

Detail recenze

Co dodat.

hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení
Uživatel: PavelPřidáno dne: 29.04.2013

Překvapila mě neznalost ceny slaných oříšků od obsluhujícího personálu. Cena 35 Kč za pytlík se mně moc nezdála, tak po mém dotazu byla cena snížena na 30 Kč. Nevím jak aktuální je ceník na internetu, ale cena slaných oříšků zde uvedených je 25 Kč. Co tohle mělo znamenat nevím. Úsudek si udělejte každý sám.

Detail recenze

spokojená

hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení
Uživatel: JanaPřidáno dne: 31.07.2012

V restauraci POD KOŠEM mají velkou zahrádku jako nikde v Pardubicích, což se nedá jen tak uhlídat při placení, proto mi absolutně nepřijde divné,že si lidé pro pivo chodí k baru. Takže pro PANA TRUBKU- i dítě na ZŠ snad dokáže pochopit VÝZNAM cedulE s nápisem ZAHRÁDKA JE BEZ OBSLUHY.
Číšníci jsou milý a ochotní, a rozhodně nejsou žádná pakáž!!! A pípou že umí otočit každý?… otočit možná, ale ne tak aby bylo pivo dobře načepované a chutné. to jste pane Dane trochu mimo, asi jste tuhle práci nikdy nezkusil. Chtěla bych vidět Vás, jak by jste při šichtě 16 hodin měl stále krásný a milý úsměv na tváři. Oni číšníci totiž musejí přijít dřív než se otevírá, připravit spoustu věcí a se zavíračkou taky neodcházejí domů. což si ale spoustu lidí vůbec neuvědomuje. A možná Vám to přijde divné, ale i číšník je jen člověk a je někdy unavený. Mě osobně v restauraci-přesto,že je to „JEN PIVNICE“ a ne nobl restaurace jídlo i pití chutná. S obsluhou jsem spokojená. Navíc dětské hřiště vedle je fajn. Co se týče renovace restaurace, tak myslím,že po 6 letech co ji má nový majitel to není potřeba, je tam čisto a dobře se tam „sedí“.

Detail recenze

Trubky

hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení
Uživatel: trubkaPřidáno dne: 23.03.2012

Na zahrádce je nejlepší, jak tam tři pinglové za barem stojej se založenýma rukama jako trubky a hosté si k nim chodí pro pivo atd. Prostě trubky. A ani si neumějí vyčistit trubky. Jo a ještě ty ulepený stoly a míza kapající ze stromů na trička je super.

Detail recenze

Restauraci pod košem znám !

hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení
Uživatel: MichaelaPřidáno dne: 16.03.2012

Restauraci pod košem znám moc dobře bydlím kousek od ní 🙂 Vaří tam podle mě skvěle a ještě nikdy se mi nezdálo že by tam nebyla žádná žena.. 🙂 Navíc restaurace je přizpůsobena i v Létě malým dětem.. Zahrádka+Dětské krásně hřiště myslím že To nemá chybu 🙂

Detail recenze

Večeře pod košem

hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení
Uživatel: Milan PlavýPřidáno dne: 15.03.2012

Recenze Restaurace Pod Košem
Chtěla bych se s Vámi podělit o moji večeři v Restauraci Pod Košem. Obvykle v restauracích nevečeřím, ale jelikož mě tlačil čas, navštívila jsem restauraci, kterou jsem měla nejblíže od svého bydlení.
Po otevření dveří do předsíňky restaurace jsme se s přítelem začali rozhodovat, jestli vůbec vstoupit. Hned za prvními dveřmi ucítíte standardní hospodský pach, kterému se zajisté chce každý vyhnout. Ten naštěstí zmizí po otevření druhých dveří, kterými vejdete do lokálu. Restaurace Pod Košem je zřejmě hojně navštěvována především místními postaršími pány, jelikož se v restauraci nenacházela ani jedna žena a proto jsem byla ihned středem pozornosti (standardní situace, kdy vejdete do dveří a všichni na Vás koukají jako na cizáka, který vešel do jejich území).
Usadili jsme se a začali jsme vybírat. Já jsem si dala Kalifornský steak, přítel Pikantní kuřecí nudličky. K pití jsme si objednali Kofolu, za kterou chtějí Pod Košem 6 Kč za jednu deci. Obsluha byla poměrně rychlá a řekla bych asertivní, nic nezkazila, ničím mě nenadchla. Jídlo bylo hotové za přibližně 15 minut, především z toho důvodu, že postarší pánové všude kolem srkali svoji dvanáctku.
Kalifornský steak se skládal z kuřecího steaku pokrytým kukuřicí a slaninou – ta byla dle mého názoru nahrazena uzeným masem. Jako přílohu jsem si vybrala krokety. Celkovou známku tomuto jídlu bych dala asi 2-. Není nic zásadního, co bych jídlu mohla vytknout, bylo to ale poměrně bez nápadu a ničím nenadchne.
Pikantní kuřecí nudličky se skládaly především z papriky, které tam bylo opravdu požehnaně, kuřecího masa, pórku a různých dochucovadel. Ačkoliv je to nejčastěji odsuzované jídlo, myslím, že se na něm dá rozeznat umění kuchaře. Jídlo opět bez nápadu, sice se chuti asi nic vytknout nedá, ale byla to prakticky jen paprika orestovaná s kuřecím masem zalitá sojovkou. Pohled na jídlo vylepšili možná trochu hranolky, ze kterých nebyl cítit přesmažený olej, byly správně osolené a nebyly tolik mastné. Směs tak za 4, hranolky za 2, celkově tedy jídlo za 3.
Za mou návštěvu tedy dostala restaurace Pod Košem průměrnou známku 3.

Detail recenze
Nahrané fotografie: