přidat recenzi

Restaurace Bonté Pardubice

Masarykovo náměstí 1458, Pardubice, Pardubice

Restaurace v samém centru dění v Pardubicích, která se může pyšnit těmi nejvybranějšími specialitami a vysokou třídou gastronomie. Kromě toho je díky svému umístění poblíž obchodního centra a kanceláří bank, finančních společností a velkých firem a reprezentativnímu interiéru vybírána jako místo pro setkání za pracovními a obchodními účely. Zavítejte tedy do naší restaurace, ať můžete zhodnotit kvalitu našich služeb.

87%
Telefon:467 007 400
Ulice:Masarykovo náměstí 1458, Pardubice
Město:Pardubice
Email:bonte@bonte.cz
WWW:www.bonte.cz
Alicante z Pardubic

Mapa

Fotogalerie

Uživatelské recenze

Nadpis recenze: FOTO 1:
Jméno: FOTO 2:
Email: FOTO 3:

Hodnocení jídla


Hodnocení personálu


Hodnocení prostorů


Text recenze:


Souhlasím s podmínkami
zpracováním osobních údajů.

Ověření proti spamu: Jaký je aktuálně rok?

Nejlepsi kuchyne v Pardubicich

hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení
Uživatel: Nathaniel FilipPřidáno dne: 28.05.2014

V Bonte jsem byl jiz nekolikrat a vse vzdy bylo v naprostem poradku. Jednou mi omylem prinesli jiny predkrm, ale po upozorneni, hned odnesli a pripravili novy a spravny. Obsluha mila a profesionalni a kuchyne skutecne vynikajici. Prostredi na urovni. Ja jsem vetsinou v Praze, Londyne a Vidni. Mam svuj stul v cafe Imperial i Savoy a Bonte je jedine misto, kam se da v Pardubicich jit na kvalitni veceri.

Detail recenze

Nad nepříliš dobré jméno spokojenost

hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení
Uživatel: Lukáš JanečekPřidáno dne: 28.12.2012

Z různých zdrojů slýchám, že restauraci Bonté je lépe se vyhnout, tak jsem si zašel tuto domněnku ověřit. Když člověk vejde dovnitř nástává drobné zmatení, levá půlka restaurace „vystrojena“ druhá vypadá jako putyka a ta byla právě v době oběda plná lidí a druhá prázdná, nejprve jsem se usadil kde všichni a až následně mě číšník přemístil do luxusnější části, tedy až po zjištění že budu jíst ala carte, co jsem zahlédl hotovky, moc lákavě nevypadaly. Vybral jsem si místo s výhledem do kuchyně a nic mě dá se říci nerušilo, číšníci mladí, se skoro žádným zaujetím pro věc, dotaz zda mi chutnalo přišel jen nucený za pochodu, i když se u baru v hlasitém hovoru nacházelo asi 5 číšníků, tak se u mne osamoceného střídali, takže obsluhu hodnotím negativně. Příjemné je, že v ceně couvertu (20 Kč) dostaneme dolévací sklenici vodovody a rozpečenou bagetku s bylinkovým máslem. Jako první chod jsem měl hříbkovou polévku s tyrolským špekem, stylové servírování, porce menší, doufající v tří až 4 chodové meny, chuťově vyladěná, jen chips ze špeku byl příliš velký a špatně se s ním při jídle pracovalo. Hlavní chod byly kuřecí prsa s camembert omáčkou, asi nejslabší článek oběda, kuřecí udělané dobře, ale chřestové lůžko z konzervovaného chřestu a ještě ve špatné konzistenci, avizované ravioli se sušenými rajčaty a kozím sýrem jako příloha, byla mikroparodií na toto téma. Celkově ale nešlo o špatné jídlo. Závěr tvořili pošírovaná hruška v čokoládě s vanilkovým krémem, dobře udělaný dezert, trošku těžší, ale po předchozích chodech zakončil oběd více než statečně. Také oceňuji slevový systém při objednání více chodů. Musím říct, že jídlo mě překvapilo a kvalitativně jsem se dostal v současných Pardubicích nejvýše.

Detail recenze

menu

hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení
Uživatel: Honza K.Přidáno dne: 04.06.2012

Poledni menu nic moc.A jeste je to k tomu predrazene a vubec mi to tam nechutnalo.Lepsi je si tam zajit na kavicku na pokec.Takze dava za 3.

Detail recenze