přidat recenzi

Restaurace Cartellone

U Stadionu 2030, Pardubice

Restaurace zaměřená na středomořskou kuchyni hlavně na čerstvé ryby, domácí těstoviny, steaky a domácí dezerty. Venkovní velká terasa s grilem a dětských hřištěm

66%
Telefon:466512650
Ulice:U Stadionu 2030
Město:Pardubice
Email:info@cartellone.cz
WWW:www.cartellone.cz
Alicante z Pardubic

Mapa

Fotogalerie

Uživatelské recenze

Nadpis recenze: FOTO 1:
Jméno: FOTO 2:
Email: FOTO 3:

Hodnocení jídla


Hodnocení personálu


Hodnocení prostorů


Text recenze:


Souhlasím s podmínkami
zpracováním osobních údajů.

Ověření proti spamu: Jaký je aktuálně rok?

Průměr

hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení
Uživatel: Petr NovákPřidáno dne: 15.09.2015

S kolegou z Portugalska jsme zašli na pracovní večeři. Jídlo mohu sice pochválit, ale za danou cenu jsem čekal trochu lepší úroveň, ale hlavně celkový dojem kazil přístup personálu. Nejprve nás čekalo prvotní dlouhé čekání, než si nás někdo všiml, poté další dlouhé čekání, než někdo přišel jídlo objednat. O dalším čekání na účet nemá ani moc smysl psát. Ale že na účtu bude ještě jedno pití navíc, to bych zde rozhodně nečekal.
Petr N.

Detail recenze

Hostina v Cartellone, hostina ve správných rukou

hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení
Uživatel: Petra SemerádováPřidáno dne: 28.05.2013

Dobrý den, chtěla bych navázat na předchozí komentář paní Semerádové a také potvrdit, že restaurace Cartellone i nám přichystala úžasnou hostinu. Přes naše počáteční obavy, že pořádat hostinu zde, bude velmi drahé, jsme rádi, že jsme zvolili právě Cartellone. Brali jsme se 25.5 2013. Personál byl velmi vstřícný a ochotný splnit každé naše přání. Jídlo a pití výborné. Ceny i nabídka jídla a pití, naprosto odpovídaly tomu, co jsme si předem domluvili. Hosté byli nadšení a říkali, že ještě dlouho budou na vše vzpomínat. Dle našeho názoru cena odpovídala kvalitě. Restauraci, personálu a paní majitelce velmi děkujeme.

Detail recenze

ach ta Itálie- Italové by nemeli radost

hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení
Uživatel: Martina HorkáPřidáno dne: 19.11.2012

Čtu li předchozí komentář ve smyslu „tak dobre jídlo jsme dlouho nezažili“, ptám se, co vlastně v zivote zažili- uhel to pohledu.
Byl jsem poprvé, tez na doporučení a nemohu jinak, nez se přiklonit k negativním komentářům.
Je to jako o vsem a s cim porovnavane. Borgo Agnese v Brne to není, kde za podobne peníze dostanete úroveň gastronomie, chuť, kvalitu. Není to ani Hol.Inn v Brne, kde za tez velice obdobny peniz dostavate neco zcela jineho. tak jiného.
Cartellone je dobra škodovka. Ty výše zminene jsou Mercedes- a to je neskutečné jine svezení nez nabízí ona spokojena dama s komentářem dobrého zážitku.
Ma to jeden háček, a to jiste cenově nepochopení.
Za cenu Mercedesu Vám zde daji obyčejnou skodovku jako v kazde další restauraci v Pcich.
Interiér a design restaurace je vyšší dívčí, obsluha milá, přívětivá.
Jídlo žádná hitparáda, ale která zena neumí ani to, těžko muže soudit.

Za sebe říkám, ze Husi jatyrka Vám udělají senzačně na Golf Dritec.
A kdo jezdi do Itálie jako já, ví co je italská kuchyně a jak by měla vypadat.
Tahle restaurace to bohužel neví ani neumí.

Rene F.

Detail recenze

NEKRÁSNĚJŠÍ SVATBA

hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení
Uživatel: PepaPřidáno dne: 17.11.2012

Dobrý den, musím reagovat na tuto recenzi, jelikož jsme s manželem tento rok v této restauraci měli svatbu. Vše na čem jsme se domluvili platilo a co se týče účtu bylo vše naprosto v pořádku. Strávili jsme zde celý den, jelikož jsme zde měli také obřad poté oběd a také večerní raut s živou hudbnou. Neúnavný personál s námi strávil celý den a byl s námi až do časných ranních hodin. Majitelé se celý den starali o to, abychom si celý den užili a vše proběhlo k naší spokojenosti. Já bych naopak tuto restauraci všem, kteří plánují svatbu vřele doporučila, protože tento náš velký den jsme si opravdu velice užili. Petra

Detail recenze

Nejlepší restaurace

hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení
Uživatel: HonzaPřidáno dne:

Ráda bych reagovala na tuto recenzi, opravdu mně zaráží jak se paní vyjádřila k jídlu a stylu této restaurace. My jsme zde byli nedávno s celou rodinou a musím říct, že tak dobré jídlo, přístup personálu a prostředí jsme dlouho nezažili. Šli jsme sem na doporučení mé kamarádky, která zde měla v létě svatbu. Velmi si zdejší restauraci pochvalovala a musím jí dát za pravdu, že jsme byli opravdu nadšeni. Velmi rádi se sem opět vrátíme a doporučíme dalším lidem. Martina H.

Detail recenze

špatné jídlo

hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení
Uživatel: leuwennoviPřidáno dne: 12.11.2012

Člověk by si řekl… na Pardubice celkem pěkná restaurace, příjemná obsluha, elegantní interiér. Čekáte tedy dobré jídlo…omyl. O čem ale restaurace je, je dobré jídlo a to tu s politováním možná dobrého podnikatelského záměru a možné snahy majitele podniku, nenajdete. V restauraci jsem byla 2x na obch. jednání a jednou, po delší době s rodinou žijící v zahraničí na svatomartinské huse. Všechny tři zkušenosti jsou ovšem bohužel spíše negativní, než pozitivní. Ta poslední se svatomartinským MENU byla až děsivá. Husí jatýrka tuhá, neochcená.Polévka bez chuti-fádní. Ohřívaná, pár dní někde ležící, vysušená svatomartinská husa
katastrofální knedlíky na úrovni nějakého zapadlého moterestu- bramborové rozvařené,hoskové knedlíky nám zase připomněli závodní jídelnu na ZŠ PŘED 20 lety. Vše dokonale předražené /i pro movitého klienta, který očekává zážitek/ což se v této restauraci nedostaví a za jidlo v této restauraci znamená vyhodit peníze oknem- což si dobře rozmyslete, protože za takové peníze se najíte určitě excelentně v kdejaké pražské restauraci. Zde je to navoněná b… sice s příjemnou obsluhou, což nezachrání celkem až podprůměrné jídlo této restaurace /možná vařené ukrajinskami,neb tato řeč z kuchyně dolehla až k nám/.
Opravdu se těším, až ta každá druhá špatná restaurace v pardubicích skončí a my lidé dostaneme rozum podporovat tyto rádoby „podnikatelé“ .

Manžele Luewennovi

Detail recenze

Nikdy více

hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení
Uživatel: BartPřidáno dne: 15.03.2012

Dobrý den všem, chtěla bych touto formou upozornit na restauraci Cartellone a zejména její majitelku a personál této restaurace. Na svatbě, kterou jsme zde měli nám naúčtovali daleko více jídla a pití než se podle nás ten den zkonzumovalo. Navíc nám naúčtovali položky, na kterých jsme vůbec nebyli domluveni. Paní majitelku jsme na to upozorňovali, ta se s námi o tom ale odmítla jakkoli bavit. Personál měl zcela evidentně zmatek v evidenci toho čeho se kolik spotřebovalo a dokázat jim opak prakticky nešlo. Celkový účet se tak u nás vyšplhal o mnoho více než byl ve skutečnosti. Všem bych tedy chtěla poradit aby se pořádání svateb na tomto místě vyhli nebo si dávali na vše pozor a co nejlépe se snažili všechno jasně dohodnout předem, protože potom je pozdě a na nějaké stížnosti nebere nikdo zřetel.

Detail recenze