přidat recenzi

Restaurace Rybárna

Bulharská 1784, Pardubice, Pardubice

Restauraci rybárnu naleznete na břehu Matičního jezera. Do dnešní podoby byla zrekonstruována roku 2006. Restaurace se specializuje na pochoutky z ryb a ostatní kuchyni. V roce 2011 restauraci navštívil Zdeněk Polreich, který restauraci nadělil samolepku s jednou hvězdou.

60%
Telefon:466 614 056
Ulice:Bulharská 1784, Pardubice
Město:Pardubice
Email:info@restaurace-rybarna.cz
WWW:www.restaurace-rybarna.cz
Alicante z Pardubic

Mapa

Fotogalerie

Uživatelské recenze

Nadpis recenze: FOTO 1:
Jméno: FOTO 2:
Email: FOTO 3:

Hodnocení jídla


Hodnocení personálu


Hodnocení prostorů


Text recenze:


Souhlasím s podmínkami
zpracováním osobních údajů.

Ověření proti spamu: Jaký je aktuálně rok?

Polední menu

hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení
Uživatel: NikolaPřidáno dne: 29.07.2013

Na návštěvu Rybárny jsem se moc těšila, protože miluji ryby. Asi jako většina lidí jsem si říkala, že restaurace s „Pohlreichovskou“ hvězdou a vyšší cenovou kategorií mě nemůže negativně překvapit. Opak je bohužel pravdou.

Objednala jsem si Nilského okouna v pivním těstíčku s hranolkami(místo kaše) a bohužel jediné, na čem jsem si pochutnala, byly hranolky. Okouna jsem sice s pár úšklebky snědla, ale byl jakoby převařený, rozbředlý, a to celé zabaleno do těstíčka. Od ryby v Rybárně jsem opravdu čekala víc.

Spolustrávník si objednal Zeleninový salát s kuřecími nugetkami a řeckým dresingem, tento chod byl ještě o poznání horší. Salát ( V SEZÓNĚ! ) vypadal, jako kdyby byl nakrájený včera ráno, absolutně bez chuti – stejně jako dresing. Třešničkou na dortu byly „nugetky“, které rozhodně nebyly nugetkami. Nevím, zda jsem jediná, ale pod tímto pojmem si přestavuji osmažené, obalené kuřecí maso, ale na salátu se objevilo několik nevzhledných, ledových, tuhých kousků, o kterých jsem byla přesvědčena, že jsou odřezky ze zbytků ze včerejšícho grilování právě vytažené z lednice.

Tím spíš mě zarazilo absolutně neprofesionální chování personálu, který když jsme upozornili, že jídlo není tím, za co se vydává, reagoval “ Aha ehm hm. “ a tím celou situaci ukončil.

V souhrnu jsme v restauraci nechali okolo 250 korun, což by byla přijatelná cena, kdyby bylo jídlo alespoň na nějaké úrovni. Teď dokonce lituji, že jsem byla ochotná vůbec zaplatit. Původně jsem si zde chtěla ještě objednat kávu a crème brûlée(taktéž z denního menu), ale po té zkušenosti jsem chtěla být co nejdříve pryč.

Detail recenze

Vysoké ceny a nízká kvalita

hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení
Uživatel: JarmilaPřidáno dne: 01.05.2013

V restauraci je celkem pěkné prostředí. Obsluha byla příjemná až na ty počáteční zmatky při hledání rezervace. Avšak s jídlem je to horší. Pokud si chci dát dobrou večeři, jsem ochotna za ni připlatit. V této restauraci jsou ceny poněkud vyšší (s ohledem na Pardubický kraj), ale bohužel neodpovídají kvalitě jídla. Jedním slovem – možná by stálo za zvážení snížit ceny a zvýšit kvalitu. Objednala jsem si salát s lososem – salát kyselý a losos přesolený a se zápachem. Přítel si objednal steak – vysušený, připálený a nedal se rozkousat. K tomu fazolové lusky – malá mistička za krásných 60,- kč … super nedobrá „porce“ za cca 245,- Kč. Nevím na co si v této restauraci hrají, ale pokud chtějí mít nasazeny takové ceny, musí zlepšit kvalitu jídel.

Detail recenze

na Staročeském menu

hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení
Uživatel: FortikPřidáno dne: 05.08.2012

Z víkendové akce „Staročeské menu“ jsem se nechal zlákat na „Králíka se špenátem a bramborovými špalíčky“. A povedl se fantasticky. Králík tak akorát propečený doměkka a prošpikovaný nudličkami špeku byl excelentní. Špenát a bramborové špalíčky též udržely vysokou laťku, takže výsledkem excelentní jídlo.
Přítelkyně si objenala „ne Staročeské menu“ tagliatelle s kuřecím masem a omáčkou z modrého sýra a taky byla velice spokojená.

Jediné malé mínus je hodinové čekání, na které jsme byli obsluhou upozorněni předem (před námi přišla skupina 12 stravníků a pan kuchař měl co dělat).

Detail recenze
Nahrané fotografie:

rybárna

hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení
Uživatel: LuciePřidáno dne: 18.07.2012

Vysoká cena, půlka jídelníčku chybí. Šli jsme tam kvůli ceduli, která lákala na kapra na kmíně s opečeným bramborem 88,- .. ten ale nebyl, jídlo pod 150,- nedostanete. Dali jsme si zeleninový salát, ze kterého bylo vytaženo něco nechutného (asi kokon), přiložen oschlý citron, zelenina taky nic moc, ty 4 kousky lososa ale byly dobré. Prostředí je celkem pěkné až na kupu dětí, spíše snad posezení u piva/kávy s ratolestmi, než na jídlo.

btw restovanou zeleninu opravdu nabízí, 150 lidí tam také není

Detail recenze

neaktuální recenze

hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení
Uživatel: PetrPřidáno dne: 01.04.2012

Jak jste přišel na zkopírovanou recenzi?
Také netvrdím,že bylo v restauraci 150 lidí,ale 5,nebo že by servírka nebyla vstřícná.Naopak!A ratatouille také rozeznám od restovaných fazolek.My neměli lososa,ale říkali tomu pstruh.A jestliže restaurace nenabízí krokety,pak nechápu,proč je k tomuto pokrmu podávali..

Detail recenze

neaktuální recenze

hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení
Uživatel: JeanPřidáno dne: 27.03.2012

Není nic horšího, když někdo někde jinde zkopíruje recenzi a pak ji použije o pár měsíců později. Krokety tato restaurace v nabídce vůbec nemá a restovanou zeleninu také nedělá. Možná uživatel který psal recenzi myslel ratatouille, které jsme měli k lososovi.Vše bylo vynikající, losos medium, přesně jak jsme si přáli. Byl bych trochu vstřícnější, pokud sedím u dětského hřiště, a čekám, že dostanu horké jídlo, sednu si do restaurace alespoň než se najím.Nevím, jak by měla servírka mezi 150 lidmi, kteří tam při pěkném počasí sedí hledat právě vás.My jsme byli spokojeni jak s jídlem, tak s milou a vstřícnou obsluhou.

Detail recenze

Denní menu

hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení
Uživatel: PetrPřidáno dne: 15.03.2012

Není nic horšího,než když se restaurace specializuje na něco,co jí zrovna moc nejde..
Dát si v rybí restauraci rybí polévku,která byla maximálně dostatečná a nepoživatelnou rybu..O domácích kroketách,které mimochodem byli cítit muškátovým oříškem už od dětského hřiště a studené? restované zelenině,nemá cenu mluvit..Čekali jsme o mnoho! víc.
Třeba jen v kuchyni neměli svůj den..

Detail recenze