přidat recenzi

Restaurace Severka

Palackého 1949, Pardubice

Restaurace Severka se nachází vedle obchodního domu AFI Palace Pardubice směrem k autobusovému nádraží. Velmi příjemná restaurace, která Vás osloví již na první pohled. V restauraci podávají obědové menu – které se skládá z polévky a šesti druhů jídel. Restaurace je také vhodná ke sledování sportovních utkání a pořádání oslav všeho druhu.

79%
Telefon:466 536 603
Ulice:Palackého 1949
Město:Pardubice
Email:info@restauraceseverka.cz
WWW:www.restauraceseverka.cz
Alicante z Pardubic

Mapa

Fotogalerie

Uživatelské recenze

Nadpis recenze: FOTO 1:
Jméno: FOTO 2:
Email: FOTO 3:

Hodnocení jídla


Hodnocení personálu


Hodnocení prostorů


Text recenze:


Souhlasím s podmínkami
zpracováním osobních údajů.

Ověření proti spamu: Jaký je aktuálně rok?

Velmi špatný

hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení
Uživatel: Zdeněk ŠpačekPřidáno dne: 19.05.2015

Tato hospoda byla fajn možná před pěti lety. Zde je vidět co se stane, když se o hospodu majitel nebo provozní nestará. Smrad na zdejších záchodech na který jsme byli zvyklý za komunizmu, je opravdu hnus! Jídlo jsem si zde dal ještě před návštěvou toalety, jinak bych si zde nic nedal, protože bych si řekl jak asi musí vypadat kuchyň, kterou normální návštěvník nevidí. Jídlo bylo opravdu tristní na dnešní poměry, navíc na přepáleným omastku. Pokud vám záleží na vlastním zdraví, tak nedoporučuji tento podnik navštěvovat. Ten kdo to zde provozuje by se měl stydět za to jaký je to prase nebo ignorant.

Detail recenze

zebra a tatarak

hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení
Uživatel: LukyPřidáno dne: 22.05.2012

Vyuzili jsme poukazku na slevomatu tatarak a zebra.Bylo to vyborne.Doporucuji.

Detail recenze

První hospoda na cestě z nádraží

hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení
Uživatel: RenčaPřidáno dne: 16.04.2012

Nejsem přímo z Pardubic a tohle byla první restaurace na cestě z nádraží do města. Byla jsem zde několikrát na obědě. Jídlo bylo celkem dobré, jen to bylo docela pomalé. Číšník tam měl pouze pár lidí a já čekala bezmála půl hodiny. Pro někoho, kdo jde na oběd z práce je to celá obědová pauza. Prostředí je ale celkem příjemné a čisté.

Detail recenze

Žebra a tatarák – Severka

hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení
Uživatel: ZákazníkPřidáno dne: 03.04.2012

Při poslední návštěvě Severky, kdy jsem uplatňoval voucher ze Slevomatu na žebra a tatarák – jsem byl poměrně zklamaný. Jednalo se už o druhou návštěvu, kdy jsme šli na tuto baštu a oproti první návštěvě mi přišli tyto dvě dobroty velmi ochuzené. Na žebrech bylo velmi málo masa a porce s kterou jsme měli problém ve dvou lidech, jsem si hravě poradil a spíše jsem si hrál s obíráním malých kousků masa z velkých kostí. Tatarák byl na povrchu pěkně růžový, ale při jeho mícháni prokoukly tmavé kousky, které již tak čerství tatarský biftek nepřipomínaly. Co si budeme povídat za 109 Kč člověk nemůže říct ani prd, ale pokud nabízím takovouto akci a stále jí prodlužuji. Budu se snažit zachovat určitou kvalitu, kterou nabízím skrze slevové portály a kterou ochutnali zákazníci v prvních dnech této akce. Osobně mi to přijde, že se pouze snížila kvalita jídla za vidinou větších zisků z této akce.

Detail recenze

Super Akce

hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení
Uživatel: MajkPřidáno dne: 22.03.2012

Také jsem využil této akce a musím souhlasit s Benem. Ve dvou lidech to byl velký problém sníst, jinak jídlo super. Bohužel nepříjemný číšník trochu kazil dojem z celé návštěvy a proto hodnotím 4 hvězdičkami – „velmi dobré“.

Detail recenze

Dejsito 109 Kč,-

hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení
Uživatel: BenPřidáno dne: 21.03.2012

Vyzkoušel jsem s kamarádama akci ze slevomatu (mimochodem furt je dostupná). Žebra + tatarák za 109 Kč. Ačkoliv je Severka spíše teda hospoda, odpoledne, kdy jsme tam byli tam neseděli žádní standardní štamgasti, jen tam bylo jako vždy celkem zahulíno. Jídlo však překvapilo. Tatarák (120g) s osmi topinkama, žebra (1kg) s chlebem – problém pro dva to sníst a opravdu dobrý. Takže doporučuju

Detail recenze
Nahrané fotografie: