přidat recenzi

Restaurace U Jezera

K Vinici 1256, Pardubice, 53002

Restaurace U Jezera se nachází v novém administrativním centru Vinice. Podnik má k dispozici i menší zahrádku s výhledem na jezírko.
Restaurace ožívá hlavně přes polední pauzu, kdy sem zavítá velká část zaměstnanců blízkých firem. Polední menu nabízí 5 hlavních jídel v ceně 75-90 Kč a jednu polévku za 15 Kč.

51%
Telefon:606 036 002
Ulice:K Vinici 1256, Pardubice
Město:53002
Email:info@restauraceujezera.cz
WWW:www.restauraceujezera.cz
Alicante z Pardubic

Mapa

Fotogalerie

Uživatelské recenze

Nadpis recenze: FOTO 1:
Jméno: FOTO 2:
Email: FOTO 3:

Hodnocení jídla


Hodnocení personálu


Hodnocení prostorů


Text recenze:


Souhlasím s podmínkami
zpracováním osobních údajů.

Ověření proti spamu: Jaký je aktuálně rok?

Krásná svatba

hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení
Uživatel: Kateřina DubánkováPřidáno dne: 21.07.2014

Dobrý den,
chtěla bych poděkovat veškerému personálu za báječný den, který nám pomohli připravit. Svatební hostinu i večírek jsme si moc užili. Jídlo bylo velmi chutné, hezky naservírované, dostatek. Personál profesionální, ochotný, přátelský, pečlivý. Do rstaurace se rádi budeme vracet i na obyčejné jídlo. děkujeme.

Detail recenze

FUJTAJBL HNUS!

hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení
Uživatel: Nauc se varit *****Přidáno dne: 16.03.2014

No to je vrchol! Ta p**** neumí ani vařit, ani čepovat, ani uklidit stůl, ani češtinu. Je to jen banda h*****. Prosím vy co tam chodíte, zamyslete se. To jste opravdu tak na dně, že musíte chodit do „závodní jídelny roku 1988“ a platit za to takové peníze? Abych nehanobil komunistickou jídelnu, tam aspoň vařili blafy a pojmenovali to jako blafy, každý věděl co čekat. Ale tady jsou na tu hnusy ještě hrdí a div vás neseřvou. I**** od shora až dolů! Stačí si jen přečíst jejich menu. Katastrofa, ignoranství, no prostě IQ TYKVE.

Mimochodem pan majitel nosí ledvinku, čumí tajně na hosty z okýnka kuchyně a rejpá se jim v jídle, nemluví to za vše?

Detail recenze

Vývařovna u Jezera

hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení
Uživatel: Markéta Přidáno dne: 11.03.2014

Recenzi k této restauraci jsem se rozhodla vložit z důvodu, že jsem velmi tolerantní člověk, v jídle nevybíravý, ale co je moc, to je moc. Neexistuje, aby za peníze, které si za obědová menu účtují, servírovali výtvory, za které by se ani pejsek s kočičkou stydět nemuseli. Snaha o neobvyklé kombinace jídel se ne vždy vyplácí, u tohoto podniku to platí dvojnásob, jelikož člověk, který má sestavení poledního menu na starost evidentně nepřemýšlí nad tím, co z výplodů jeho fantasie vznikne, většinou bohužel nemastné, neslané cosi s ušlechtilým názvem. Úroveň servírování také není na tak vysoké úrovni, na jakou si tento podnik hraje, školní jídelna hadr(\\\“pouze\\\“ s rozdílem 50 Kč na porci).
Obsluha je také kategorie sama pro sebe. Místy připomíná výstup ochotnického divadla, zmateně pobíhající hlouček personálu se u každého stolu několikrát ptá, zda-li mají hosté objednáno, někteří z nich si nejsou schopni zapamatovat objednávku u stolu o třech lidech a vrací se pro upřesnění, popřípadě přinesou jídlo, které bylo určeno pro jiný stůl, následně se s ním s roztěkaným výrazem vrací zpět a vy stále čekáte,ne zrovna zanedbatelnou dobu, na jídlo, které do sebe musíte v půlhodině na oběd doslova naházet. Nedoporučuji dávat si k hlavnímu chodu k polévku, pokud pominu fakt, že je většinou ze surovin, které se už nikam jinam nevešli, obsluha není schopna si servírování naplánovat…polévkou je zmatete ještě víc, představuje to pro ně evidentně nepředstavitelný problém.Pokud chcete platit, připravte se na dvě varianty, buďto na placení čekáte 15 minut, než se nad vámi někdo slituje, nebo vás zkasírují ještě u dojídání. Při placení Vás obsluha okřikne, za to, že nemáte peníze přesně, nedejbože jste si sami svou útratu nespočítali a oni musí namáhat své mozkové závity pokročilou matematikou.
Pokud se chcete jednou za čas pobavit výstupy personálu a není vám líto peněz, které za nepoživatelné jídlo vyhodíte, mohu jen doporučit.

Detail recenze

Vzdávám to!

hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení
Uživatel: elluiskaPřidáno dne:

Do \“restaurace\“ chodím pouze na polední menu a to od začátku roku 2014. Z počátku jsem si chválila rozmanitost jídel, avšak to se později vymstilo. Kombinace jako kuřecí steak s broskví a sýrem podávaná s kroketami a rýží zároveň je to nejmenší. Medová panenka s ořechy a citronem s kari rýží, tagliatelle s višňovo olivovým soté, smetana a krůtí steak..další z příkladů kombinování nezkombinovateleného. Restaurace si evidentně hraje na něco víc, ale kuchař na to nemá – prostě jen plácá všechno dohromady. Návštěva restaurace je co se týče jídla vždy o náhodě zda vám bude chutnat, ovšem co se týče obsluhy, buďte si jistí, že zmatek mezi personálem vás odzbrojí. Aby se mě přišli všichni z obsluhy zeptat jestli mám objednáno a přesto čekám na polévku 20 minut? Ještě mě sprdli, že jsem se nepřihlásila?! To, že neví z čeho je jídlo připraveno vás nemůže překvapit. Jelení pečeni jsem ještě snědla – i když jelen chutnal jako játra, omáčka byla sladká a bramborové rösty byla slané jako blázen. Číšník se podivoval, že jsem nesnědla maso. Na mou připomínku, že maso nebylo dobré, odpověděl, že je to prostě zvěřina a pokrčil rameny. Zvěřinu miluju, ale když to prostě někdo neumí připravit. Samostatnou kapitolou je kasírování hostů. Nejstarší z číšníků to prostě nepočítá a s upřeným výrazem a větou, že vám věří, aby jste ho neokradli, prostě jen vybere peníze. Jednou jsem zapomněla na úhradu pití, ale ihned poté co jsem mu podala peníze za jídlo jsem se přihlásila – dostala jsem sprda, že si to mám hlídat a ještě zamumlal něco v tom smyslu jestli mu to dávám správně. Poslední kapkou byly dnešní bramborové knedlíky plněné uzeným masem a se zelím. Na tom se nedá moc zkazit, ale to by kuchař nesměl zas něco vymyslet a do uzeného přimíchat oranžovou paprikovou klobásu. Dnešní den byl prostě posledním a už odmítám jíst jídlo jen proto, že mám hlad!

Detail recenze

U Jezera

hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení
Uživatel: Pavel VaškovskýPřidáno dne: 12.09.2013

Restaurace U Jezera je rozhodně podnik, který můžu doporučit. Interiér je opravdu skvělý, kdo zde nebyl, určitě to stojí za návštěvu. Porce tedy nejsou nějak zvlášť obrovské, ale chuť je bezvadná. Milá a příjemná obsluha, vše proběhlo v nejlepším pořádku.

Detail recenze

Naprostá spokojenost

hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení
Uživatel: LysoňkováPřidáno dne: 10.07.2013

Včera jsem v restauraci U Jezera měla oslavu promoce. Navštívila jsem ji se svojí rodinou a musím říct, že jsem už dlouho nebyla tak mile překvapena. Musím pochválit jak krásné prostředí v kterém se restaurace nachází, tak i samotný interiér restaurace. Maximálně spokojeni jsme byli i s obsluhou, která byla příjemná, vstřícná a všímavá. A v neposlední řadě musím říct, že i jídlo, které jsme dostali bylo vynikající a dokonalé, jak pro chuťové buňky, tak i pro oko. Pro mě je to rozhodně jeden z nejlepších podniků jaké jsem kdy navštívila, jen škoda, že je z našeho místa bydliště tak vzdálený. Ale rozhodně vím jaký podnik v Pardubicích doporučit nebo případně někdy v budoucnu opět navštívit.

Detail recenze

Tragédie

hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení
Uživatel: SašaPřidáno dne: 29.06.2013

Obsluha i pan majitel by se méně měli starat o psaní zdánlivě anonymních recenzí do těchto stránek a více si všímat hostů. Tragická obsluha která ani neví co ten den nabízí, porce jak u degustace, chuť žádná nebo čistě chemická. Kuchař nevaří, ale ohřívá.

Myslí si, že když flákotu zajímavě pojmenují (ale s chybami) tak to není flákota. Je, a ještě k tomu je to flákota podávaná hlupákem.

Detail recenze

Poděkování

hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení
Uživatel: VláďaPřidáno dne: 10.02.2013

Chtěl bych moc poděkovat do této restaurace za skvělý tataráček za super cenu. Byli jsme zde v sobotu 9.2. a nechali jsme si ho od kuchaře namíchat a byl opravdu moc dobrý,takže mé díky patří i do kuchyně,všem ostatním mohu jen vřele doporučit.

Detail recenze

poklona

hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení
Uživatel: Roman.VPřidáno dne: 28.01.2013

nejlepší svíčková v celých Pardubicích. vždy si skvěle pochutnám.do kuchyně hluboká poklona 🙂

Detail recenze

Husička

hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení
Uživatel: StandaPřidáno dne: 14.11.2012

Tak jsem si o víkendu zašli s manželkou a s přáteli na Svatomartinskou husu a moc jsme si pochutnali. Velmi příjemná a všímavá obsluha, výborné jídlo i víno. Také nám vyhovuje zdejší nekuřáce prostředí. Za nás mohu jen doporučit.

Detail recenze

obří zlepšení

hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení
Uživatel: JanPřidáno dne: 24.10.2012

V této krásné a vzdušné restauraci se za poslední dobu tj. asi tak rok mnohé změnilo k lepšímu. Jídla tedy polední menu jsou dobrá,vaří se i více hotovek,což zde dříve moc nebývalo. Obsluha víceméně ochotná takže až na nějaké malé detaily vše v pohodě a dobře. Jen tak dál a přeji tomuto podniku vše nej. Byl jsem večer i na minutce a taky vše v pořádku. Takže toť můj názor a hodnocení za 1.

Detail recenze

Ale tak ušlo to

hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení
Uživatel: ChlapíkPřidáno dne: 11.09.2012

Trochu se budu snažit poodstoupit od níže zmíněné diskuse a říct svůj skromný názor. Ani tak mi nejde o to, co je napsaný na lístku, ale co pak uvidím na talíři. Nejsem ani nijak velký labužník, že bych haněl všechno, co si sám neuvařím. Ale dobré jídlo dokážu ocenit a tady nevařili zase tak špatně. Navíc mě dostala většinou rychlost obsluhy co se servírování týče (objednal jsem si polévku a během minuty jsem jí měl na stole, dojedl jsem ji a záhy jsem měl hlavní jídlo). Ale jsou pomalejší při zkasírování, čemuž se divím, jelikož pak je člověk ochoten méně čekat a navíc by si tak i uvolnili stůl. Mají pěkné prostředí, Hlavně u toho jezírka se mi líbí. Není to sice žádný extra mega podnik, ale zase to není pajzel. Určitě mají co zlepšovat a jestli budou tamní zaměstnanci chtít, můžou to dotáhnout vysoko.

Detail recenze

Čeština

hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení
Uživatel: JindraPřidáno dne: 11.08.2012

Ona ta čeština na jídelním lístku je celá děsná. A to ani nepočítám označení ceny.

Detail recenze

Kdo si dá?

hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení
Uživatel: tak kuchta no:)Přidáno dne: 10.08.2012

A kdo má dneska chuť může si dát pořádnej Stek, doufám že kuchař nebude mít vztek:).

Detail recenze
Nahrané fotografie:

Pecička:)

hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení
Uživatel: KuchtíkPřidáno dne: 06.08.2012

Vyplnění menu na internet je asi opravdu tak náročný úkol, že se to v této restauraci ani jeden týden nepovede:)

Dnes vyrážím na Kuřecí vývar za 85 Kč a k tomu, jelikož jsem velký odpůrce Polska a mám rád rajčata na alkoholu, si dám Nepolské rizoto s sherry rajčaty,olivami a česnekem a parmazánem.

Bravo! Pokud se takhle pobavím každé ráno, budu jen rád:), jen mi sem tam zůstává rozum stát nad tím, že si člověk něco, čím prezentuje svoji restauraci ani po sobě nepřečte…

Detail recenze
Nahrané fotografie:

Bejvávalo

hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení
Uživatel: TBPřidáno dne: 28.06.2012

Tady nemám extra co říct. Chodíval jsem tam, hlavně na obědy a rád. Většinou mi tam chutnalo i když jídelníček vypadá jak slovník cizích slov. Ale jednou mě tam dost zklamali (viz. Recenze „Managerské meny“) a takové zacházení jako zákazník si myslim nezasloužim.

Detail recenze

Hezké prostředí

hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení
Uživatel: personál restaurace U JezeraPřidáno dne: 27.06.2012

Mají tam moc hezké prostředí. Věřím, že na svatební hostinu to musí být paráda.

Detail recenze

Poděkován

hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení
Uživatel: Antonín LAŇARPřidáno dne: 26.06.2012

Chtěl bych touto cestou poděkovat všem, kteří dne 16.června 2012 připravovali a i realizovali svatební hostinu pro 40 osob a dalších 30 svatebních hostů v odpoledních hodinách. Mohu-li se rozepsat, tak bych chtěl začít s přípravou svatební hostiny.Majitel restaurace pan Šindelář nám při první návštěvě velice pěkně pohovořil o svých zkušenostech a poznatcích z jiných svateb. Tím, že nás do ničeho nenutil a netlačil, tím, že zaslal cenovou nabídku a později po jejím upřesnění z naší strany akceptoval,získal z mé strany důvěru a nabyl jsem přesvědčení, že to co říká nebude plané tlachání. Dokonce jsem byl mile překvapen, když před naší svatbou byla v restauraci akce a nebylo možné si podle vlastní představy provést výzdobu, jak personál podle vyslovených představ a 1 ukázky na 1 stole provedl a realizoval výzdobu.
Podle vlastního přání nám bylo připraveno menu a rautové stoly. K samotnému jídlu mohu říci pouze jedno, němělo to chybu(4 dietní porce byly připraveny na jedničku)Jídlo bylo velice chutné a z kvalitních surovin, na rautové stoly bylo nanášeno podle potřeby a čerstvé.Prostě na jedničku.
Přivítání v restauraci bylo velice decentní, vtipné a slušné. Tak nějak by měl fungovat personál,který má reprezentovat jméno restaurace. Obsluhující personál předváděl v průběhu svatby koncert pro dvě ruce a dvě nohy každého z nich. Na nic se nečekalo a vše bylo servírováno s noblesou.
Samostatně bych chtěl pochválit přípravu a grilování pštrosí kýty. To byla chuťovka i když se spoustě lidí nezamlouval tento druh grilování, nakonec někteří z nich byli ti největší jedlíci a chutnal to všem na koho se dostalo.
Na závěr dovolte abych poděkoval a udělil všem zainteresovaným jedničku z hvězdičkou.

Detail recenze

Full HD

hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení
Uživatel: VítekPřidáno dne: 21.06.2012

Kolego elektroniku Kulíku, těší mne, že děláte osvětu v terminologii a také máte možnosti nahlížet do jinak ukrytých přenosových tras včetně fakturačních paušálů. Dovolím si však zpřesnění. Autor onoho tvrzení má vlastně pravdu i za podmínek, že by daný kanál, např. ČT4 sport v danou dobu v HD rozlišení nevysílal. (Pozn.: v danou dobu již vysílají ČT4 sport v HD a také někdy upscalingují ) Nedalo mi to a ptal jsem se na typ techniky a k mému zjištění disponují SAT přijímačem schopným upscalingu až do rozlišení 1080i. A to je rozlišení, které lze právem považovat za ono FULL HD. Netřeba zacházet do technických specifik a dalších detailů, protože by se v nich leckterý laik ztratil a tím míním i vás Kulíku. Potom by jste totiž patřil do kategorie spoluobčanů s přívlastkem, který je v závěru vašeho technického hodnocení před tím smajlíkem. Pěkný den všem, kteří se věnují tomu, čemu rozumí 🙂

Detail recenze

Lžou !

hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení
Uživatel: KulíkPřidáno dne: 08.06.2012

V týhle restauraci lžou jako když tiskne! Na úvodní stránce uvádějí, že mají fotbal v HD. On se ale fotbal z EURA ve FUllHD (1080p) nevysílá, pouze na přenosových trasách (pronájem stojí miliony).

Takže zase obvyklé „jako když kráva do vody sere“ v téhle restauraci se svíčková=hovězí přední a FullHD=televize co umí Full (ale neuvidíte ho).

Idioti 🙂

Detail recenze

Tam, kde to dělají dobře

hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení
Uživatel: michalPřidáno dne: 05.06.2012

Vážený, nechápu na co si tady hrajete. V této restaurací jsem byl několikrát donucen vrátit jídlo z poledního menu, které se prostě nedalo jíst ! Ubohý management personálu, který pomateně běhá po place, kdy jsou všichni tři číšníci schopni zastavit se u jednoho stolu a optat se zda máte objednáno. Nemluvě o pánu, který tam tomu údajné šéfuje – nepříjemný, nabručený typ, který nedokáže ani pozdravit a jen sonduje skrze dveře od kuchyně, přes které asi ani moc nevidí… Ubohost je si na něco hrát a nebýt schopen poskytnout ani základní servis za ty peníze co do této restaurace nosíme. Pepin od Jezera

Detail recenze

ubohost

hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení
Uživatel: JirkaPřidáno dne: 03.06.2012

Vážení,ti nebo ten,kdo hodnotí tuto restauraci záporným klikáním na jednotlivé hvězdičky,aniž by vkročil do restaurace,dává tím najevo svoji velkou ubohost a mentální zaostalost v dnešní době. Tyto stránky to je jedna velká fraška a podvodnický byznys. Jinak klidně klikejte dál,neodradíte nás v tom,co děláme a děláme to dobře!

Detail recenze

výborná restaurace

hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení
Uživatel: petraPřidáno dne: 23.05.2012

skvělá nekuřácká restaurace a výborná kuchyně,dávám za 1*

Detail recenze

už asi ne

hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení
Uživatel: PavelPřidáno dne: 22.05.2012

Pracuji kouek od centra a sem to nemám daleko. Zaujalo mně prostředí, ale to je, bohužel, vše.

Detail recenze

Hotová jídla

hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení
Uživatel: HonzaPřidáno dne: 17.05.2012

Chodíval jsem do této restaurace na hotová jídla. Jídlo nic moc a k tomu dávají malé porce. Ještě jako bonus bylo jídlo nedochucené. Nevím, jestli tam ještě někdy zajdu.

Detail recenze

blbost je Blbost

hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení
Uživatel: Ninja ChefPřidáno dne: 24.04.2012

Dobrý den, já naopak souhlasím s Eliss – cesta do této restaurace se rovná ruské ruletě. Buď se člověk normálně nadlábne za trošku přemrštěný peníz a užije si pochybný personál, nebo to dopadne totálně katastrofálně a člověk po zbytek dne přemýšlí co ho vedlo k tomu, že to opět zkusil.

Detail recenze

blbost

hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení
Uživatel: pokroubekPřidáno dne: 23.04.2012

Tato restaurace je dobrá a jídlo ještě lepší!

Detail recenze

Já Vám nevím

hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení
Uživatel: ElissPřidáno dne: 02.04.2012

Z této restaurace mám velmi smíšené pocity. Je den, kdy si pochutnám a zas jiný, kdy je to naprostá hrůza, jídlo je studené, nedovařené, neslané, nemastné. Bohužel se vyskytuji v lokalitě, kde není nic jiného, kam na oběd z práce zajít, takže často sem musím a pak je to sázka do loterie. Neřešila bych, jak si nazvou jídlo, hlavně, ať se dá jíst. Příjde mi, že si hrají na větší luxus, než si mohou dovolit.

Detail recenze

Sugo jako hlavní jídlo

hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení
Uživatel: VKPřidáno dne: 30.03.2012

No tak pondělí bylo opět ve znamení italské kuchyně. Sugo jako hlavní jídlo a k tomu grilovaný lilek. Samozřejmě nesměl chybět parmazán (snad to byl opravdu parmazán a né vysušená gouda z Lídlu). Už vím, čím budu hostit návštevy. Prostě jim do misek naberu trochu suga. Očividně se to dá servírovat jako hlavní jídlo. Kuchaři, víš k čemu se používá sugo? Nebo je to tisková chyba jako každý Váš nesmyslný výtvor?

BTW: Z čeho jiného než z rajčat může být sugo? Nechám se poučit.

Detail recenze

Sestavování jídelníčku

hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení
Uživatel: VBPřidáno dne: 16.03.2012

Na druhou stranu tyto recenze měly svůj úspěch… Na stránkách restaurace si už pod každým meníčkem nepřečteme, že menu pro nás sestavila … (tuším, že tam bývala p. Mirka Fialová)! Nyní menu pravděpodobně sestavuje už sám šéfkuchař a hned je to znát!

Detail recenze

Sem nejdu

hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení
Uživatel: ***Přidáno dne:

Právě jsem přečetl stálý jídelní lístek a to mne vyděsilo!

Detail recenze

Tady záleží na směně a na kuchaři

hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení
Uživatel: JanaPřidáno dne:

Do této restaurace chodím na obědy a moc mi tady chutná,ale pouze každý druhý týden. Dnes jsem také byla a oběd byl výborný (vepřový steak zapečený se smetanou a rumem)Zítra také půjdu. Zde fakt záleží na kuchařovi,jídla jsou skvěle dochucená a tudíž dobrá,tento týden vřele doporučuji…Jana

Detail recenze

Nerozumím

hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení
Uživatel: ***Přidáno dne:

Také jsem z názvů zmaten?
To neznamená že je špatně uvařeno, budu musit vyzkoušet.
Jen bych jinak postavil jídelní lístek.
Přílohy zvášt nebo celé menu.

Polévka zeleninová s játrovou rýží.
Zeleninové Risotto.
Krůtí plátek v parmazánové krustě dušená zelenina.
Ovocná bublanina, káva.

Ocenit tak na 150,-

Detail recenze

Nenáročný zákazník

hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení
Uživatel: Náročný zákazníkPřidáno dne:

Vážená paní, píšete (dle svých možností), že v resturaci je občas pomalá obsluha, místo obsluhování jste je přistihla u notebooku. Z meníček jste na rozpacích. Vadí Vám stále stejná příloha, ale přesto jste spokojená. Pak Vám doporučím zajít také do jiných restaurací a budete možná nejen spokojená, ale rovnou v sedmém nebi 🙂

Detail recenze

Managerské meny

hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení
Uživatel: MC hadr !Přidáno dne: 15.03.2012

Chci se s Vámi podělit o velice pikantní a pro mě šokující zážitek z této restaurace. S kamarádem jsme si ve čtvrtek objednali k pátečnímu obědu manažerské menu. Bylo nám řečeno, že je to jako minutka takže si počkáme, proto jsme se domluvili že si jídlo objednáme ať nečekáme. Není problém říkal pan vrchní. Druhý den jsme se na mozzarellu, rajčata a olivový olej jako předkrm těšili. Hlavní chod se skládal z maxibrugru, hranolek a žampiónového špízu nemůže zklamat, mysleli jsme si. Dezert v podobě štrůdlu se šlehačkou měl být sladká tečka. Jenže … sranda začala, když jsme v 11:01 vstoupili do naprosto prázdné restaurace. V tu chvíli si říkám, nikdo nikde, to bude rychlovka. Opak je pravdou. Přes 20 minut čekání na předkrm mě zneklidnilo. Navíc to, že restaurace se během našeho čekání naplnila, lidé s klidem obědvali a my stále čekali mi přišlo už opravdu neobvyklé. Navíc se s námi evidentně nechtěl nikdo bavit, takže jsem si celou dobu připadal jako duch. Po 25ti minutách přišla číšnice, která nám donesla překořeněný předkrm s tousty. Nic extra, ale vzhledem k hladu jsem vše bez řečí pozřel. Když si slečna přišla pro talíře, zeptali jsme se jí jak dlouho to asi ještě bude trvat. Jen pokrčila rameny. Poprosili jsme ji tedy, zda by byl problém kdybychom jí nechali číslo a dala by nám vědět, až vše bude hotové. Prý se zeptá. Fajn, jenže čekat na odpověď dalších 10 minut už na mě bylo moc. Tak sem zašel za vrchním u kterého jsme si menu den předem objednali. Spojení “Prosím Vás…” ho asi natolik vyděsilo, že se začal blížit ke kuchyni. Snažil sem se ho zastavit aby mi mohl vysvětlit, proč tak dlouho čekáme na objednané jídlo. Prý mi zavolá vedoucího že on je tady přes tyhle minutky. Supr, jenže přišel pan vedoucí. Slušně se vší úctou jsem ho pozdravil a představil jsem se mu. Na oplátku se mi dostalo jen “Dobrý den.”. Ale jak se pan vedoucí jmenuje a jestli mu to to patří nebo jen dělá provozního jsem se nedozvěděl. Když jsem mu začal vysvětlovat jaká je situace, odvětil mi “No já se to dozvěděl až teďka (o půl dvanácté), ale viteco, to je věc kuchaře.” Tenhle argument mě naprosto zbavil slov. Nevěděl jsem co říct a tak mi zavolal číšnici, se kterou jsme se domluvili že nám jídlo donese. Najednou to šlo a během 5ti minut jsme jídlo měli. Maxiburgr sem si představoval opravdu jinak. A “žampiónový špíz” taky. Protože rozkrojený žampión na špejli, ze kterého kape omastek pro mě není špíz. O hranolkách se zmiňovat nebudu. Pro dezert jsem si musel ještě dojít, protože ho slečna asi někde po cestě vytratila. Na to mi odpověděla že nám dezer zase klidně přinese. Jaká ochota. Jenže další zádrhel byl v tom, že prý štrůdl není tak že nám donesou sachr. Nakonec jsme ale štrůdl opravdu dostali.
Tolik skvělého jídla, ochoty, luxusu za 170,- se Vám jen tak nikde neodstane. Takové zacházení, ignoraci, nezodpovědnost jsem opravdu nikdy a nikde nezažil.

Detail recenze
Nahrané fotografie:

8. týden

hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení
Uživatel: kuchtíkPřidáno dne:

málem jsme to prošvihli…ale nebojte, je to tady. 8 týden na talíři 🙂

Kulajda správnej začátek, paráda

Vepřové medailonky, podávané na karotkovém loží, bramborové hranolky ale hned za první zatáčkou karambol, copak je to loží? 🙂

Chilli con carne s červenou fazolkou, kukuřičná tortila tedy celkem s právě jednou červenou fazolkou?

Grilovaná krkovička se zeleným pepřem,plněné brambory pečené v alobalu OK

Lasagne s pečenými rajčaty, parmskou šunkou a hlívou ústřičnou, parmazán dejme tomu, pokud tedy ta rajčata byla před úpravou skutečně pečená

Kuřecí prsa a-la bažant s kořenovou zeleninou, rýže nebo krokety dejme tomu…

S pečeným česnekem, chlebem a mandlemi polévka sice název nemá, ale je plná dobrot (joke)

Králík pečený spolu s vepřovým bokem na cibuli, bramborová kaše byl pečený, ale zvlášť, pročpak se tam asi dává ten bok?

Roastbeef s drceným pepřem, zelenina na páře, šťouchané brambory

Detail recenze

super

hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení
Uživatel: .Přidáno dne:

skvělá nekuřácká restaurace! Dávám za 1*

Detail recenze

Pro vytrvalého pisálka

hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení
Uživatel: TondaPřidáno dne:

připomínky Vašeho věrného a stálého dopisovatele /recenzenta/ jak vidno nabírají nejen na ostrosti, ale bohužel i na blbosti.Jen doufám, že vzhledem ke zvýšení návštěvnosti Vaši provozovny si je nepíšete sami.Protože jsem věrným návštěvníkem Vaši provozovny a musím přiznat, že jsem, až na malé vyjímky vždy spokojen, tak Vám držím palce a hlavně brnění proti takovým VOL…Ač Vás pane dopisovateli neznám, rád bych Vás viděl jak v dnešní době dokážete s těma Vašima kecama a chytrostma přilákat tolik zákazníků, jak je tomu v této restauraci.Již cca 6 měsíců je vždy přes polední podávání obědů téměř plno a protože nás chodí více musíme si zajišťovat vždy rezervaci a to je vizitka dobré restaurace,víte chytráku. A ještě k tomu pštrosovi, je to opravdu velkej pták, ale bohužel na Vás fakt nemá.

Detail recenze

7. týden

hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení
Uživatel: kuchtíkPřidáno dne:

pondělí, 13. února 2012

Drůbková krémová může být

Brněnský plněný řízek v trojobalu,bramborová kaše Brněnský řízek je vždy plněný (hrášek, vejce , šunka) a vždy obalený. Tedy zbytečné informace, spíše bude každého zajímat ta náplň.

Opečená krkovička s česnekem,bulgur se zelím a žampiony už by si měli vyjasnit, co je to smažení, pečení, grilování, gratinování, pražení, zapékání a další přípravy. Říká se tomu „technologie přípravy pokrmů“ a učí se to již od prváku na „učňáku“. Jinak to jsou v podstatě 2 jídla v jednom, bulgur se zelím je v spíše samostatné jídlo, jinak dost náročná příloha. K tomu krkovice a ještě žampiony???? Masakr.

Pštrosí kostky na pepři,smetanový špenát,bramborové špalíčky pštrosí maso je maso špičkové kvality a je to (když se umí připravit) opravdu lahůdka. Nazvat ho proto laciným slovem KOSTKY (spíše hrajeme než jíme) je nečestné a nesportovní! Jinak OK 🙂

Masové nudličky flamendr,pikantní bramboráčky z původního originálního „Pražského flamendra“ nám gastronomie ČSSR udělala cokoliv, co je rozsekané na nudle. Masové? To snad ne? Slušelo by napsat „jaké maso“?! Bohužel, to je úděl naší kdysi světové kuchyně. Není tedy co vyčítat. (jen by mě zajímalo, co za překvápko bude v tom bramboráku, že bude pikantní?)

Kuřecí plátek na sečuánském pepři,dušená rýže pokud použijí skutečný sečuánský pepř (což není pepř), pak doporučuji ochutnat. Jen bych napsal způsob přípravy… Jinak OK

úterý, 14. února 2012

Krkonošské kyselo s praženicí JO

Filet z candáta na roštu,bramborová kaše s kořenovou zeleninou ANO, NE

Smažené hranolky z roštěné,zelenina po uhersku ááááááá to snad NE! No comment. Celé, od „s“ po „u“. BLBOST!

Drůbeží nudličky na planži,pražené rýžové nudle se zeleninou Mě snad vomejou! Prosím vysvětlete všem, co je to ta planž? Jak můžou nudle pražit? Vědí vůbec, co je to pražení?

Pikantní guláš ze směsi lesních hub,brambor a vepřové kýty no jasně, stručně, přehledně. Paráda

České buchty plněné povidlovou směsí,třený tvaroh ještě že nejsou Turkmenské. OK

středa, 15. února 2012

Rajská s rýží paráda

Telecí plátek s hermelínem,listová cibulová roláda cože?! Jaký listy?

Kuřecí paličky na koření piri-piri,tagliatelle se smetanou kdy už Češi pochopí, že například tagliatelle (a mnohé další těstoviny) jsou samostatné jídlo? A pokud k nim něco opravdu neladí, pak PÁááááLIVÉ kuřecí paličky.

Lasagne s boloňskou masovou směsí,parmazán,bazalka boloňská masová směs = blbost. Představte si třeba „svíčková masová směs“. Je to ok? Není.

Jemná králičí játra na roštu,smažené hranolky,T.O. pokud jenom na roštu, pak to asi bude kremace. T.O. to mi připomíná čtvrtou cenovou. No, vlastně proč ne? 🙂

Vepřová plec zadělávaná v karotce,brambory s petrželkou zaděláváme v čem? V míse. Zaděláváme čím? …… Správně, děti.

čtvrtek, 16. února 2012

250ml Ruský boršč se smetanovým okem ále jo

Mexický pastor z marinované krkovičky,tortila,salsa a je to tady, HIT TÝDNE!!! Více zde: http://www.youtube.com/watch?v=S9jql5r7wgA GOD HAS MERCY, U JEZERA DON´T ! Hááááááá LOL Ty vole drsný

Olomoucké tvarůžky smažené s uherákem,máslové brambory ještě brečim z předchozího hitu, proto nemůžu hodnotit. Ale něco tady smrdí, to jo.

Ty jo já už nemůžu. Já se smíchy netrefím do klávesnice. Končim, z dalších dní doporučuji tutovky jako třeba: „teplý salát“ nebo Paprikové masové rizoto,hrášek,kukuřice,sýr,kyselá okurka, sůl, olej, pepř, pánev, rýže, TOMat, zbytky z pastora A TÍMTO SE S VÁMI LOUČÍM paprika, salát, mrkev, cibule, nudle

Ach jo, to zas bude nadávek 🙁

Vařičům ZDAR!

Detail recenze

10. 2. 2012

hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení
Uživatel: kuchtíkPřidáno dne:

Bruselská kapustová málo známá Bruselská polévka, to je přesně, co by se zde mělo nabízet. Zajímavý a pro mnohé jistě neznámý pokrm – doporučuji vyzkoušet, snad bude OK

Pečená kachna na slanině, dvojí zelí, variace knedlíků ano, ano, ano – perfektní, už mám na ni chuť. To je ono. Jednoduše, jasně. Pouze ta variace, napsat třeba houskový a karlovarský by bylo lepší, někteří lidé se na asi budou ptát. Stejně tak dvojí zelí. Jaké? Jinak OK.

Krakonošův kotlet se sázeným vejcem, zeleninový bramborák a možná přijde i Trautenberk, s přimhouřeným okem OK

Grilovaný kuřecí plátek, ratatoille, zámecké brambory ále no ták, copak nekoukají na pohádky? Píšeme ratatouille – www.csfd.cz/film/150988-ratatouille (hezká pohádka, poučná)

Parmazánové noky s bazalkou, zapečené plněné tomaty OK, paráda, btw. proč pořád používají název (au)tomaty? Nevadí to, jen by mě to zajímalo…

Grilované hovězí čevapčiči, cibulové kroužky, pečený lilek a cuketa to nevím, jak se dá grilovat čevaBčiči, pokud by bylo z hovězího (opravdu nebude smažené?) – jinak OK

Tak tenhle týden značné zlepšení, bez zátěrů, karamelek či kohátů. Ještě chvíli a nebude co recenzovat. Denní menu (o tom stálém nemluvím) bude pochopitelné a skutečně vhodné pro restauraci této úrovně (tím myslím, jak se sama prezentuje). Držíme palce.

A prosím, neurážejte a nenapadejte (a když, pak aspoň hleďte na gramatiku). Za tupce jste pak jenom vy… To nevíte? Tohle je přece svobodná stránka a pokud se chováte jako lidi, pište co chcete (k tématu). Pokud s něčím názorem nesouhlasíte, pak to bez urážek napište (pokud máte dojem, že Vám to pomůže nebo si ulevíte), ale neberte mu jej. Zkuste třeba místo nadávek odborně (odkažte na odborné zdroje, tedy ne typu www.varime-nudle-znosu.com) uvedený komentář vyvrátit. Rád přiznám chybu. Dovedete to i Vy?

A ještě něco, zákazník má vždycky pravdu (i když ji nemá). To lidé od fochu vědí. A poslat někoho ke konkurenci, když se mu to nelíbí, namísto vyslechnutí jeho názoru a poděkování za něj? Co na to říci. Kdyby bylo více takových, co se nebojí vyjádřit, možná by se v této zemi žilo lépe. Ale ono se zde vlastně nežije špatně, že…? 🙂

Detail recenze

Pro pana všeználka „kuchtíka“

hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení
Uživatel: provozovatelPřidáno dne:

Vážený pane,
své názory popisujete barvitě, snažíte se dokonce i vtipovat, leč, jste již únavný.Nejenom, že neodborně, ale zcela laicky hodnotíte něco, čemu vůbec nerozumíte, ale v tomto směru Vás opravdu nechci poučovat. Jen chci zdůraznit, že tímto poškozujete dobré jméno firmy a to již stojí za zamyšlení. Až já začnu komentovat, mnohým lidem/tedy vašim zákazníkům/ nesrozumitelná slovíčka z vašeho tzv. jídelníčku a věřte, že jich tam je na půl stránky, asi tím Vašeho zaměstnavatele moc nepotěším. Více k tomu nemám co dodat.

Detail recenze

9. 2. 2012

hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení
Uživatel: kuchtíkPřidáno dne:

Praženka s ovesných vloček a slaniny s s super

Špíz z panenky na pivu, bazalkové pesto, dušená rýže zase panenka, ale proč ne, mně chutná – jinak OK

Vepřové nudličky na česneku a kardamonu, kari rýže, pražené mandle česnek, kardamom, kari a pražené mandle – to je jako procházka vánočním Staromákem. Opravdu moc chutí na jednom talíři. Ale nakonec, proč ne?

Filety z makrely na koriandru s citronem, vlažný bramborový salát s jogurtem, slaninou a šalotkou sakra, nějak se zlepšujou, za chvíli nebudu mít co komentovat, ale naštěstí tady zůstala vražedná směs nazvaná „bramborový salát“

Smažené palačinky, plněné masovou směsí, smetanový bylinkový přeliv ano, palačinky smažíme, vždycky je smažíme, ono to jinak ve slušných rodinách nejde :), plníme je masovou směsí, ano, ale ten přeliv, ten si dáváme pouze a jenom na hlavu – http://cs.wikipedia.org/wiki/P%C5%99eliv

Fazolky na smetaně, restovaný hovězí plátek na cibulce, vařené brambory to hlavní se v názvech jídel uvádí na začátku, jistě tam fazolky nebudou tou hlavní a nejdražší ingrediencí, trochu se bojím, že fazolky na smetaně vytvoří omáčku, hovězí pustí šťávu a pak se to na talíři smíchá v blivajz, snad ne – jinak OK

Detail recenze

8. 2. 2012

hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení
Uživatel: kuchtíkPřidáno dne:

Gulášová s bramborami OK paráda, není co vytknout

Vepřová svíčková stroganof, pečené bramborové měsíčky to je na zváženou, ne všechno, do čeho se dá smetana a okurky se může nazývat jménem klasického receptu. Jsou prostě recepty typu: Caesar salát, Pepřová omáčka, Cordon Bleu atd. kteréá mají historickou hodnotu a připravují se jasně daným způsobem. Pokud se připravují jinak, budiž, ale neměli bychom je tak nazývat. Zákazník by pak měl také právo ono jídlo odmítnout. Stroganov je z tohoto pohledu vždy hovězí. Dobré by tedy bylo napsat Vepřová svíčková alla Stroganov (to proto, že je to gurmánská restaurace – P.S.víte kdo je to gurmán?)

Opečené kotlety marinované v kořeněném jogurtu, rýže opečené zná trochu fádně (brambory), co je to kořeněný jogurt (co je to koření? – dříve se tak říkalo pepři), v takové kombinaci (rýže) tam jistě bude chybět omáčka, bude to velice suché a proto by to chtělo doplnit a pojmenovat o omáčku. Jinak ale OK.

Plněné grilované kalmáry, ledový salát, bramborové hranolky jenom ujelo písmenko, to se stane, jinak OK

Sekaná pečeně, lehký bramborový salát se zakysanou.smetanou paráda, jen to lehké nic neříká. Leda, že by Vás chtěli ošidit na váze (a čo vy si predstavuje pod takovym slovom „lehká svíčková“ ?)

Kynuté borůvkové knedlíky sypané perníkem, ovocný dip bomba a perník v Pardubicích má dokonce i jisté kouzlo – paráda, není co vytknout, tak to má být

Detail recenze

7. 2. 2012

hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení
Uživatel: kuchtíkPřidáno dne:

Vývarová se zeleninou a játrovou rýží známe vývar zeleninový, kuřecí, hovězí atd. vývarový vývar neexistuje. Vývarová polévka je proto nesmysl. Je tedy z hovězích kostí, kuřecích skeletů nebo z prášku neznáme chuti a původu?

Krůtí plátek v parmazánové krustě, zeleninové rizoto 2 jídla v jednom? Nač to zeleninové rizoto?

Vepřový steak zapečený se smetanou a rumem, bramborové rosty blbost a nezapékáme S ČÍM, ale ČÍM. Opravdu si myslíte, že jde zapékat rumem???

Grilovaná kuřecí prsa se šopským salátem a pita chlebem ANO, tak to má být. Vím, co dostanu, netřeba přemýšlet. Jednoduché, elegantní. Teď už to jen dobře uvařit a je to OK.

Kapustové karbanátky s uzeninou, sedlácké brambory trošku škoda, že jídlo vhodné i pro vegetariány je zničeno tou uzeninou, ta by tam být nemusela, ale budiž. Sedlácké brambory – co to má být, co mám čekat, s čím mám být spokojen, kde to najdu – NE.

Grilovaná krkovička, máslová česneková omáčka, brambory ve slupce máslo patří téměř do každé podobné omáčky, je to pro omáčku něco jako sůl pro maso. Máslová tudíž není opodstatněný přívlastek. Brambory jsou ve slupce, ano to je dobrý postřeh. Ale jsou v ní pečené, vařené…?

Detail recenze

6. 2. 2012

hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení
Uživatel: kuchtíkPřidáno dne:

Bramboračka OK

Medailonky z panenky na cukrovém hrášku, zeleninové brambory pokud se bude jednat o skutečný cukrový hrášek (odrůda), který je zvláště vhodný k dušení nebo lehkému restování na másle, pak OK a doporučuji ochutnat – bylo by dobré určit jak ta panenka bude připravena, dušená, pečená???; zeleninové brambory neexistují

Kotlety na roštu plněné bylinkovou brynzou, pečené brambory jak je sakra technologicky možné naplnit kotletu, která je navíc připravena na roštu? Opravdu na roštu???

Špagety carbonara se slaninou, tymiánem a parmazánem Spaghetti (Pasta) alla carbonara je klasický světoznámý recept, kdo ho zná, ten ví, že do něj patří PANCETTA, PECORINO nebo PARMAZÁN, ŽLOUTKY (fakt, pouze žloutky), ČERNÝ PEPŘ a PASTA. To tady ale nevědí, už podle toho tymiánu HááHáá – a přitom stačilo napsat uhlířské špagety 🙂

Selská omeleta z H.K.vajec, žampionů, cibulky a slaniny no comment – omeleta?

Detail recenze

Halušky

hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení
Uživatel: SlovákPřidáno dne:

Ja len prilejem olej do ohňa a to so zážitkom z „Pravých slovenských bryndzových halušiek“. Pán „šéf kuchár“ dať do bryndzových halušiek zelí bol asi najdebilnejší nápad, ktorý ste mohli dostať!

Detail recenze

Spokojený zákazník

hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení
Uživatel: IvetaPřidáno dne:

Tady v té restauraci jsem byla mockrát a byla jsem tam velice spokojena. Ano, obsluha občas byla pomalá a musela jsem si i dojít sama objednat (což mi přijde v restauraci nevhodné, kor když slečna seděla u notebooku), ale jinak velice spokojena. Jídlo výborné, dekorace jídla také super..Nemůžu si na tuhle restauraci stěžovat. Příjemné nekuřácké prostředí u jezírka v klidné lokaci :), Co se týče poledních menu, občas na to mám také svůj názor, ale jak v které restauraci za to můžou kuchaři. Někde si píšou jídelní lístek oni sami, někdy provozovatel, to už pak není jejich věc. Přijde mi, že z poledních meníček je obsluha trochu „zmatená“ měly by jsi v tom uděla pravidla a každý číšník je dodržovat. Do kuchyně nevidím, tak netušim co se děje tam. Je pravda že na oběd tam zajdu docela často, a občas nevím co si mám dát a co si pod tím názvem mám představit. Nejlépe, kdyby nebyly týden co týden stejné přílohy, např. jeden týden tam byly v kuse brambory. Jinak co se týče jídel obecně, jsem velice spokojená. Ráda tam zajdu i večer s přáteli a rodinou na příjemné posezení a „babský pokec“

Detail recenze

2.2.2012

hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení
Uživatel: kuchtíkPřidáno dne:

Krémová cibulačka s kvasnicovými knedlíčky pokud bude opravdu krémová a z cibule (zajímal by mě postup), pak není co vytknout až na nevhodnou kombinaci knedlíčků

Čerstvý filet z tresky v trojobalu, bramborový salát s kořenovou zeleninou kde vzali čerstvou tresku??? čerstvě rozmražená z Makra není čerstvá vážení, dobr. salátu se většinou dává i kořenová zelenina, netřeba uvádět

Glazovaný krůtí steak, gratinovaná cibulka, italské brambory krůtí steak neexistuje, glazovat se v tomto smyslu onen prsní filet nedá, čím je cibulka gratinovaná? italské brambory – jsou z Itálie? (blbost)

Pečená kuřecí stehna na kmínovém másle, bramborové penízky kde se dá koupit kmínové máslo??? bramborové penízky, to je co?

Česnekové špagety s feferonkou a sýrem, plněné tomaty na grilu česnekové špagety? to by byla opravdu velká vzácnost, k tomu jedna celá feferonka, čím plněné? na grilu nebo grilované? No tohlé rozhodně né, Máchale!

Pikantní hovězí guláš s cibulkou a křenem, H.K. Není co vytknout. OK

Detail recenze

Re 30.1.,31.1.,1.2.

hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení
Uživatel: restaurace u jezeraPřidáno dne:

Musím jen ragovat na recenze pisatele na této stránce,jak patrno dle stylu, jednoho a téhož, který s buldočí trpělivostí a především pak vytrvalostí vypisuje dle svého přesvědčení nesmyslné kombinace jídel, příloh, a dokonce i názvů jednotlivých pokrmů nabízených v této restauraci. Pro vysvětlenou bych rád panu „chytrému“ připoměl pár maličkostí, které jak vidno i jemu zřejmě unikají.Tak především by měl vědět, že pod názvem pokrmu Cordon Bleu se skrývá v originálním receptu plněný telecí plátek, nikoliv drůbeží, tento je běžně ve všech kuchařkách nazýván jako drůbeží Gordon Bleu.Rovněž označení hovězí dršťková je v uznávané publikaci „normy a recepty v gastronomických zařízeních „zcela běžné, tak nevidím důvod, proč ho nepoužívat.Receptů na Bavorskou polévku je známo cca 20 a pouze jedna jediná vychází ze závaru černého piva se skořicovým cukrem, čímž opět reaguji na poznámku, že k nabízené polévce na jídelním lístku samo sebou patří pivo, opět chyba. Takto bych mohl glosovat na každou, dle mého názoru, nemístnou a především pak neoprávněnou kritiku onoho pisatele, ale jak patrno, nemá to pražádný význam.Když má výhrady, ať se chodí stravovat jinam a tam může své moudro třeba i zúročit.

Detail recenze

No to snad ne!

hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení
Uživatel: adfasdPřidáno dne:

denní menu restaurace u jezera:

Pikantní hovězí guláš s poličanem,bramboráčky,T.O.

to by se z toho jeden po**al

Detail recenze

1.2.2012

hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení
Uživatel: kuchtíkPřidáno dne:

Hovězí dršťková tak hovězí nebo dršťková? Možna 2 v 1?

Pečené králičí stehno, červení zelí, chlupaté knedlíky není co vytknout, až na tu hrubku.

Drůbeží steakové gordon bleu, sýrová omáčka, krokety s petrželkou no ovšem tohle je na vyznamenání. Minimálně na řád Le Cordon Bleu – ano, to je název řádu a vyhlášené Pařížské školy, po které tento výborný pokrm dostal jméno. Není z drůběže, není to steak, není to gordon, není to s omáčkou ze sýra a nedávají se k tomu krokety s petrželkou (?!!!)…já už nemůžu. Jak může někdo uvařit něco, o čem neví ani jak se to píše, ani z čeho to je ani nic. Ach jo.

Srnčí ragů na červeném víně, karlovarský knedlík no a jaké jiné víno by tam chtěli dát? Karlovarský knedlík není zcela ideální, ale proč ne

Babiččino kuře s játry a houbami, zapečné s farfallemi cože? čí babička? asi Kaťákova. A do toho ještě motýlci. Mno, to bude hit dne!

Špenátová mozaiková pečeně, máslové brambory s petrželkouvyber 3 náhodná slova, třeba „mozaika“, „špenát“ a „pečeně“. Dobře zamíchej a nějak to za sebou poskládej. Smysl to dávat nemusí. Brambory omasti máslem a říkej tomu máslové brambory. Je mi líto, ale dle názvu nelze chápat co to vlastně bude. Překvapení.

Detail recenze

Zkušenost

hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení
Uživatel: JanaPřidáno dne:

Nesrozumitelný jídelní lístek, zmatená obsluha, drahé polední menu…co víc dodat?

Detail recenze

Recenze

hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení
Uživatel: ivosPřidáno dne:

Příjemné prostředí je to jedine čím se tato restaurace muže pochlubit.Je mimo centrum mesta a to je v souvislosti s naproso nerealnou moznosti zaparkovat v poledne kolem budovy vrazedna kombinace.Na jídelní lístek člověk potrebuje slovník cizích slov,obsluha je sice příjemná ale pomalá,na placeni jsem čekal cca 20 minut což je dost,kor kdyz člověk spěchá do práce a ma na polední pauzu od zamestnavtele pouze určitý čas.Dalším negativem je cena menu,za 85 Kč se moc muziky nedostane.Proto bohužel ale dávám 2*,a to jen za pekne prostředí u vody a rekreační oblasti se sportovišti,parkem a řekou.Ivos,občasný host

Detail recenze

30. 1. 2012

hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení
Uživatel: kuchtikPřidáno dne:

Bílá smetanová zelňačka proč uvádí barvu do názvu? Do zelňačky smetana patří!
Roštěná na roštu, sázené vejce, cibulové kroužky, šťouchané bambory OK, ale na roštu nebyla.
Krkovička na zeleném pepři, smetanová omáčka, dušená rýže vařená, dušená, smažená? smetanová omáčka je blbost, neexistuje.
Máslový telecí řízek, bramborová kaše s cibulkou máslové jsou sušenky, telecí řízek lze připravit na másle, ale ne máslový; dávat do kaše cibulku? snad ještě jarní, ale…
220g Plněný paprikový lusk v rajské omáčce, těstoviny není co vytknout – hurá.
Plněné špenátové žampiony na špízu, pečené brambory vypěstovat špenátový žampion umějí jen zde, špejle je u nich špíz (špejle je ale pořád jen špejle), správně tedy „žampion plněný špenátem“; že je to hnus nemusím říkat, ale jak to dostali na tu špejli, tak to mi hlava nebere.

Detail recenze

uz sem nevlezu

hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení
Uživatel: Jarda K.Přidáno dne:

priserny jidlo

Detail recenze

I´m nelovin it !

hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení
Uživatel: PitipitipáPřidáno dne:

30g Extražůžodobrodrůžo na planši s karamelkovým zátěrem, análním výtěrem a blampolovými koháty tažené v potaši s kaší-faší a variací tatranek za lidových 99,-CZK

…a polívčička byla? HOSTE PRCHNI!

Detail recenze

31.1.2012

hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení
Uživatel: kuchtikPřidáno dne:

Bavorská s černým pivem to pivo tam prostě patří, není třeba to psát.
Grilovaná panenka, restovaný pórek, brambory ve slupce se zakysanou smetanou grilování tak citlivého masa to je odvážné, jinak OK.
Kuřecí prsní steak na pražených žampionech, tagliatelle prsní steak neexistuje, žampiony se dost dobře nedají pražit a na upražených žampionech připravit maso nelze už vůbec. A omáčka tam není? těstoviny budou suché?
Bohatě plněná vepřová roláda, hrášková dušená rýže je hezké, že bohatě, ale čím by bylo lepší. v gastronomii se prostě bohatě neplní; hrášková rýže? že by nová odrůda? Nebo je to rýže s hráškem?
Langoše s boloňským masem a zeleninou, bazalka, sýr tak toto je masakr. V rámci udržení Evropské unie, chtěli zřejmě zkombinovat co nejvíce europoidních názvů a vytvořit tak eurokřížence. Takže, na langoš nic takového napatří. Boloňské maso neexistuje. Bazalka na langoš – to opravdu néé. A korunuje to Eidam 30%
Zapečená gratinovaná brokolice, francouzské brambory to ta brokolice dostane opravdu na zadek. Zapéct brokolici, pak ji ještě gratinovat (vlastně skoro to samé) a k tomu dát jako přílohu celé samostatné jídlo s názvem Francouzské brambory to je opravdu kruté.

Detail recenze