přidat recenzi

Restaurace u Vojtěchů

Pod Lipami 24, Pardubice, 53003

Výborná restaurace,sice prostředí není moc na úrovni,ale jídlo je perfektní.Nikdy jsme s touto restaurací neměly problém,obsluha na jedničku.Prostě není co dodat.

75%
Telefon:466 654 320
Ulice:Pod Lipami 24, Pardubice
Město:53003
Email:info@uvojtechu.cz
WWW:www.uvojtechu.cz
Alicante z Pardubic

Mapa

Fotogalerie

Uživatelské recenze

Nadpis recenze: FOTO 1:
Jméno: FOTO 2:
Email: FOTO 3:

Hodnocení jídla


Hodnocení personálu


Hodnocení prostorů


Text recenze:


Souhlasím s podmínkami
zpracováním osobních údajů.

Ověření proti spamu: Jaký je aktuálně rok?

Velké zklamání

hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení
Uživatel: GasparPřidáno dne: 22.04.2013

Jídlo si tato restaurace drží alespoň stále na průměru, i když oproti dřívějšku si celkem pohoršila. Ovšem to co předvádí obsluha je opravdu HNUS. Pod pípou jsou stále odložené půllitry do které slouží na odkapávání piva. Pokud si objednáte nové pivo, tak tento kapák dotočí. Když jsem si pro jistotu objednal třetinku, tak ji číšník nejdříve opláchl ve vodě a pak velmi hbitě otočil, aby do sklenice steklo co nejvíce vody z oplachování. Korunu tomuto nasadila servírka, která z jednoho kapáku dolila do roztočeného piva, aby mělo míru. Tyto prohřešky považuji za ohromné barbarství. Upřostřed stolu byl malý plátěný ubrus, na kterém byly fleky pomalu z celého jídelníčku a otisky mnoha sklenic. Ke gestikulaci a výrazům obličeje obsluhy, když odcházela od nějakého stolu s hosty, se raději ani nebudu vyjadřovat…

Detail recenze

Příjemné posezení

hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení
Uživatel: KarbyPřidáno dne: 23.10.2012

Tuhle restauraci mám rád,i když kdybych nebydlel poblíž asi bych tam nikdy nezamířil.Tento podnik mám hlavně spojený s dobrým jídlem,velkou oblohou jak za komoušů a hlavně s krásnou předzahrádkou s tekoucí vodou,čápem na stromě a relaxačním prostředím:-)

Detail recenze

Bowling a panenka

hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení
Uživatel: TBPřidáno dne: 26.06.2012

Nedám dopustit na skvělej bowling a panenku s lusky na slanině, ale ubírá tomu všemu chvílema docela zakouřeno a pívečko je slabší. Ale jinak cenově přijatelný, sice trochu z ruky když se pak chystáte někam do města, ale když na to přijde, tak odtud jsem většinou rád že dojdu domů.

Detail recenze

Výborné jedlo a prostredie

hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení
Uživatel: DPřidáno dne: 15.03.2012

Veľmi príjemné prostredie, veľké a chutné porcie, oddelené priestory, v pohodne obsluha. Môžem odporučiť . Hodnotenie 1!

Detail recenze