přidat recenzi

Restaurant Na Výsluní

Na Výsluní 236 Srch, Staré Hradiště 533 52

Využijte možnosti posezení s přáteli, uspořádání rodinné či firemní oslavy v příjemném, moderně zařízeném interiéru restaurace s kapacitou 50 hostů. Za hezkého počasí oceníte posezení na romantické kaskádové terase pro 40 hostů s tropickými rostlinami a kouzelnými rybičkami. Pochutnáte si na receptech z celého světa včetně čerstvých sladkovodních ryb z našeho akvária. Vyberete si ze široké nabídky lahodných vín.

Telefon:466 414 459
Ulice:Na Výsluní 236 Srch
Město:Staré Hradiště 533 52
WWW:www.restaurant-navysluni.cz
Alicante z Pardubic

Mapa

Fotogalerie

Uživatelské recenze

Nadpis recenze: FOTO 1:
Jméno: FOTO 2:
Email: FOTO 3:

Hodnocení jídla


Hodnocení personálu


Hodnocení prostorů


Text recenze:


Souhlasím s podmínkami
zpracováním osobních údajů.

Ověření proti spamu: Jaký je aktuálně rok?

Spokojenost

hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení
Uživatel: NikolaPřidáno dne: 12.09.2013

Jídlo super, prostředí moc pěkné, zahrada úžasná! Včera jsem zde byla poprvé a byla jsem příjemně překvapena, protože jsem netušila, že by taková restaurace mohla být v Srchu. Restaurace také nabízela úplně čerstvé pstruhy, což se taky vidí málo kde.

Krom toho dlouho se mi nestalo, abych v restauraci potkala tak milou a usměvavou obsluhu. Často nám dělá společnost náš pejsek(čivava v tašce – skoro neviditelná)a najít dobrou restauraci, kde by nás s ní pustili, je docela těžký úkol. O to víc mě potešilo nejen to, že s pejskem neměl personál problém, ale ještě se zeptali, jestli pro něj nechceme misku s vodou.

Určitě doporučuji!

Detail recenze

Na výsluní

hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení
Uživatel: BarboraPřidáno dne: 28.11.2012

V restauraci jsem byla již několikrát a jídlo bylo vždy chutné. Personál milý, ochotný, usměvavý. Ceny jsou přívětivé. Pro mě jistota dobrého jídla v Pardubicích a okolí.

Detail recenze