přidat recenzi

Roubenka u Mlýna

Hrdličkova 544, Dašice

Rodinný Penzion Roubenka u mlýna u nás v Dašicích, vzdálených 10 km od Pardubic, Vám zajistí velmi kvalitní ubytování hotelového typu v útulně zařízených pokojích s vlastním luxusním sociálním zařízením s WC a vanovou sprchou . Součástí penzionu je stylová restaurace, která vám nabídne klasické české menu, minutková jídla a vynikající pizzu z unikátní pece, která je neodmyslitelnou součástí interiéru naší restaurace. K příjemně strávenému dni Vás můžeme pozvat na přilehlou stylovou zakrytou terasu, která je umístěna nad mlýnským náhonem řeky Loučné.

Kouzlo našeho ubytování spočívá v umístění celé Roubenky u mlýna, která je postavena v klidné a ničím nerušené části Dašic. Tato lokalita je místně nazývaná „na ostrově“, což je ve své podstatě pravdou.

Pokoje jsou umístěny v podkroví roubenky a jak již z názvu vyplývá, jsou všechny obohaceny převládajícími dřevěnými prvky. Vybavení pokojíků je stylové, navozující překrásnou a klidnou atmosféru a pohodu našich hostů. V restauraci v přízemí vládne stejně jako v celém penzionu příjemná rodinná idilka.

Telefon:778000033, 603962693, 737287546
Ulice:Hrdličkova 544
Město:Dašice
Email:obdis@seznam.cz
WWW:www.roubenkaumlyna.cz
Alicante z Pardubic

Mapa

Fotogalerie

Uživatelské recenze

Nadpis recenze: FOTO 1:
Jméno: FOTO 2:
Email: FOTO 3:

Hodnocení jídla


Hodnocení personálu


Hodnocení prostorů


Text recenze:


Souhlasím s podmínkami
zpracováním osobních údajů.

Ověření proti spamu: Jaký je aktuálně rok?
Zatím nebyla pro tuto restauraci vložena žádná recenze