přidat recenzi

U Dvou zmijí

Třída Míru 110, Pardubice, Pardubice

Hospůdku U Dvou zmiji, najdete v samém srdci Pardubic na třídě míru ve dvoře secesních domů č. 110. Najdete zde široký výběr alkoholických i nealkoholických drinků s kuchyní, která uspokojí každého hladovce.

62%
Telefon:608 305 150
Ulice:Třída Míru 110, Pardubice
Město:Pardubice
Email:info@pardubickyvelvet.cz
WWW:www.restaurace-pardubice.cz/u-dvou-zmiji
Alicante z Pardubic

Mapa

Fotogalerie

Uživatelské recenze

Nadpis recenze: FOTO 1:
Jméno: FOTO 2:
Email: FOTO 3:

Hodnocení jídla


Hodnocení personálu


Hodnocení prostorů


Text recenze:


Souhlasím s podmínkami
zpracováním osobních údajů.

Ověření proti spamu: Jaký je aktuálně rok?

Jen samá chvála !

hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení
Uživatel: MiladaPřidáno dne: 07.08.2019

Ke Zmijím chodíme mnoho let dost pravidelně – ve dvou, nebo s dcerami a vnoučaty. Všichni si vždy opravdu pochutnáme – jídlo je moc dobré, hezky upravené a je ho přiměřené množství. Personál je usměvavý a přívětivý a rychlost obsluhy je také skvělá !

Detail recenze

Spokojenost

hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení
Uživatel: František ŠvagrPřidáno dne: 29.10.2018

Přečetl jsem si poslední recenze.
Na rozdíl od nich já byl velice pokojen.
Pozval jsem si rodinu a personálu jsem řekl ať připraví stůl, tak je zvykem.
Pochopili to velice dobře. Připravili stůl pro deset lidí. Ubrus, příbory, krásně poskládané ubrousky, skleničky na přípitek, vonné svíčky a další věci. Včetně vázy na květiny.
Objednali jsme si jídlo, nevím jak to dělali, ale všem nám najednou donesli co jsme si objednali. Ve své podstatě každý něco jiného, ale jídlo dobré a teplé.
S obsluhou jsem byl též spokojen. Po delší době jsem zažil jak číšník, když vidí prázdnou skleničku nalije sekt, nebo dětem nějaké nealko.
Asi nebude nic špatného, že jsem požádal číšníka, který nás převážně obsluhoval aby mě řekl jak se jmenuje, byl to pan Richtr Marek.
Děkuji mu vzornou obsluhu. Má profesionální přístup k hostům.

Detail recenze

Otřes

hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení
Uživatel: DobroslavPřidáno dne: 19.05.2017

Navštívili jsme tuto „restauraci“ za účelem posezení a osvěžení v teplém dni. Obsluhu jsem požádal o ledovou kávu a nastal neřešitelný problém. Bylo mi řečeno, že ledová káva není. V létě základní nápoj s limonádami nedostupná záležitost.
Výrazy v obličeji obsluhy velmi nepříjemné – jakoby říkající hostům ať neotravují.
Každopádně dobrá zkušenost. Děkuji, již nikdy více!!! 🙂

Detail recenze

Hrůza

hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení
Uživatel: SlívaPřidáno dne: 20.10.2014

Byla jsem zde po dlouhé době (dříve mi zde velmi chutnalo). Zašli jsme na víkendové menu, které vypadalo lákavě, ale to bylo tak vše. Grilované kuřecí prso nevidělo gril ani z vlaku, plus špatně dochucené (fuj, co to bylo za koření?), kukuřice vysušená a hranolky postrádající vůbec nějaké brambory (ty nejlevnější, co se dají koupit). Prostě otřesné! Navíc mi vadí, že pokud si dám juice, nejsou ochotní mi ho do půllitru dolít kohoutkovou vodou. Sem už opravdu nikdy více! Ani na to pivo!

Detail recenze

Arogantní obsluha – škoda

hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení
Uživatel: Silva Přidáno dne: 14.02.2014

Jídlo průměrné, občas studené, díky dobré lokaci – v poledne narváno. Chaotická obsluha, pletou si stoly, nosí jídlo jinam, než se k vám vůbec jídlo dostane, tak často vystydne, někdy dostanete dříve druhé jídlo před polévkou. Místní číšníci zdraví hospodským-neomaleným způsobem typu: „Dobrej“. Hodnotila bych průměrně, ale mám bohužel špatnou zkušenost s místními číšníky – dva mladší stálí číšnici – arogantní, neochotní diskuse ohledně nabídnutí alternativy jiného nápoje, který neměli, ačkoliv byl v nápojovém lístku. Neomluvili se. Na mou žádost (alternativu tohoto nápoje) arogantní reakce typu :“To snad nemyslíte vážně, co si to vymýšlíte“. Bohužel neznám jména této obsluhy, na mou žádost o jejich jména – žádná reakce, spíše další posměšky. Takže ani žádný charakter. Proto hodnotím silně podprůměrně. Jinak přeji dobrou chuť a štěsní na dobrou obsluhu a nebo se rychle najíst, zaplatit a honem pryč! Já si budu vychutnávat jídlo už někde jinde – nikdy víc!

Detail recenze

Výborné jídlo

hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení
Uživatel: KáťaPřidáno dne: 03.07.2013

V této restauraci jsme byli včera s rodinou. Všem nám moc chutnalo a byly i velké porce. Co se týče prostředí, doporučuji nekuřáckou zahrádku, kde to vypadá nejlépe. Ostatní prostory restaurace moc pěkné nebyly.

Detail recenze

Průměr

hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení
Uživatel: T.Přidáno dne: 03.04.2012

Je to tu takové průměrné, není to nic extra, kam bych se ráda vracela, ani nic tak hrozného, že bych to tam nepřežila. Jednou jsem zde byla na jídle a celkem to ušlo, jindy si ale kamarádka stěžovala, že jídlo bylo hrozné. Chválím za točenou kofolu a v létě za „zahrádku“ – nebo spíš stoly umístěné v průchodu a kobereček pro děti na hraní – to se hodí. Byla jsem zde před několika dny a seděli jsme uvnitř a bylo tam hrozně přetopeno, takže jestli sem budu ještě někdy muset, tak chci sedět venku.

Detail recenze

Zklamaní

hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení
Uživatel: OxikPřidáno dne: 30.03.2012

Byla jsem tam na doporučení kamarádky a musím říct, že moc spokojena jsem ne byla. Číšník, který nás obsluhoval, byl víc nepříjemný než příjemný a číšnice usínala za pochodu. K jídlu jsem jsi objednala nakládaný hermelín, a musím říct, že jsem měla úplně jinou představu o slovu «nakládaný». Určitě k tomu ne patři hermelín, čerstvé rozbaleny a politý olejem s cibulí. Místečko je pěkné, ale jídlo a obsluha, dokonale Zklamaní.

Detail recenze

Oběd

hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení
Uživatel: HonzaPřidáno dne: 27.03.2012

O víkendu jsem zašel na oběd, doporučuji chodit ke zmijím spíše dříve. Dorazili jsme na místo těsně před 12 hod a začalo se to pěkně plnit. Jinak steak s hranolkama nebo těstoviny s kuřecím a žampiony nezklamaly, bylo to celkem dobrý. Jen bych se teda pozastavil nad tím, co tam čepují jako kofolu, nějak mi ta chuť neseděla:)

Detail recenze

Never more

hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení
Uživatel: NikyPřidáno dne: 15.03.2012

Pro mě je tento podnik na tzv.black listu. Opravdu mi zde ještě nic nechutnalo, od minutek po menu – spálená a vysušená panenka, menu měly být krůtí prsa, byla stehna a ty nejím atd. Nn v Pce je dost jiných restaurací kam ráda zajdu.

Detail recenze

Pohoda

hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení
Uživatel: LůcaPřidáno dne:

No já nevim….. Musim si dovolit nesouhlasit s (asi) první recenzí. Nepříjde mi, že by obsluha byla tak hrozná, spíš právě naopak. V době obědů jim to občas trochu trvá,ale to se dá pochopit při takovém množství zákazníků.Což určitě taky vypovídá o kvalitě restaurace – v některých podnicích si v klidu sednete a ani nepostřehnete,že nějaké obědy jsou, ale tady kolikrát nemáte šanci najít jediné volné místo. Já jsem většinou moc spokojená.Ono asi toiž záleží i na tom, jak vy se chováte k obsluze.Ono se těžko drží úsměv na rtech a dobrá nálada když příjde notorickej nespokojenec. Co se jídla týče,vždy mi chutnalo,snad až na jeden případ, ale co? – každý se někdy utne. A musím říct,že v poslední době mi přijde,že se ještě podstatně zlepšili,Takže já můžu tuhle restauraci vřele doporučit. 🙂

Detail recenze

Někdy dole někdy nahoře

hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení
Uživatel: DanPřidáno dne:

A to platí ve všech směrech 🙂 Dole, tím myslím část restaurace, která je ve sklepě a říká si „Velvet“, jsem byl většinou spokojen. Vzpomínám, že tam bývával bowling v době oběda zadarmiko.

Nahoře už je to jiná káva (opravdu nechutná káva). V létě (to tam mají + zahrádku) teplo k po**ání. Umocněné ventilátory, které to teplo foukají na vás. Jako vtip dobré, ale většinou se moc nebavím. Nechápu, jak je možné, že to nikdo neřeší. Pan majitel si zřejmě chodí sednout jinam a VÍ PROČ! No a zbytek je o štěstí, nekdy je to v pohodě. Každopádně jídlo šedý průměr, nikdy se mi nestalo, že bych si něco opravdu zapamatoval. Hlavním problémem (neměli jste štěstí) bývá naprosto katastrofální obsluha. Neprofesionální, upocená, umolousaná, IQ tykve…nemusím pokračovat, každý už ho přesně vidí.

Takže hodně štěstí. Jak dole, tak nahoře.

P.S. historický interiér se nevyrábí tak, že vybavím hospodu a pak na ní 20 let nešáhnu a až z toho začne kapat tuk s olejem a nikotinem, tak to přejmenuju na „Retro Velvet“…

Detail recenze