přidat recenzi

U Šedivce

Lonkova 556 , Pardubice

Každý den si můžete vybrat z osmi hotových jídel a dvou polévek, velkého výběru minutkových jídel a salátů, ale i 30 druhů pizz. Na čepu u nás najdete Pilsner Urquell, Gambrinus 12 Nefiltovaný, Gambrinus 12, Gambrinus 10, Kozel 10 a Rychtář 12.

Členité prostory můžete využít také k pořádání soukromých oslav nebo firemních večírků. Rádi Vám vyhovíme s požadavkem úpravy menu a pomůžeme Vám s výzdobou prostor. Rezervace můžete provádět na telefonní čísle +420 608 984 799.

Posedět u nás můžete jak v prvním patře, které je v letních měsících plně klimatizováno a v době obědu je nekuřácké, tak i v přízemní části, kde je možno, mimo jiné sledovat živě, sportovní přenosy v HD kvalitě.

Telefon:466 647 677
Ulice:Lonkova 556
Město:Pardubice
Email:info@usedivce.cz
WWW:www.usedivce.cz
Alicante z Pardubic

Mapa

Fotogalerie

Uživatelské recenze

Nadpis recenze: FOTO 1:
Jméno: FOTO 2:
Email: FOTO 3:

Hodnocení jídla


Hodnocení personálu


Hodnocení prostorů


Text recenze:


Souhlasím s podmínkami
zpracováním osobních údajů.

Ověření proti spamu: Jaký je aktuálně rok?

Polabinská pizza

hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení
Uživatel: DocikPřidáno dne: 02.04.2012

Všichni z Lonkovky máme jasno v tom kam si zajít na oběd, když není navaříno :D, nebo s kámošema. Pizza nejlepší v okolí, a na jídlo tam občas chodí i rodiče a to už v Pardubicich nebydlí a dojíždí kvůli tomu. Jak říkám, dobrý podnik se pozná ne jen podle jídla, ale i podle personálu, který se nemění každý měsíc, ale spokojený zde pracuje už několik let. Rozhodně můžu doporučit

Detail recenze

Jídlo U Šedivce

hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení
Uživatel: EliškaPřidáno dne: 01.04.2012

Restaurace u Šedivce je v mém okruhu přátel celkem oblíbená. Dole se nachází hospoda a nahoře pizzerie. Pizza od Šedivce je opravdu výborná, je velká škoda, že ji nerozvážejí. Obsluha je vždy příjemná, přátelská a nikdy jsem se nesetkala s nespokojeností. V restauraci je i herna a když se hraje nějaký sportovní zápas, můžete ho přijít sledovat. V létě zahrádka.
Dnes jsme zde byli na obědě, protože „Šedivec“ nabízí také polední menu – měli jsme: Kuřecí steak se šunkou, rajčaty a Mozzarellou, hranolky, bylinkový dresing za 81 Kč a Pizzu „Šedivec“ za 70 Kč. Fotografie jsou přiloženy. Obě jídla byla výborná. Pizza jako polední menu je zde nabízená každý den, většinou i dva druhy. Vytkla bych jedině o něco studenější polévku a zakouřené prostředí, které je v době oběda docela nepříjemné. Seděli jsme dole v hospodě, protože nahoře se polední menu nepodává.

Detail recenze
Nahrané fotografie: