přidat recenzi

U Starýho Slona

Bělehradská 480, Pardubice, Pardubice

Moderně zařízená restaurace plzeňského typu v samém centru Polabin. Každý den nabízí pestré polední menu ze kterého si každý vybere. Točí zde Gambrinus 10 a 12 + Plzeň. Přes zimu se u Slona pořádají rockové zábavy.

77%
Telefon:466 401 920
Ulice:Bělehradská 480, Pardubice
Město:Pardubice
Alicante z Pardubic

Mapa

Fotogalerie

Uživatelské recenze

Nadpis recenze: FOTO 1:
Jméno: FOTO 2:
Email: FOTO 3:

Hodnocení jídla


Hodnocení personálu


Hodnocení prostorů


Text recenze:


Souhlasím s podmínkami
zpracováním osobních údajů.

Ověření proti spamu: Jaký je aktuálně rok?

:)

hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení
Uživatel: JančaPřidáno dne: 22.04.2014

Super hospůdka a obsluha u který se nečeká na pivko 🙂 S partou sem chodíme často a nikdy nebyl s ničím problém..pivko rychle na stole a jídlo super 😉

Detail recenze

Mamut

hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení
Uživatel: TBPřidáno dne: 23.06.2012

Já i přes menší změnu v personálu mám tenhle podnik pořád rád. Pívo je pořád stejně dobrý, občas se na něj chvíli musí čekat, ale nikde nic není dokonalý. I přes to, že občas slyšim jak už to tam není ono tak mě tam pořád chutná jak jídlo tak pívo.

Detail recenze

Musím bohužel souhlasit

hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení
Uživatel: igorPřidáno dne: 22.06.2012

Musím s panem Frýbou naprosto souhlasit ! Od doby co odešel stály personál, který nenechal žádného hosta na suchu. To jde od deseti k pěti a přitom o tom pan majitel musí moc dobře vědět – jelikož mi příjde, že se snaží mít své podniky pod palcem ! V čem je tedy chyba ? že by dnešní doba postrádala mistry svého oboru ? Takové schopné lidi si držet a pokud možno nikdy nepustit !

Detail recenze

bývalo dobře

hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení
Uživatel: Karel FrýbaPřidáno dne: 21.06.2012

Bývala to velmi sympatická restaurace na posezení s kámoši u pivka. Bohužel po výměně personálu na jaře 2012 to jde od desíti k pěti. Zahrádka je otevřená do desíti, o půl desáté už kasírují a musíte dovnitř, pivo podmírové, obsluha protivná, pokud tedy dojde…. atd.

Detail recenze

Škrtací menu

hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení
Uživatel: HančaPřidáno dne: 16.04.2012

Do této restaurace chodím raději na obědové menu než večer. Výběr bývá docela veliký, ale musíte přijít tak na 11 hodin, aby na Vás něco zbylo. Co mě baví ze všeho nejvíc je to, že když není nějaké jídlo, tak číšnice chodí od stolu ke stolu a škrtne ho v nabídce na stole. Takže se kolikrát stane, že Vám přeškrtnou chuť k jídlu 🙂 Jsou tu velké porce, nedoporučuju pro lidi, co mají rádi jen „libové“ – vaří ale výborně a za slušné peníze.

Detail recenze

Polabinské eso

hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení
Uživatel: StandaPřidáno dne: 03.04.2012

Pravidelně navštěvuji tuto restauraci a nemohu si na nic stěžovat. Samotní hoste vypovídají za kvalitu tohoto podniku, ať přijdete v jakýkoliv den – je plno! To díky jejich výbornému pivku, které nemá konkurence. O čem by měl každý vědět je jejich výborný tatarák, který si necháváme namíchat mistrem kuchařem a to za krásných 99Kč. Naprosto výbornej a k pivku opravdu bodne !

Detail recenze

nic víc než pohoda

hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení hodnocení
Uživatel: radekPřidáno dne: 15.03.2012

tento podnik má velice pohodovou atmosféru, příjemnou obsluhu a o to lepší minutky. Pokud nepřijdete pozdě tak z poledního menu je vždy co vybrat. nemám jedinou výtku. Jednou jsem dostal více prorostlejší panenku(že by jeden řekl jestli to panenka vůbec byla,no nic pro milovníky lib. masa) ale když jsem půlku nechal a přišel číšník sám od sebe uznal chybu(ne jeho) a jídlo mi nezapočítal.. To se mi ještě nestalo a viděl jsem i horší jídla.. u slona už se nebojím ničeho. 🙂 (jen bych měl dodat že se o to číšníka nikdo nežádal) 100% profesionální přístup. proto nemůžu říct nic jinýho. Jsem nad míru spokojený. a hodnotim za 5*

Detail recenze